Ну що, Фаріон таки звільнили з посади професора Львівської політехніки. Хоч якісь гарні новини.
Сі та Байден там світ навпіл ділять:
Си Цзинпин заявил, что возможный конфликт КНР и США повлек бы за собой "невыносимые последствия" для обеих сторон, а мир достаточно велик для процветания обеих стран.
Цікаво, яку роль вони нам відвели і які території. Про росію то зрозуміло - бути шавкою Китая.
У мережі досі мусоляться слухи про смерть Пу. Хочеться вірити, що воно таки здохло.
Сі та Байден там світ навпіл ділять:
Ответ дляKusalochka
´Ну що, Фаріон таки звільнили з посади професора Львівської політехніки. Хоч якісь гарні новини.’ - для глупых людей это отличные новости. Перемога
Ведь доколупаться у нас в стране СБУ и свидрмое общество может только к тем, у кого нет ’крыши’
То ли дело кого волновали высказывания, в том числе о ЗСУ, Арестовича... кого волнует, как эта особа пересекла границу? СБУ ау! Как там молодожёны кознокрады со львовской свадьбы? Я могу долго продолжать. Но глупому обществу это не нужно. Линчевать бабку - это счастье. Хотя у нас же вроде свобода слова.
Я тоже считаю нет единой реакции.
Единой политики по поводу персоналий.
Как Шуфрич, Бойко так гуляли, Портнов ( что списки атовцев готовил ) приехал и выехал свободно! Летом 22.
Ефремов с партии регионов , что под следствием! Свободно выехал в прошлом голу через Словакию и уже в росии.
Баканов свободно адвокат.
Аристович гонит столько на язык и туда сюда ездит.
А фарион - это победа ! И все
Да, считаю студенты имели право митинговать и большие молодцы, а то в теме про ’ майдан на граните’ писали - все митинги всегда платные.
А они вышли - и добились!
То, что от них зависело.
Но фарион не сама большая ’ беда’ ( крымского студента жалко).
У нас вредители высокого ранга больше вред несут(
Единой политики по поводу персоналий.
Баканов свободно адвокат.
А фарион - это победа ! И все
А они вышли - и добились!
То, что от них зависело.
Kusalochka• 16 ноября 2023
Ответ дляdebor_a
І ви згодні, що ви є ’біосміттям’, тому що спілкуєтеся російською? (так вважає фаріон, не я!)
И? Пусть себе считает
она не является чиновником или депутатом. А про язык по факту она права. По факту, а не по форме. По моему, намного хуже, когда студентам преподы отказываются читать лекции на украинском
Ответ дляlilu1990
У вас всі хто пише що все погано це зрадник? А що в тому такого писати що все погано і повилазьте зі своїх теплих ванн нарешті?
Та купа відео воєнних в мережі, які здивовані тим що країна живе своїм звичайним життям.
Купа відео, де зсушники чи їх родичі просять щось чи жаліються. Напевне від хорошого життя? Чи може вони зрадники?
Не треба на теплі ванни зʼїжджати.
Конкретно ви закликаєте та очікуєте капітуляції разом з тутешніми кокошниками.
Америка з ваших слів вже досить людей повбивала, щоб парашу ослабити. Вже їй мало б бути нецікаво, сподіваєтесь допомагати не буде і злих параші.
А ми на парашу полізли теж з ваших слів, чого робити не треба було і ваші родичі вже жалкують що стали на захист, хай краще б параша за три дні взяла, лиш би ніхто не вмирав, з ваших слів.
А значить звірства «людяних» парашенців( з ваших слів) теж фейк.
Slobozhanochka• 16 ноября 2023
Ответ для vihola
Не треба на теплі ванни зʼїжджати.
Знаєте, так чекаю. Бо у нас вчора 7 запусків с300 було. Розказати, як це весело???? Вас це хвилює? Знаєте, є певні частини країни, де кожний день пекло, а такі як ви, лише свій рот патріотичний відкриваєте. Я кожного ранку думаю чи побачу ще чоловіка.
