Непогодка• 19 ноября 2023
На genius.space дають безкоштовні курси
На genius.space дають безкоштовні курси, як я можу скачати їх, бо не встигаю передивитись. Намагався різними розширеннями, по типу video downloader professional, video dowloader plus, але максимум шо вони можуть, то це тільки побачити які є відео на сайті, а не скачати
Чим можна скачати?
Петриківна• 19 ноября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Включить запись экрана?!
А как это сделать?
Непогодка
• 19 ноября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Включить запись экрана?!
сподіваюсь з вас фізик краще ніж жартівник
Фізик-ядерщик заочно• 19 ноября 2023
Ответ дляПетриківна
А как это сделать?
У меня на смартфоне есть встроенная функция. А так какие-то приложения существуют.
Бибер-анонимер• 19 ноября 2023
а до какого числа? вы думаете они закроют доступ? у них с начала войны бесплатные вроде. сначала на три месяца, потом я повелась и купила доступ на год. и благополучно про него забыла. год давно закончился, я сейчас зашла, мне не закрыли доступ, все курсы работают .
Непогодка
• 19 ноября 2023
Ответ дляБибер-анонимер
у них прямо на сайті сказано, що доступ закриється у грудні