Научительница• 03 декабря 2023
Донька взяла величезний кредит і відмовляється віддавати зараз. В сім‘ї скандал
Доньці 23 роки, не допомагаємо принципово фінансово . Вже доросла. Ніяк, жодною копійкою, хоча до 18 ми її балували. Після 18 сказали йти на роботу в нашому місті, але оскільки вона жила з нами, то витрати були менші. Та і не скажу, що вона багато заробляла: працювала не по спеціальності, зарплата була десь до 10 тисяч. Одяг і все інше ми не купували, тільки годували.
Цього року, закінчивши магістратуру в нашому місті вона захотіла до Києва. Хочеш - йди. Ми з чоловіком журливо помахали ручкою і зачинили двері. Грошей не дали ніяких.
Виявилось, вона взяла кредит - 20 тисяч. Скандал був величезний і не говорили два місяці. За цей час зменшила суму до 15. Живе з подружкою. Питала , нащо брала, відповідь ‚я хотіла купити собі куртку і деяких речей, у мене зовсім нічого немає‘. Зараз працює, отримує 20 тисяч. 4 з них віддає на кімнату + комуналка. Кажу щоб брала руки в ноги і віддавала все, адже може собі дозволити : нехай 5 тисяч на квартиру з комунальними, 5 на їжу. 10 на кредит. Не хоче. Її слова: ‚у мене немає навіть базових речей: ні праски, ні одягу, ні куртки, ні взуття, ні косметики. Я хочу собі все купити і потім спокійно віддавати кредит‘. Я, звісно, не розділила її думку. Каже, що до кінця травня закриє, що все прорахувала. Бо ж у неї нічого немає. На цій темі постійно сваримось: я кажу, щоб віддавала одразу, а вона хоче пожити по-багатому. Кого ви підтримуєте і які аргументи внести в її дурну голову, що можна два місяці пожити так, а потім бути спокійною?
Результат:
вже голосів:
1282 (93.64%)
Донька сама розбереться
87 (6.36%)
Ви права
забиякина• 04 декабря 2023
Ответ дляАнтиТроль
Это тролль. Не дают до 25 лет таких кредитов без залогов, поручителей.
Дають
Ось мені впарюють з ПУМБ 30 тис, хоча я безробітна
Незламна Україна• 04 декабря 2023
автор вона має частку у Вашому майні? (наприклад, квартира приватизована і на неї?)
якщо так вирішуйте, бо в мене у свекрухи забрали квартиру за борги.
Якщо ні - не лізьте.
Але взагалі дуже дивує Ваша позиція як батьків, 18 років виповнилося і йди собі, при тому, що дівчинка вчилась і, навіть, магістратуру закінчила.
Зазвичай батьки забезпечують, чи хоча б допомагають, поки дитина вчиться.
Якщо ні - не лізьте.
Покращена• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Тобто кредит на таку суму це для вас нормально? У 23 роки не можна заробити ?
А ви у свої роки чому вдвох з чоловіком на одяг дитині можете заробити? Якщо можете, то чому не допомагаєте?
Відкушу все що стирчить• 04 декабря 2023
20 тис для Києва, зі зйомним житлом і кредитом , відсутністю базових речей це багато? Не скандальте, а допоможіть купити базові речі, хоча б як подарунок на свята. Або відстаньте і не вказуйте як їй робити. Вона навчиться на своїх помилках,а от відносини які у вас будуть це вже питання.
Карапулька• 04 декабря 2023
Извиняюсь спросить автор, а чем вы её баловали до 18 лет, едой наверное? Что девочка стала жить отдельно и купила себе косметику в кредит, утюг и вещи которые в принципе базовые. Дочку поддержу, пусть теперь вам помашет ручкой
Жена миллионера• 04 декабря 2023
Если вы выкинули её без копейки из своей жизни, то не вам читать морали когда и что ей отдавать.
Ростки жимолости• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Это не ваше дело. Если Вы с 18 лет ни копейки не даете дочке, не суйте нос в ее дела.
А ’дурная голова’ в этой истории явно не у дочки.
Ростки жимолости• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Не смішіть
Вона ні на що нездатна, і ми це бачимо
Вона постійно житиме в кредитах, ми хочемо щоб вона жила на свої тільки
Вона ні на що нездатна, і ми це бачимо
Девочка молодец, что сбежала в Киев. Родители - токсы.
Чудовий каламбур• 04 декабря 2023
Не удивляйтесь, если она вас потом в старости, знать не захочет
Стриптизерка• 04 декабря 2023
По багатому це праску купити? Мене мама коли в Київ відправляла то всі базових потреби закрила, без них мабуть теж би кредит брала. Не бачу сенсу закривати кредит одним платежем, якщо можна закрити ( і точно закриє - це важливо) поступово
Стриптизерка• 04 декабря 2023
І мені оця принциповість така дивна. Принципово б на наркотики я б не давала,і на ігри
АнтиТроль• 04 декабря 2023
Ответ длязабиякина
Дають
То що вам впарюють, не факт що дадуть.Дадуть, якщо вони будуть мати гарантію.
