Млинець Мій• 07 декабря 2023

Порада для тих, хто шукає роботу: ніколи не працюйте у великих компаніях.

Якщо ви не мега - кар´єрист, і вам просто потрібні гроші, ніколи не працюйте у великих і відомих компаніях. Повірте, це пекло: по-перше, за тобою слідкує дуже багато очей. По-друге, за будь-який, навіть наймілкіший косяк вам будуть натякати на звільнення, адже їм не важко знайти заміну, тільки пальцями хрусни)Як наслідок - ви постійно напружена. . По-третє, дуже велика кількість жінок, а як наслідок - пліток, лицемірства. По-четверте, за вами дуже великий контроль, пукнете не там, де треба - про це знатимуть всі.
Я працювала так 5 місяців, коли звільнилась, ніби дихати почала. Влаштувалась у маленьку компанію, де працюю на власників. У колективі 3 людей. На мене власникам глибоко пофіг, дали роботу, зробила - все супер. Ніхто не контролює, в що я вдягнена, як посміхнулась охоронцю, чи пішла я раніше, чи запізнилась. Головне бути відповідальною. Ще я почала нарешті відчувати себе людиною, відчувати, що це Я потрібна тут, що я їм допомагаю, що я важлива. Там же постійно знецінювали. У колективі 3,5 людини - з усіма гарні стосунки (думаю, це зумовлено відсутністю інших жінок в колективі, крім мене) -+ вони дуже часто працюють віддалено, тож я сиджу сама і балдію. І найсмішніше : тут мені платять 25, а там платити 13 і ще й мозок довбали.Коротше, ну його.
автор Млинець Мій • 07 декабря 2023
Ответ дляничевока
Больше всего ср#ча и интриг я встречала в частной фирме, где работало 7 человек.
у нас ні, кажу ж, що жінок немає) крім мене)
автор Млинець Мій • 07 декабря 2023
Ответ дляШукаю стакан
Ні, в голвному офісі біля 400
а у вашому відділі? з усіма були знайомі?
Подмигашка• 07 декабря 2023
Я працюю у великій компанії. Всі зайняті роботою - не до пліток та інтриг. А зараз узагалі дистанційно вже 4 роки)
Просто болталка• 07 декабря 2023
Якщо нормальне керівництво - то так, в малій компанії простіше.
Але і в великій є переваги - можна спихнути роботу на когось іншого (жарт))
автор Млинець Мій • 07 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
ну так які плітки і інтриги у вас можуть бути, якщо ви працюєте віддалено?
ничевока• 07 декабря 2023
Ответ дляМлинець Мій
Из 7 человек 5 были мужики
ЗавЛабСнаб• 07 декабря 2023
Молодець! Головне, щоб вам подобалося, як ви написали))
Шукаю трусики• 07 декабря 2023
Ответ дляМлинець Мій
ви права. але я розповідаю про свій досвід.
Ви написали всім - не ідіть бо скрізь дурдом. Це не вірно!
Я працювала і з власниками плече до плеча і з великою кількістю людей, де проходиш всі кола приймання на роботу. Все залежить від побудови бізнесу і власників. Якщо власник людей за людей не сприймає, то весь бізнес такий. А якщо все побудовано на довірі та взаємоповазі, то це завжди гарний колектив.
Шукаю стакан• 07 декабря 2023
Ответ дляМлинець Мій
У нашому департаменті близько 50, у відділі 9. Департамент знаю весь, усіх співробітників компанії, авжеж, не знаю.
автор Млинець Мій • 07 декабря 2023
Ответ дляничевока
Из 7 человек 5 были мужики
ого а про що ж вони пліткували?
Колдунья-вещунья• 07 декабря 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Я бухгалтер. Имею опыт работы в огромной компании. Есть в словах автора правда. Теперь работаю в организациях, где 1-2 бухгалтера, тогда и учет почувствуешь, и будешь в курсе всех финансовых потоков.
Аналогічно
Я головний бухгалтер
Рік попрацювала в великій іт компанії
Було нормально, але потім змінився керівник і я звільнилася
Почала знов шукати.
Запросили в агро холдинг
Я звідти бігла, не оглядаючись, це мрак
автор Млинець Мій • 07 декабря 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Аналогічно
Я головний бухгалтер
Рік попрацювала в великій іт компанії
Почала знов шукати.