Букет троянд• 16 ноября 2023
Ответ дляKusalochka
Ви не розумієте, що вона також була серед цих всих перелічених. І таки студенти добились звільнення, значить надія ще є.
Betelgeise• 16 ноября 2023
Ответ дляcheryl
Так само як АТО закінчив. Ви не пам´ятаєте? Зеля ж впевнений що все просто. Просто припинити стріляти.
Так порох також обіцяв закінчити війну за два тижні. Вони всв якісь таво.
Slobozhanochka• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu502
візьме кварталівців і побіжать в окопи закінчувать🤦♀️
Звичайно. Дівчата, невже ви не розумієте, що нам теж говорять, що треба...
Людей немає, військові виснажені, інваліди нікому не потрібні. Про що мова? Хто із вас піде? Дітей відправляти будемо?
Ответ дляSlobozhanochka
я знаю. яка ситуація. Спілкуюся з другом військовим, він зараз на Купʼянському напрямку. То в мене шок після кожної розмови
Ответ дляSlobozhanochka
А під парашею заживете нарешті всією сімʼєю довго й щасливо.
Inna_ya_krasivaya• 16 ноября 2023
Ответ дляJave
ви себе до якої групи людей відносите?
явно не к вашей))) развивайте интеллект и все получится, но это не точно
Ответ дляSlobozhanochka
Харків? Мене вчора збесив виступ єрмака в США, де він повідомив, що збираються відкрити аеропорт в Україні для цивільних польотів (напевно мова про Ужгород), але для цього треба посилити ПВО. Серйозно? Все інше у нас захищено ПВО тільки аеропорт в Ужгороді залишилось захистити?
Ответ дляМанула
Нам наші сусіди , спочатку Польша, тепер і Словаччина перекривають кордони. А це значить блокують доставку грузів
Ответ для vihola
Німці покаялись і донині спокутують , а ти парашенців без покаяння людьми називаєш. Коли в реальному часі, в цю секунду вбивають твоїх співвітчизників, хочуть знищити тебе, твоїх родичів.
а ви парашенцев людьми будете считать, когда они покаятся? тогда норм будет?
Ответ дляМанула
довбень(
Allka- skakalka• 16 ноября 2023
Ответ дляKusalochka
Линчевать сумасшедшую бабку ,от высказываний которой нет никаких эмоций ,кроме негативных 👍👍👍
Allka- skakalka• 16 ноября 2023
Ответ дляmargaritavoronina1
Фаріон то стара комуняка ,яка дуже швидко перевзулася. На якій мові вона розмовляла за сересеру?????цим все сказано. А де вона була 30 років???? Якщо б пані Фаріон з таким завзяттям українізували суспільство всі роки незалежності,більш ніж впевнена що за цей час не залишилося би українців які не знають української мови. Її ще потрібно притягнути за булінг, за те що будить дітей і заставляє свого внука цькувати інших
Интересно ,где Тягнибок и ещё был один мордатый из их партии .
Такое впечатление ,что получили бабки от рф ,за розжигание конфликта и как испарились .
А так жопэ рвали .
Ответ дляПодрысь
с ваших же слов: немцы покаялись, значит люди. Вот и предположила, что орки покаются когда то и вы их так же простите.
Це ви писали що парашенці будуть каятись, а не я.
В покаяння парашенців давно віри нема, тому нема сенсу навіть гіпотетично серед них шукати людей.
Хто виступив в перші дні агресії, а не колись там проти фашистського режиму люди.
Та це одиниці, мізер.
Приймати компенсацію від параші, але жодних звʼязків економічних, культурних, ніяких, навіки нахер парашенців слати, а на молитись за них.
Та це одиниці, мізер.
Allka- skakalka• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu502
Под Авдеевкой вообще ад ,гатят так ,что наши не могут в окопах голову поднять .
У подруги муж там ,она плачет каждый день . Это ужас и кошмар