Стриптизерка• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Не смішіть
Вона ні на що нездатна, і ми це бачимо
Ви її вже викреслили ж життя. Вона вам нічого не забовєязага , і тим паче не просила її народжувати,щоб від вас все життя вислуховувати що вона крива коса
Жена миллионера• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Не смішіть
Вона ні на що нездатна, і ми це бачимо
А вы на что способны? Сами пишете, бедные, дочь не в состоянии на ноги поставить, а туда же, осуждать!
Мусик Пусик• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Не смішіть
Вона ні на що нездатна, і ми це бачимо
Мама, вы в своем уме? Как вы можете говорить такое про свою дочь? Я бы на ее месте заблокировала вас везде и вычеркнула из своей жизни. Отстаньте от дочки, это не ваше собачье дело, ее жизнь и ее кредиты.
Цигарний шланг• 04 декабря 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
До 18 балували, а після 18 вже не донька вам - я це так зрозуміла. Треш (
Просто интересно- есть ли у Вас взрослые дети?
Видмо-нет, потому, что тогда Вы бы понимали, что сепарация должна быть и взрослый сын/дочь должны понимать и брать ответственность на себя.
Нормальні батьки думають про майбутнє дитини ще з малечку.За житло,допомогти на ноги стати,навчити власній справі,своїм прикладом показувати.Божеее виперти дитя в світи без копійчини,срати при людях.Що ти з чоловіком зробила за життя.Чи ти не знала.що дитя в тебе росте.Нормальна мама хоче,щоб дитина жила краще чим вона.50 років прожити і нічерта не добиться.,то хоть кімнатку купи їй,хоть частину будинку,чи купи чи поділи.своє.
Одяг та сумки• 04 декабря 2023
ви нічого не дали! Тому чому ви вважаете що можете командувати. що донька повинна ходити гола боса? Мабуть їй хочеться виглядати як усі. По одежі зустрічають
Мусик Пусик• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Тому що у нас з чоловіком малі зарплати
Так а чего не стремитесь зарабатывать больше? Вы, мама, ні на що не здатні. И старость свою проведете в нищете, потому что дочка, если не дура, будет относиться к вам так же, как вы к ней.
Партизанка• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Не смішіть
Вона ні на що нездатна, і ми це бачимо
НИ НА ЩО НЕЗДАТНА! ЭТО ЖЕ Я.
МАМА,МАМА,ЭТО ТЫ????
Я ЗДЕСЬ, Я ЖИВУ В КИЕВЕ!
НАКОНЕЦ-ТО ТЫ ОТОЗВАЛАСЬ
МАМА,МАМА,ЭТО ТЫ????
Я ЗДЕСЬ, Я ЖИВУ В КИЕВЕ!
НАКОНЕЦ-ТО ТЫ ОТОЗВАЛАСЬ
Khmelnichanka• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Справа не в цьому. Ми хочемо щоб вона була самостійною і всього досягла сама. Принципово жодної гривні не давали
Так дозвольте їй самостійно планувати своє життя. В 23 роки людина цілком може брати кредит. В чому проблема, якщо є робота і є план через певний час розрахуватись із боргом? Вона ж не у Вас гроші на погашення кредиту просить?
Научительница
• 04 декабря 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Не просить
ЧупакабраЗеБест• 04 декабря 2023
Ответ дляБджолина королева
Вы точно мама? Которая баловала до 18
ога,баловала, это она наверняка про тарелку супа без мяса вспоминает и шапку на на 3 класса вперед
ЧупакабраЗеБест• 04 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
На кредитні себе одягає? Ну так, досягнення
а что вам до ее досягнень? что они дают именно вам? зачем вам чтобы она там чтото достигала?
Партизанка• 04 декабря 2023
Ответ дляДайте подуться
Для мене ненормально дитину голу-босу-у віночку з дома випхати і жалісно помахати ручкою
Ви не переживаєте що дитина їсть? Чи їла взагалі? Де спить? У що взута? Чи так, вилупили, з дома випхали. А потім доглядай за батьками. Ми тобі у спадок хрущовку свою двушку у іпенях залишимо
кошка вывела котят.пуст ипутся как хотят
Цигарний шланг• 04 декабря 2023
Ответ дляДуша компанії
Брати кредити - це нормально, сума не велика, та і взагалі не вага справа, для чого таке з мамою обговорювати?
Не нормально брать кредиты на шмотки