Фляшка на трьох• 14 декабря 2023
Підкажіть, будь ласка, назву фільму
Можливо хтось знає що за фільм. Бачила уривок в дитинстві і чомусь про нього згадую. Він про те, як затонув корабель і в людей почалось нове життя і побут на тому кораблі, а потім їх випадково знайшли.
Айпишница• 15 декабря 2023
Удивительное путешествие Мэри Брайант? Но не уверена, не помню насчёт судьбы корабля))
Чарівна патика• 15 декабря 2023
Мені чомусь на думку прийшов фільм по роману ’Острів загиблих кораблів’
Фляшка на трьох
• 16 декабря 2023
Ответ дляДжавеліна
Життя на затонулому кораблі саме?
Так.
Фляшка на трьох
• 16 декабря 2023
Дякую усім за відповіді! Дівчатка, Ви- неймовірні. Насправді очікувала критику і сарказм) Зараз буду дивитись рецензії до запропонованих назв.