Сунуся в чужі справи• 05 декабря 2023

Знайшла у сина 18 років

сушені мухомори. Частина просто сушені шляпки в банці, а частина десь столова ложка подрібнені в пакеті.
Судячи з вигляду шляпок, розумію, що це мухомори. Принаймні, зовнішньо схожі.
Питання два. 1. Можливо хтось стикався з цим, для чого можуть їх використовувати? так, там є вплив на нервову систему, але ж він не дає чогось приємного, типу ейфорії, збудження і т.п.
Наскільки це небезпечно?
2. Як краще поводитись? Наче ж і повнолітній, але я зайшла в кімнату і заглянула в шухляди. Чи зізнаватись в цьому? Чи як буде краще?
Поки я забрала і сховала.
Син наче звичайний хлопець, поступив в війну у вуз, але навчання онлайн, тож він вдома. Є друзі, але він не часто з ними зустрічається, з дитинства досить закритий. Звісно, коли гуляють, то бачу, що іноді повертається випивши (друзі ще шкільні і такі, що пьють з 12ти років). Ну але що зробиш. Розумію, що якщо б жив в гуртожитку, то навіть би і не бачила, що він там робить. Останнім часом взагалі кімната постійно закрита і ніби став іноді нервовий. Тож поки він поїхав з дому, я зайшла до нього... відчувала, що щось можу знайти.

З чоловіком розлучені, ще не розповіла про знахідку.

Дякую всім, хто може щось порадити!
Гарного і спокійного дня
автор Сунуся в чужі справи • 05 декабря 2023
Ответ дляДжонсонюк
Автор, не смешите, дело отнюдь не в аппетите, парень жрет грибы для галюнов и ухода в другую реальность
Может и так, но он постоянно дома, как уходить в другую реальность?
Обычно это компаниями делают в таком возрасте

Джонсонюк• 05 декабря 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
совсем нет, грибы жрать можно и дома в своей комнате наедине.
Вы реально очень далеки от современных наркоманов, это в 90-е они собирались кучкой и кололись одним шприцом, сейчас это часто все делается наедине и разве что в компе сидеть можно
Атмін ГанТон• 05 декабря 2023
Їх використовують для мікродозингу. Абсолютно безпечно і корисно. І солдати доречі також.
Ответ дляДжонсонюк
на самом деле є, просто у нас в Украине еще не внесены в список, мы общались с наркологом из-за брата мужа тогда, все серьезно, снимите розовые очки
Речь была о подставлять. То, что это опасно в плане зависимости и здоровья - это так, но это не хранение наркотиков, если это вещество не внесено официально в список наркотических средств.
Я об этом
Атмін ГанТон• 05 декабря 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Дякую, про таке не знала(((
Не знали бо ніхто їх не курить. Брєд сивої кобили
Ответ дляСинди Кроуфорд
Може в нього ознаки депресії? Чи є змога купити пару консультацій у психотерапевта? В країні така ситуація, це дуже тяжко. І якщо ми 40літні якось розуміємо, що це має колись скінчитись, то він може по іншому то розуміє та відчуває. Таблетки від депресії кращі від мухоморів.
Дякую, поспілкуюся і на цю тему!
Я теж про це думаю, що це навчання вдома може давити на мізки, тим більш вік такий, коли навпаки хочеться спілкування і двіжу якогось
Атмін ГанТон• 05 декабря 2023
Ответ дляГоловнаЯ
З тим порошком можна легко переборщити і смертельно травонутися. Приймає для стимуляції нервової системи,як нейролептик. Дуже небезпечна річ.
Нащо ви пишете про те в чому абсолютно нічого не тямите

КоКоКоКоКоКо...• 05 декабря 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Як підставляє? Мухомори не є наркотичною речовиною
мухомори - то дуже токсичні галюциногенні гриби. Закон забороняє їх зберігання і розповсюдження. Та то навіть не псилоциби.
Мухоморами можна просто смертельно траванутись, можна такий прихід піймати, шо самовипилистись в процесі. Ну, і само собою, то часто тригер для важких і незворотних психічних наслідків, шизуха все таке.
То якшо бігло, невдаючись в деталі. По-моєму є лекція Роберта Сапольські на цю тему.

Ви, як мама підлітка, мали б все це добре знати і давно йому розказати.
Ответ дляІзраїль терористи
Тобто для стимулюючого ефекту?
Атмін ГанТон• 05 декабря 2023
Автор з вашим сином все ок. Поставте мухомори на місце і нормально його запитайте для чого він їх використовує. Не псуйте відносини з сином.
Zenkas• 05 декабря 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Я об этом
Спит,залипает,это опиумные-метадон и т.д.Купите тесты на все наркотики,закажите в инете.Пусть пописает при вас неожиданно,сзади станьте.В баночку.
Ответ дляГоловнаЯ
Нейролептики не стимулюють
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...

