Ангел-предохранитель• 21 ноября 2023
Не можу брати гроші у чоловіка
Якийсь бар´єр. Коли починали жити разом, їхав у відрядження казав ось гроші, бери. Я ж кажу взяла і з зп поклала, він промовчав. З тих пір далі так пішло, шо я не можу у нього просити гроші. Боялась раніше здатися меркантильною, так як у нього вже була сім´я яка чекала поки він привезе гроші.
Зараз він на війні. За потребою беру але коли буде нада. Тепер є дитина, на підгузники беру з впо, яких 2000. І рахую кожну копійку. Ось знову-таки замовила і сидю без грошей. Як змінити щось у себе в голові?
LoveYouOrNot• 21 ноября 2023
Ви типу будете собі здаватись поганою, коли візьмете гроші у чоловіка на вашу спільну дитину чи на якісь спільні витрати? Поясніть, що станеться.
Valentina0701• 21 ноября 2023
Ви родили йому дитину, сидите з дитиною і боїтесь витрачати його гроші? Ви що?
Я з чоловіком навпіл, але в нас нема дітей і ніхто нікому не винен.
Але якби я сиділа з його дитиною то відбирала би всі гроші!
Доктор Варвар• 21 ноября 2023
Теж була така головоломка.
Вирішили переказом грошей на мою власну картку.
Відкушу все що стирчить• 21 ноября 2023
Мій чоловік знає, що я меркантильна, але люблю його, не живу за його рахунок поки що працюю, бачу що привчився нормально що жінка заробляє( не знаю як буде в декреті боюся що мої хотілки закінчаться(
Ангел-предохранитель
• 21 ноября 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Не можу пояснити навіть собі. Спочатку його жаліла що сім´я його використовувала всім потрібні були гроші. Він привіз і поїхав тому там не було родини. А я ж тіпа з почуттями
Янгол в камуфляжі• 21 ноября 2023
Автор,ви що зовсім здуріли,ви його сім´я для кого йому ще заробляти гроші,для вас
Ангел-предохранитель
• 21 ноября 2023
Ответ дляMacOS-ница
А вы начните на себя тратить, вам понравится)
Так я і є транжира, просто мабуть знаю як важко вони заробляються. А раніше хотіла бути содєржанкою)) в це важко зараз повірити
КараПузовна• 21 ноября 2023
ну и как тут не написать- троллина. Потому что в жизни такого не встречала-у нее дите.а она стесняется
Белая котичка• 21 ноября 2023
Первая семья была у него нормальная , это вполне нормально что муж обеспечивает, а у вам похоже проблемы с головой
Капуста Маша• 21 ноября 2023
Возьмите и попросите деньги. Меркантильной вы уже не покажитесь. Переступите через себя пару раз, а потом привыкнете и он привыкнет.
Ангел-предохранитель
• 21 ноября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Беру і якось не по собі, хочеться повернути
Белая котичка• 21 ноября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Это не меркантильность, а тётки с ума сошли себя и женщиной и мужиком уже сделали лижбы муж не ушёл, вы готовы и его кормить за свой счет лижбы не убежал, так же и автор боится что муж сбежит, она его у первой семья увела
Белая котичка• 21 ноября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
А вы ж типо увели мужика с семьи такая хорошая и пушистая
Ангел-предохранитель
• 21 ноября 2023
Ответ дляБелая котичка
Сам пішов
MacOS-ница• 21 ноября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Пока по вашему расскажу транжирства не увидела
Я тут с краю постою• 21 ноября 2023
Ответ дляБелая котичка
Не нормально если мужик нужен только чтоб денег принёс)
Мальчун-задирун• 21 ноября 2023
У меня тоже такое, у меня это родом из детства, когда на все свои потребности надо было у папы выпрашивать, он долго жался, прямо было видно, как ему тяжело давать деньги. Если на одежду просила, то начиналось - ты походи, присмотри, потом пойдем. Поэтому для меня брать не свои деньги связано с негативными эмоциями.
Белая котичка• 21 ноября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Как вы можете его емью обсырать что им нужны были деньги, он мужик это его обязанности зарабатывать на семью, ой несчасье
Белая котичка• 21 ноября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Сам пішов
Ну с такой как вы которая его пожалела бедный тратил на свою семью, а на меня не надо я ж такая хорошая
Капуста Маша• 21 ноября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Еще берите. Пока не станет, как обычное дело. Ничего возвращать не нужно.
Мои все проблемы в семье так и решились. Каждый раз когда это делаете, сядьте и подумайте, не что происходит вокруг, а что происходит с вами, что вы чувствуете, попытайтесь понять почему не по себе.
Белая котичка• 21 ноября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
А для чего ещё, это его основное дело зарабатывать на семью
Ангел-предохранитель
• 21 ноября 2023
Ответ дляБелая котичка
Поки дуже влучний коментар мабуть собі вбила що він на мене повівся бо мені нічого від нього не треба. Не хочу щоб він вважав що він всім винен
Я тут с краю постою• 21 ноября 2023
Ответ дляБелая котичка
В смысле для чего ещё?
Это тоже самое как сказать что женщина нужна чтоб борщи варить и жопы детям мыть