ВЫВсеВрете• 16 ноября 2023
Ви б пішли на перше побачення в парк?
Результат:
вже голосів:
75 (77.32%)
так
22 (22.68%)
ні
Я не в теме• 16 ноября 2023
Якщо погода дозволяє і у світлу пору доби. А в ботсаду поскакала б бігом) люблю я листочки, квіточки
Божий одуванчик• 16 ноября 2023
Так, аж бігом. Люблю гуляти пішки, спокійно пройтися після роботи. Особливо коли гарна погода)
Мастер Пис• 16 ноября 2023
Чому ні? Я не голодна, кіно бачила, в театр ходила. Тільки не хащі якісь, раптом, що.
Смайликівна• 16 ноября 2023
Пошла бы. Если бы не было дождя и нормальная погода. Я сама не люблю ходить по ресторанам с непонятно кем
Николай-b526• 16 ноября 2023
Ответ дляМастер Пис
аффтор написала, что это перше побачення!, так что вы еще голодная и неатрализованная!)))
Мастер Пис• 16 ноября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
в 20-пошла бы, сейчас в 40-нет, конечно
Дивно, мені навпаки.
В 20 треба було діскатєка, кіно-віно-доміно.
А зараз тиші, природи, поменше людей
Николай-b526• 16 ноября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
в 20-пошла бы, сейчас в 40-нет, конечно
может наоборот?))))
Мамин тріль• 16 ноября 2023
Ответ дляМастер Пис
Дивно, мені навпаки.
А зараз тиші, природи, поменше людей
І я так само, мені 45) Навпаки, для першого побачення парк - це краще, ніж сидіти в кафе і спілкуватись з чужою поки ще людиною
Дама_с_караваем• 16 ноября 2023
Ответ дляНиколай-b526
может наоборот?))))
Терпеть не могу бесцельное хождение по природе, наматывание кругов) по молодости еще норм было, а сейчас-ни за что. Лучше просто кофе попить в уютной кофейне.
Николай-b526• 16 ноября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
ну если есть кому приглашать)))
Дама_с_караваем• 16 ноября 2023
Ответ дляНиколай-b526
ну если есть кому приглашать)))
Я уже 12 лет замужем)) Мне нафиг никто не здался. Это так, размышления))
Мона_Лиса• 16 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
та брешуть, який парк. Тут дорогі самки
Піду бо я не самка, а жінка
Зоркая Зорро• 16 ноября 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Ой, я щ вам згодна, приїхали забрали, хотіли десь посидіти, а я в парк кожного тяну, бо хочеться гуляти)))