Доброго дня, хто стикався, раніше читала що квитки з України в Польщу відміняють перед виїздом, а мені відмінили Польща-Чехія. Прислали за добу до відправлення потягу, що мого вагону не буде. Хто їхав цим потягом, яка ймовірність знайти хоч якесь вільне місце по факту... В продажі квитків немає.
Ответ дляMs. Похвала
на вокзале поменяйте. вам предложат все существующие варианты
я всі існуючі варіанти бачу в інтернеті...
Дідова баба• 05 декабря 2023
Ответ дляdrimka1979
мене польська залізниця дивувала своїми запізненнями без кінця... а тут ще чехи вирішили здивувати. Таки наша УКРАЇНА найкраща! Як потяг Маріуполь-Львів може їздити хвилина в хвилину. Про відміну потягів взагалі ніколи не чула...
ну так) поки не стикаєшся, а як стикнешся з тими європейськими ньюансами)))
цього року якість покращилася в тому пражському поїзді, а минулого....круасани з кулька для сміття мене просто добили, чесно кажучи)))
Ответ дляДідова баба
сервіс )))) Ви підняли мені настрій
Дідова баба• 05 декабря 2023
Ответ дляdrimka1979
сервіс )))) Ви підняли мені настрій
донька минулого року ввечері попросила чаю, провідниця сказала, що тільки зранку. А зранку не дала, залишилася тільки кава (бадяга, чесно кажучи).
Цього року дуже пристойно, й кава, й чай, сніданок - дуже норм.
Й весь час наголошують, щоб не залишали речі, бо дуже розвинуте злодійство.
сказали на підтримці, що проблема з спальним вагоном і можливо на зворотню дорогу буде те саме.... Я нічого не розумію для чого тоді продавати квитки...
Добро с Кулаками• 05 декабря 2023
Ответ дляdrimka1979
а який вагон то?
Добро с Кулаками• 05 декабря 2023
Ответ дляДідова баба
які круасани? типу декор? реально із кулька для сміття?
Дідова баба• 05 декабря 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
на сніданок, справжні, були у великому синьому кульку, брала провідниця серветкою, але то вже не має значення.
Зараз все в паперових пакетах: круасан, чіабата, джем й масло.
Ответ дляДобро с Кулаками
а який вагон то?
В нас вагон 8, але підтримка сказала що нумерація міняється . Але проблема саме з спальним вагоном.
Ответ дляДобро с Кулаками
В вартості спального квитка є напій і круасан
Добро с Кулаками• 05 декабря 2023
Ответ дляdrimka1979
аа..так то за додаткову плату.
Ответ дляДобро с Кулаками
аа..так то за додаткову плату.
Та ні. Але то вже не важливо , бо вагону мого немає )))
Добро с Кулаками• 05 декабря 2023
Ответ дляdrimka1979
який номер вагону був? вони скорочують типу з більших чисел, і до першого? чи навпаки?
Ответ дляДобро с Кулаками
Я не думаю що то має звʼязок. Мій був 8.
Добро с Кулаками• 05 декабря 2023
Ответ дляdrimka1979
оууу...я поняла. просто також їду цим потягом на днях квитки купила. але пізніше трохи...от ви мене налякали
Ответ дляДобро с Кулаками
Технічна підтримка сказала проблема з одним вагоном… постійно
Добро с Кулаками• 05 декабря 2023
Ответ дляdrimka1979
жах
Репетиторша• 07 декабря 2023
Як добре що я не знала таких історій коли їхала цим потягом у липні. В нас все пройшло добре без відмін, але круасани з кулька теж були)) і кава така собі. Ще воду давали.
Ответ дляMs. Похвала
автор, дорогая, вы уехали? я что то о вас думаю❤️
Поїхала . Це просто комедія . По дорозі вже купили 4 сидячих. Потім вискочили 2 купе . Також купили. А вже в вагоні обміняли 4 сидячих на 2 лежачих і їхали всі разом в одному купе як планували )))