Запросили в агро холдинг
Я звідти бігла, не оглядаючись, це мрак
чому вам не сподобалось?
Шукаю стакан• 07 декабря 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Аналогічно
Я головний бухгалтер
Рік попрацювала в великій іт компанії
Почала знов шукати.
Запросили в агро холдинг
Я звідти бігла, не оглядаючись, це мрак
Агрохолдинги це майже завжди мрак. Я протрималася 4 місяці.
Бабка-байкерша• 07 декабря 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Аналогічно
Я головний бухгалтер
Рік попрацювала в великій іт компанії
Почала знов шукати.
Запросили в агро холдинг
Я звідти бігла, не оглядаючись, це мрак
Вспоминаю свой опыт работы в больших компаниях: бюрократия, пока решишь вопрос - надо пройти 7 кругов ада, сплетни, склоки. Был у меня учет рабочего времени. Это программа, которую нужно включить, сам себе ставишь задачу, а потом нужно описать когда ее закончила и полученный результат. Это забирало огромное количество времени, большего идиотизма не видела.
Подмигашка• 07 декабря 2023
Ответ дляМлинець Мій
А коли у вас є час на плітки й інтриги? Багато вільного часу у всіх, виходить. До дистанційки я працювала там 4 роки в офісі. Опенспейс, у штаті 400 людей
ничевока• 07 декабря 2023
Ответ дляМлинець Мій
ого а про що ж вони пліткували?
Погодите, скоро и Вы узнаете, как себя ведут мужики. Прозреете
Шукаю стакан• 07 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
++ і в опенспейс не прийнято багато балакати, бо заважаєш іншим
Просто болталка• 07 декабря 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Ми з вами не в одній компанії працювали?😄
У нас така ж історія була..
автор Млинець Мій • 07 декабря 2023
Ответ дляничевока
та я вже рік працюю) ніби норм
Пушка заряджена• 07 декабря 2023
Неправда, я работаю в большой компании, известной на всю Украину. Ничего подобного нет, меня все устраивает. Многое зависит от руководства
Точу ляси• 07 декабря 2023
Аха, мне всё равно, пусть следят, я не пукаю где не положено) а зп покрывает любые мелочи
Бабка-байкерша• 07 декабря 2023
Ответ дляПросто болталка
У нас така ж історія була..
Может и в одной. Большего бреда не видела.
Пока согласуешь платежи, то надо зайти в 10 кабинетов, поставить штампики и подписи. Я проработала так несколько лет и ушла. Теперь работаю в небольшой организации. 2 бухгалтера, просто поделили участки, мир и покой
Бамбарбия! Кергуду.• 07 декабря 2023
Ответ дляМилота
Вам помічник треба?
Шукаю роботу....
Та автор же написала, що їй бабів не треба поруч
Позаземний розум• 07 декабря 2023
працювала в великих компаніях і малих підприємствах. особисто мені комформтніше, коли в компанії до 100чол. колектив.
чим більша кількість працівників, тем менше порядку і більше безвідповідальності.
Света С Приветом• 07 декабря 2023
Соглашусь. В корпо над тобой 10 наглядателей, ходил в туалет не дай бог 6 минут, а не 5, уже пишет в чат - стань в очередь, какие причины задержки? Уволили всех при сокращении, кто вопросы по работе задавал, кто как мышь сидел и не лайкал даже общий чат, все остались. Ну и ощущение раба на галерах, когда ты делаешь всю работу и тобой не довольны, когда ставят неосуществимые нормы и опять не довольны
Бабка-байкерша• 07 декабря 2023
Ответ дляПозаземний розум
У меня коллектив был 3 т. человек. Бардак еще тот.
Боневтікла• 07 декабря 2023
Ответ дляКоролеВешна
так что произошло? перданули там, где не надо?
Это пишет взрослый человек
Море Щастя• 07 декабря 2023
я вас вітаю! так і є..
Боневтікла• 07 декабря 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
После слова «наймілкіший»можно переставать читать. Совет так себе
Вы там пробел пропустили
Боневтікла• 07 декабря 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Вы не рассказываете свой опыт вы навязывете свое мнение и указываете что делать другим людям, опираясь на свой субьективный опыт
Обохи
Каааак?