Я це знаю. І тому намагаюся зрозуміти, що і як робити.
Моя відповідь стосувалася законодавчих моментів.
Яким би сильнодіючим не був яд, наприклад, мишьяк, вас не засудять за його зберігання, поки він офіційно не віднесений до списку наркотичних речовин. Про це я відповіла.
Все інше я знаю і тому створила тему
Атмін ГанТон• 05 декабря 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Тобто для стимулюючого ефекту?
Не зовсім. Це як ліки з накопичувальним ефектом. Якщо ви погано спите у вас покращиться сон, знімає легку тривогу , допомагає боротись з нікотиновою або алкогольною залежністю.
В складі мухоморів немає нічого щоб могло викликати залежність .
У вас нема причин переживати. Але звичайно поговоріть і запитайте його про це
Херсон це Україна• 05 декабря 2023
Ответ дляІзраїль терористи
Удалено администрацией...
Сиреневенькая• 05 декабря 2023
Ответ дляТам-тарарам
Не факт. Знакомый принимает для работоспособности. Всех агитирует, какая классная штука🤣
Дійсно класна.
Ответ дляІзраїль терористи
Я зрозуміла.
Але не погоджусь, що в такому віці варто приймати подібні сильнодіючі речовини
Десь так, але...• 05 декабря 2023
А ви чому лазите по його шухлядах взагалі? Яке право маєте?
Ответ дляДесь так, але...
Я в темі написала, чому.
Це мій син, до речі ще не дуже самостійний, і я переживаю. Не хочу, щоб моє невтручання вилізло нам усім боком

Атмін ГанТон• 05 декабря 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Я зрозуміла.
У вас , боюсь, нема вибору. Він доросла людина. І тим що ви не будете погоджуватись з його правом робити що він вважає за краще і будете проводити інспекцію його кімнати і забирати його речі ви нічого не досягнете хорошого.
ПробілНеПрацює• 05 декабря 2023
Я їх їла мікродозами в минулому році. Коли зрозуміла, що зняття стресу алкоголем переходить вже в капець. А без нього стан в жопі.
Їла протягом трьох місяців щодня по чверті чайної ложки, подрібнила в кавомолці. Ефект тримався близько 9 місяців.
Margonails• 05 декабря 2023
Ответ дляТам-тарарам
Ваш знакомый случайно не Антон Гура?)
Ответ дляІзраїль терористи
Ви праві(
Але ж і просто закрити очі і навіть не спробувати теж неможна?
Найщасливіша• 05 декабря 2023
Ответ дляІзраїль терористи
Ви, очевидно, самі залежна людина.
Та жодна фармкорпорація не пропустить шансу розповсюджувати ідеальні ліки - і стимулюють, і водночас сон покращують (ви розумієте, що це взаємовиключні ефекти, яких неможливо досягти однією речовиною?), і ще й супербезпечні без побічних дій.
Тільки чомусь їх продають не аптеки, а якісь дивні сайти з бадами і травою. Чомусь на цих сайтах написано, що такі безпечні мухомори заборонені до вживання вагітним і годуючим - дивно, бо хто, як не молода мама, потребує якісного сну і бадьорості в час неспання, правда?
Немає жодного адекватного дослідження, яке б довело безпечність і користь вживання таких грибів.
Ответ дляПробілНеПрацює
Скільки вам років і як до цього прийшли?
Десь так, але...• 05 декабря 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Я в темі написала, чому.
Нічого ви не писали, він вам і в 40 може здатись ненадто самостійним то і будете вирішувати за нього усе? Це вже занадто, пацану пора тікати від мамці, бо і в труси скоро зазиратиме
ПробілНеПрацює• 05 декабря 2023
Ответ дляДжонсонюк
Для цього є інші гриби. Мухомори вживають як ліки.
ПробілНеПрацює• 05 декабря 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ви в темі!
Депресія - це воно.
Атмін ГанТон• 05 декабря 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ви праві(
Так поговоріть з ним. Єдине питання - для чого тобі мухомори. Якщо ви не будете тиснути і істерику закатувати - є шанс що він з вами буде відвертий.
ПробілНеПрацює• 05 декабря 2023
Ответ дляІзраїль терористи
Бо чули дзвін. І аляяяяярм))))