булоТАЙминуло• 05 декабря 2023

У всіх 1 січня робочий день буде? В нас робочий...

Свята ж відмінили. То це і 1 січня робочий день. Не бачу сенсу святкувати Новий Рік і щось готувати взагалі. Навіть шампанського в 00 годин не вип´єш, бо вранці на роботу.
Советчица Года• 05 декабря 2023
Нам погодили вихідні на 25 грудня та на 1 січня, це ж зараз компанія вирішує, тому що офіційно немає вихідних. Ви можете взяти відпустку на декілька днів, чи у вас так не працює?
Я натуралка• 05 декабря 2023
Работаю на себя. Будет выходной. У мужа тоже выходной - частная компания
lisa2101• 05 декабря 2023
Ответ дляНервогенератор
Я чесно говоря не понимаю каким это боком должен быть рабочий день если это частная компания. Ладно уж госсударственная....
По усмотрению руководства.
Завжди мало• 05 декабря 2023
Эх, вот раньше были времена. Мы 10 января выходили на работу)
Домашня Зюзя• 05 декабря 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
З якого дива подвійна оплата, якщо у воєнний час робота 01 січня - це не робота у вихідний.
Це оплатя святкових, а свята не відміняли, тільки різдво відмінили, трійцю перенесли.
Замрійлива• 05 декабря 2023
Тоже госслужбы, буду писать заявление за свой счёт на 1 января, это просто капец реально.
Эта_Шикарна)• 05 декабря 2023
Ответ дляЗамрійлива
Ой, прямо капец 1 день
Домашня Зюзя• 05 декабря 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Так интересно, что наш уряд может туда сюда гонять воды реки Иордан
Ковід взагалі відкрив їм широкі можливості управління.
Эта_Шикарна)• 05 декабря 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Всем живущим поколениям, получается, врали.... Истинно верующие люди все делали неправильно: и постились не тогда, и праздновали не тогда, и детей по святцам неправильно называли.... Это только советчицы рады пораньше ёлку поставить ’для настроения ’
Карамбулкул• 05 декабря 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Так, я вже почала дякувати владі, єдиний плюс в нас це подвійна оплата буде. Але це жесть. Вони ж і після війни не скасцють це, бо треба відбудовцвать країну, а не гулять. Добре, що 6-7 вихідні, хоч нормально різдво посвяткуємо.
нема подвійної оплати, бо немає свят! Ось як ’красіва’ можно гроші піз.ити!
Ждун с Нибиру• 05 декабря 2023
Ответ дляКоржик
Для мене Різдво 7го, я для себе дати не змінювала. То діло нашої влади - вони змінювали.
Взагалі то 25 грудня - це дата Різдва для будь-яких церков.))
Просто по церковному календарю РПЦ 25 грудня - це 7 січня по нормальному календарю.
От у вас сьогодні 5 грудня?
А у церкви РПЦ 21 листопада.
Сунуся в чужі справи• 05 декабря 2023
Ответ дляКоржик
Это вы решаете кто достоен?
Бан за оскорбление
Вы даже понятие оскорбления не имеете 🙂
Мішечок щастя• 05 декабря 2023
Ответ дляКайдашева дочка
АЭС.Рабочий день..Тоже пораньше ляжем.
В нас щось балакали, що перенесуть на 30.12. Але потім ті балачки замовкли. Теж АЕС.
А шо сталося?• 05 декабря 2023
Різдвяно новорічні канікули до 10.01
П.с не вчитель
Мішечок щастя• 05 декабря 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Не буде ніякої подвійної оплати.
Мішечок щастя• 05 декабря 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Так на гос якраз же в святкові і вихідні подвійний тариф, хіба ні?
Під час війскового стану усі святкові відмінені. Це ж не перше свято, коли ми будемо працювати.
Домашня Зюзя• 05 декабря 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Удалено администрацией...
Як же писати російською? забороноють же все російське і з країни не випускають, що людина могла виїхать і святкувать і розмовлять і слухать і дивитися, що вона захоче.
Ждун с Нибиру• 05 декабря 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
А у вас сьогодні яка дата на календарі?)
5 грудня чи 21 листопада?
Котомафия• 05 декабря 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
А 7-е?
У московіі 7
автор булоТАЙминуло • 05 декабря 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
У нас 25 и 1 рабочие дни
Та за 25 я взагалі забула...
Домашня Зюзя• 05 декабря 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
5 грудня чи 21 листопада?
А ви день народження теж перенесли?
Фісташкова кава• 05 декабря 2023
А у нас зависит от партнеров - но как у них еще не знаю.
Радует, что у иносиранных партнёров все же выходной, а их немало. И работы должно быть меньше.
Надеюсь украинские партнёры решат хотя бы до обеда не работать.

У мужа точно рабочий - военный.
автор булоТАЙминуло • 05 декабря 2023
Ответ для100Tanya
Почніть проводить старий рік у 7-8 годин до 12, уже свято
Не той настрій всеодно
Ждун с Нибиру• 05 декабря 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
А ви день народження теж перенесли?
День народження Христа - 25 грудня.
Поцікавтесь у священника упц-рпцшного.
автор булоТАЙминуло • 05 декабря 2023
Ответ дляСоветчица Года
Ну типу я сама хитра?))) Нас 4ро в кабінеті...
Огірок та Помідорчик• 05 декабря 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Удалено администрацией...
Может хватит провоцировать? Кому кто сказал- пусть люди в своих семьях разбираются! А вы свои лапы в чужие семьи не запускайте. Это личное дело каждого человека. А чемодан- вокзал это устаревшая методичка. Просите новую у работодателя.
Домашня Зюзя• 05 декабря 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
День народження Христа - 25 грудня.
Поцікавтесь у священника упц-рпцшного.
То ло чого тут сьогоднішня дата?
Маурита• 05 декабря 2023
Ответ дляКоржик
Дякую, я в курсі що і як. Я вище написала , що в моїй сім´ї свято 7го - це ТРАДИЦІЯ. Я традицій не змінюю. Хай наша влада хоч щороку змінює дати.
Тут вообще речь шла про выходные. Есть они или нет. А не про праздники. Традиции свои соблюдайте кап вам угодно. Только выходной вам в эти дни вряд ли дадут.
Попихтю та й годі• 05 декабря 2023
А чем новый год то не угодил?
Все ж таки год начинается новый, почему не праздник?
Ждун с Нибиру• 05 декабря 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
То ло чого тут сьогоднішня дата?
Бо вона наглядно ілюструє брєдовість святкування Різдва 7 січня.)