Плету интриги• 28 ноября 2023

Як жеж соромно. Чоловік "підставив"

Сиджу з червоною від сорому пикою, боже, який позор...

Збирала посилку родичам до Німеччини. Цукерки, новорічні прикраси, домашня консервація, деякі речі. Чоловік купив горілки, каже "давай покладемо в коробку та відправимо". Я написала перевізнику, запитала, чи можна алкоголь? Відповів що тільки для мене - можна. Але тільки одну пляшку, та не ховати її, а покласти зверху, щоб дістати на кордоні та пронести. Ок, добре.

Збирала посилку, все по пакетиках розфасувала, кажу чоловікові "збери до купи, горілку не пакуй, я сама зверху покладу". Він зібрав, я прийшла, поклала зверху цю пляшку, сфотографувала, відправила фотку перевізнику, заклеїли коробку та відправили йому поштою.

Сьогодні він пише "Пані, ми домовлялися за літр, а там що не літр?" Я в шоці, перераховую йому що в посилці, а він мені каже "там ще 0,7 пляшка є"

Чоловік впихнув ще одну тишком-нишком, каже "тю, так а чого вони там нишпорять? Я її сховав гарненько в светр, який ти поклала, воно не булькало"

Сором, відчуваю себе останньою паскудою...
...аяприкольная• 28 ноября 2023
Придурок прости хоспади

Шиворот Навыворот• 28 ноября 2023
Уявляю...
Сиреневая цапля• 28 ноября 2023
Дурко
Шлях до зірок• 28 ноября 2023
A що,ваші родичі в Німеччині недоїдають,що ви їм шлете?
забиякина• 28 ноября 2023
Последняя паскуда...
Дуб береза• 28 ноября 2023
Нам так же отправлял свёкор посылку. И ещё штраф пришлось оплачивать. Спасибо, бл...
Блакитне небо• 28 ноября 2023
Муж идиот и Вас подставил и перевозчика мог подставить
Плету корзинки• 28 ноября 2023
Ответ дляШлях до зірок
Там несмачно
Блакитне небо• 28 ноября 2023
Ответ дляШлях до зірок
Та сейчас почитать выехавших , то в Европе продукты говно , просят родственников слать им продукты

Кумедна• 28 ноября 2023
Это вы из Украины родственникам шлете бухло в Европу?
автор Плету интриги • 28 ноября 2023
Ответ дляШлях до зірок
Навіть не знаю що вам відповісти...
Шлях до зірок• 28 ноября 2023
Ответ дляБлакитне небо
Норм.продукти.А прикраси тим паче.І горілка є.
Баба на горошині• 28 ноября 2023
Новогодние украшения и консервация в Германию вот людям скучно нечего делать
Баба на горошині• 28 ноября 2023
Ответ дляБлакитне небо
Просто на шару просят там покупать, а родственники бесплатно пришлют
Леди Г• 28 ноября 2023
Вы ни в чем не виноваты. Никогда не знаешь, на что хватить ума наших ближних
В итоге что перевозчик, насколько просто решилась ситуация?
Леди Г• 28 ноября 2023
Ответ дляКумедна
Мне привозили именно ту водку, которая есть только в Украине. Я ее люблю. Хотя алкоголя любого полно вокруг
Шлях до зірок• 28 ноября 2023
Ответ дляПлету интриги
Навіть не знаю що вам відповісти...
Ну то собі відповідайте.Я навпаки з Європи шлю,щоб підтримати родичів.І гроші і продукти і речі.
Блакитне небо• 28 ноября 2023
Ответ дляШлях до зірок
Я это все знаю , рассказываю , что читаю в группах
Да и у самой родственники вечно просят то яблоки, то орехи, то конфеты ромашка 🤪

Вы думаете НП просто так сейчас взяла курс на Европу
Шлях до зірок• 28 ноября 2023
Ответ дляЛеди Г
Люблю водку це сильно

автор Плету интриги • 28 ноября 2023
Ответ дляБаба на горошині
Таких ось прикрас там немає. І моїх домашніх помідорів та огірків маринованих також немає
Playland• 28 ноября 2023
Автор, порадьте перевізника в Німеччину, будь ласка
В особисті можна
Дякую!
Galina_vinsport• 28 ноября 2023
Вам не сумно, звісно, з таким чоловіком.🤦‍♀️ Хоча, я не розумію чого не вистачало вашим родичам в Німеччині? Там все є для життя. Я в Польщі майже два роки і батьки мені жодного разу нічого не присилали, тільки колишній чоловік прислав наш ноутбук.
Не кую, не мелю• 28 ноября 2023
А как же самые вкусные сыры в Германии , которые наши беженки впервые в жизни отведали и никогда в Украине таких не видели 😂 и что там проблемы с водкой ?
Побывала во многих странах , ничего не вожу оттуда кроме вещей, и то, только потому что там могу купить чуть дешевле ,а если хочу сегодня и сейчас то заказываю через байера, и так же я не думаю что конфеты у нас прям вкуснее чем в Германии , что их отсюда туда надо слать .
Кашпо• 28 ноября 2023
А нафига оно в Германии вашим родственникам? Они в коробке под мостом спят и питаются на раздаче? Консервация домашняя и водка.
Шлях до зірок• 28 ноября 2023
Ответ дляКашпо
Тссс,прикраси на ялинку за шаленi кошти.
автор Плету интриги • 28 ноября 2023
Ответ дляЛеди Г
Я не знаю, сказала йому що хай ту зайву залишає тут звісно, віддасть комусь, чи собі. Вибачилась, написала що йду давати підсрачника чоловікові, який збирав посилку... Нічого мені ще не відповіли
Блакитне небо• 28 ноября 2023
Ответ дляБаба на горошині
Мы своим отправляем посылки , тоже просят , у перевозчика все условия прописаны, что можно и как . Нет же нашим людям не доходит . Написано продукты , консервация в вакууме . Выставляет фото трехлитровая банка огурцов в коробке , вообще без никаких пупырок , она разбилась и засрала остальные посылки , ну вот как еще людям объяснять
Не кую, не мелю• 28 ноября 2023
Ответ дляБлакитне небо

Орехи 😂 не видела ни в Германии ни в Польше напряженки с орехами )) и с яблоками тоже ))
100%• 28 ноября 2023
Взагалі за таке штраф , мінімум викинуть на кордоні зайвий алкоголь але зазвичай це штраф , в перевізників на ’себе’ завжди чітко підрахована допустима кількість алкоголю , то ,якби , давно відомо.
Playland• 28 ноября 2023
Так справа не в тому, що є чого немає в тій чи іншій краіні
Людина просто хотіла зробити приємне - знак уваги.