Научительница• 03 декабря 2023
Донька взяла величезний кредит і відмовляється віддавати зараз. В сім‘ї скандал
Доньці 23 роки, не допомагаємо принципово фінансово . Вже доросла. Ніяк, жодною копійкою, хоча до 18 ми її балували. Після 18 сказали йти на роботу в нашому місті, але оскільки вона жила з нами, то витрати були менші. Та і не скажу, що вона багато заробляла: працювала не по спеціальності, зарплата була десь до 10 тисяч. Одяг і все інше ми не купували, тільки годували.
Цього року, закінчивши магістратуру в нашому місті вона захотіла до Києва. Хочеш - йди. Ми з чоловіком журливо помахали ручкою і зачинили двері. Грошей не дали ніяких.
Виявилось, вона взяла кредит - 20 тисяч. Скандал був величезний і не говорили два місяці. За цей час зменшила суму до 15. Живе з подружкою. Питала , нащо брала, відповідь ‚я хотіла купити собі куртку і деяких речей, у мене зовсім нічого немає‘. Зараз працює, отримує 20 тисяч. 4 з них віддає на кімнату + комуналка. Кажу щоб брала руки в ноги і віддавала все, адже може собі дозволити : нехай 5 тисяч на квартиру з комунальними, 5 на їжу. 10 на кредит. Не хоче. Її слова: ‚у мене немає навіть базових речей: ні праски, ні одягу, ні куртки, ні взуття, ні косметики. Я хочу собі все купити і потім спокійно віддавати кредит‘. Я, звісно, не розділила її думку. Каже, що до кінця травня закриє, що все прорахувала. Бо ж у неї нічого немає. На цій темі постійно сваримось: я кажу, щоб віддавала одразу, а вона хоче пожити по-багатому. Кого ви підтримуєте і які аргументи внести в її дурну голову, що можна два місяці пожити так, а потім бути спокійною?
Результат:
вже голосів:
1282 (93.64%)
Донька сама розбереться
87 (6.36%)
Ви права
Вилами по воде• 04 декабря 2023
Тріль.По тексту відчувається що надумане.Ситуації такі бувають але такі батьки не будуть питати аргументів на форумах
Мороженная курица• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Тобто кредит на таку суму це для вас нормально? У 23 роки не можна заробити ?
Автор, вы с 18 лет забили полностью на своего ребенка. Хотя она ещё училась. У вас нет права теперь лезть в ее финансовый вопрос. Думаю и в любой другой вопрос тоже.
Мороженная курица• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Справа не в цьому. Ми хочемо щоб вона була самостійною і всього досягла сама. Принципово жодної гривні не давали
У ребенка нет куртки, автор! Нет ничего! Не знаю чего там она добьется у вас, но вы не доверие точно потеряли своей принципиальностью.
Мороженная курица• 04 декабря 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Удивлюсь, если вас тут кто-то поддержит….
Как раз наз вашим комментариям:)))
Мороженная курица• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Не смішіть
Вона ні на що нездатна, і ми це бачимо
Вона постійно житиме в кредитах, ми хочемо щоб вона жила на свої тільки
Вона ні на що нездатна, і ми це бачимо
Автор, да успокойтесь уже. Вы уже сделали достаточно, чтобы ваш ребенок до Ольге никогда вам не звонил и ничего не рассказывал. И это ваш выбор и ваше решение.
Ви з тих мам, що лізуть і контролюють все і завжди.
Хай робить свої дорослі кроки самостійно, живіть своїм життям і насолоджуйтесь - ви ж так цього хотіли, бо принциповість вона така.
Вона молода дівчина і хоче нормально одягнутися, мати нормальні косметичні засоби - де їй ще гроші брати, га?
Мрії у вирії• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Зачем такие принципы? Оденьте, обуйте ее, дайте утюг, посуду, косметику и пусть отдает кредит. Ей просто не хватает ни на что,а вы помочь отказываетесь
АнтиТроль• 04 декабря 2023
Ответ дляЧучало яблуні
якщо аона працює, скоріш за все їй дали кредитку разом з зарплатко.
