Поділіться історіями свого схуднення. Вмотивуйте,бо ніяк не можу взяти себе в руки. Вага не критична,70 кг,але хочеться за зиму привести себе в порядок.
Анжелика93@• 24 ноября 2023
Мені нічого не допомогало, зривалась уже через неділю, і так багато років. Поїхала за кордон на два місяці, працювала на кухні, багато фіз.нагрузки, раціон 75% клітковина(овочі, зелень) періоди між харчуванням були великі, і в цей проміжуток лише вода. Схудла на 10кг приїхала до дому, і скинула ще 4 але уже за три місяці. Не знаю чи вам допоможе)
Вы не худейте, а сделайте вклад в своё здоровье. Не нужно сидеть голодной, есть эту ’грудку’ и траву и глотать слюни при виде еды.
Вы попробуйте изменить подход.
Что Вы обычно едите на завтрак? Придумайте варианты вкусных полезных завтраков на 500 калорий.
Подумайте сколько Вы двигаетесь итд.
Вы попробуйте изменить подход.
Подумайте сколько Вы двигаетесь итд.
Колючая Роза• 24 ноября 2023
просто їжте меньше, рахуйте каллорії, зробіть дефіцит, ніяких дієт і голодувань, почистіть своє харчування від шкідливого, та і все. Інколи дозволяйте собі смачненьке, інакше зриви
Евгения_33• 24 ноября 2023
Пусть вас кто-то сфотографирует в белье (или купальнике), как фото ’До’. Поверьте - это лучший мотиватор! Зеркало не так эффективно как фото))