Козел
"❗️«Мир буде тоді, коли ми досягнемо своїх цілей, вони не змінюються» — путін
❗️Одеса - взагалі російське місто, заявив путін.
Ответ дляИрина-bbd0
Сильно помогает?))))
Я вважаю що так. Бо мої всі уже два роки живі здорові. Без важких травм на війні. І у нас тут хоч і збивають над головами ракети, але досі все ціле і неушкоджене, як і наші життя, слава богу. Чи ви думаєте, молитва як працює?
Ирина-bbd0• 14 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
То слава нашим ППО .за то что братская ракета лично Вам в голову не прилетела.
Ой Лилу.........
Ответ дляlilu1990
Ніяк молитва не працює. Тисячі українців взагалі не віруючі і нікому не моляться, але так само живі і не ушкоджені.
Ирина-bbd0• 14 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Я вважаю що Всесвіт і бог повертає нам все що ти їм транслюєш.
Так с мышебраттями что делать? Подставлять вторую щёку или в голову стрелять на поражение?
И чото Вы со своими ценностями под защитой бога таки ссс.....боитесь к окопам мышебраттев призывать к разуму)))
Ответ дляNat-li
Я лучше абстрагируюсь от шизоидов или тех, кто пытается ими выглядеть
и да, я желаю смерти и мучений всей соседней недостране и плевать мне на всех недоделанных толерастов
Шизоїди це люди з нормотиповою акцентуаційною особливістю які вибрали відстороненість як захисний механізм. Не розкидуйтесь клінічними термінами як ви розкидуєтесь к*кашками
Ирина-bbd0• 14 декабря 2023
Ответ дляNat-li
И что-то я не читала, чтоб она так усердно за них молилась, как за тупоголовых
Ни разу
Ирина-bbd0• 14 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Для вас не працює віра, для мене працює.
Лилу.не придумывайте)))
Если бы Вы искренне верили в бога и молитвы.то отправились бы на передок призывать орков сложить оружиеи улезть на болота свои
Нет в Вас веры в бога и силу молитв
Ирина-bbd0• 14 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Коли ппо збиває ракету то осколки куди розлітаються? В стратосфері згорають?
Куди? Чего бог их не растворяет в атмосфере.защищая рабов своих?
Ирина-bbd0• 14 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Подивіться фільм По соображениям совести.
Нене.на вопрос лучше ответьте
Ирина-bbd0• 14 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ото так да. Вы можете верить во что угодно)))) имеете право