По 6 і 10 шипів. Метал
Результат:
вже голосів:
6 (40%)
Свій варіант
4 (26.67%)
3 (20%)
Одночасно 1 і 2
2 (13.33%)
Юлия_Юлия-2175• 10 декабря 2023
Я б жодні не вибрала з вашого варіанту, для мене це недостатній захист.
В мене схожі на такі - там 10 шипів і більша гумова поверхня, а вона також покращує захист.
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Ваші кращі тим, що на п´ятах теж шипи
halla-d95e• 10 декабря 2023
Ответ для40ка
А ви можете в них ходити, якщо в магазині? Там же плитка на підлозі
Не дуже зручно. Тому стараюся або в маленький магазин. Типу молоко хліб швиденько взяти. Або знімаю, якщо треба довго ходити. Вони швиденько вдіваються-знімаються.
Правда в мене маленький розмір ноги. Можливо для великого розміру по іншому.
Ответ дляhalla-d95e
Ага, я так і думала
У мене 38, сподіваюся, буде не дуже складно