Кредит на 20 тыс?у неё зарплата около 10000?
АнтиТроль• 04 декабря 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Это тролль. Не дают до 25 лет таких кредитов без залогов, поручителей.
Коплю на груди• 04 декабря 2023
Не повезло дочке с родителями. Я бы на месте вашей дочери вообще прекратила всякое общение с вами. А она вообще точно ваша дочь? Такое отношение странное к ребёнку, ничем не помочь никакой копейкой и ещё нотации читать почему кредит взяла. Захотела и взяла, какое вообще ваше дело?..Девочке надо от вас дистанцироваться, не дай бог таких «родителей»
Моя улюблена страшко• 04 декабря 2023
Азахах смішно
А ви скількі заробляєте і чого досягли? Якщо 20 тис для вас то «величезний» кредит
Латексне альтер ЕГО• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Їй 23! Деякі в цей час вже родину мають
Ви б бачили що вона купує - косметику дорогу, куртку дорогу за 5 тисяч, взуття. Аргумент ‚тут всі так вдягаються‘
Вас якась жаба давить чи що? Нехай купує, ви її з голою жопою виперли з дому, а теперпретензії
Апофиозная• 04 декабря 2023
Ну , что тут сказать . Я считаю , что взрослые дети должны жить отдельно от родителей и зарабатывать себе на жизнь ... Но то , что несет автор - ни в какие рамки не лезет . Выгнать дочь ’голу , босу , у вінку’ , без куртки , без копейки денег , а потом возмущаться , что дочь взяла кредит - это выше моего понимания . А потом будет возмущаться , что дочь с ней не хочет общаться .
Фима Собак• 04 декабря 2023
Дівчині 23 роки. Ви від неї відмовились, це вже не ваша справа.
Якщо вже так переживаєте, подаруйте доньці праску на Миколая, швидше кредит відасть.
Силиконочка• 04 декабря 2023
Мама, Ви випхали доньку з підтримки, а тепер контролюєте її життя....?
Не маєте на те право! Навідь якщо вона наробить помилок,- це її життя і її досвід.
Інакше люди не зрозуміють, а іноді і з помилок не роблять висновки.
Вона отримує свій досвід життя. Який би він не був.
тянитолкайка• 04 декабря 2023
Ответ дляКриниця щастя
Я собі уявляю, як вони балували.
Трусів штук аж чотири, куртка хороша, мама три роки носила і раділа.
І чоботи ще не зносила, а дочка королевішна, відмовляється доношувати
бач яка, Галя балувана.
Не любовница• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
На що взяла?
Покращена• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Ви жахливі люди з чоловіком, але в цього немає
тянитолкайка• 04 декабря 2023
Ответ дляЛизочек
А в 18 откуда она деньги иначе бы взяла?
Есть, правда, еще один вариант, походу вы к нему дочку упорно и толкали. Но она оказалась умнее
Може мати того і розстроїлась?
Мамаша в бигудях• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Так і не лізьте в її життя зі своєю принциповістю. В мене донці 19, працює, але не уявляю, щоб ми їй не допомагали. Повністю її одягаємо і допомагаємо продуктами та і гроші даємо. Вона розумничка, вчиться на бюджеті і ми готові її підтримувати до кінця навчання фінансово 100%, незалежно від того працює вона чи ні, думаю і далі теж.
Не рахую, а вважаю• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Ну тоді чому ви втручаєтеся в її справи?
забиякина• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Ви такою «самостійністю» вбиваєте довіру в силу сім’ї , де всі за кожного
Шкода дівчину
Покращена• 04 декабря 2023
Ответ дляДуша компанії
Я б таку маму просто заблокувала
Буде добре, якщо донька таким батькам журливо помахає ручкою і зачинить двері, як вони зробили