Не зацілована• 15 декабря 2023
Чому тут вага 60+, це вже товста? Ось 67 самий смак
Сонечко• 15 декабря 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Товста((( а тут моцна тітка
Я при 62 кг і 177 см не худенька
капець, я була 62 при зрості 172 і виглядала як сушена вобла, яка перед тим довго хворіла
дожену і ощасливлю• 15 декабря 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Мене тут уже разів 20 переконували, що 158/58-59 я обовʼязково маю бути шароподібна.
Зараз на зиму взагалі 60-нормалтна я, штани с, верх м-ка,бо груди великі.
На фото явно зріст 170 і якби не це дурнувате плаття…
Так напишите ваши параметры и будет ясно шароподобна вы или нет
Ну судя по весу и размерам у вас минимум 96-75-96, что для вашего роста много если вам до 50лет
ТАЗератти• 15 декабря 2023
Ответ дляІнно4каа
дивлячись який у вас зріс для ваги 60, якщо зріст 150-160 то це багато, я 180 і вага 61 кг, єдине щол зайве це бока і трохи живіт,а все інше норм
180 рост и вес 61 это дистрофик, какие бока
Залатавая• 15 декабря 2023
Не знаю, где там ,,самый смак,,
Для меня это очень много. Я рожать шла 68 кг (рост 167)
Княгиня пітьми• 15 декабря 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Дивлячісь який зріст. Я маю зайву вагу, то 70 для мене було б за щастя, хоча по міркам тутешніх дам мій максимум має бути 55
Пішіть вже свій зріст)
котопёс• 15 декабря 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Так ожирение, это заболевание, а у вас обычная фигура, когда и не стройная и не жирная , есть немного лишнего веса, видно что без брюк ляшки будут смыкаться и похоже что на фото втянут живот.
Живіт навпаки вздутий перед місячними, з
ляшками все ок. По мірках порадниці в мене 20 лишніх кг. Якщо в 60 кг це товста. А це ожиріння+20
. І бедра в мене омг не 86, а 96)))
дожену і ощасливлю• 15 декабря 2023
Ответ длякотопёс
. І бедра в мене омг не 86, а 96)))
Ожирение это +20кг от медицинской нормы ИМТ.
Но иметь вес в пределах медицинской нормы, и быть стройной это разные вещи.
В верхней границе ИМТ уже очень упитанные дамы.
Красивая стройная фигура - это когда ИМТ на нижней границе нормы( или ниже )
дожену і ощасливлю• 15 декабря 2023
Ответ длякотопёс
. І бедра в мене омг не 86, а 96)))
Так ваши ляшки и выглядят на 96, я же написала, что они 100% смыкаются
котопёс• 15 декабря 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Ніколи в мене ляшки не змикались, навіть при вагітності. Взагалі, я почула вашу ’експертну’ думку. На сьогодні досить з мене)))
Хочеться вам думати що змикаються, труться - нехвй
Княгиня пітьми• 15 декабря 2023
Ответ дляСветик63
Ось я тут 62 кг.зріст 167. Вважаю себе товстою
О, навіть плаття таке саме, тільки обрізане)
Помаранчова душа• 15 декабря 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Пишут что 60+ это жирная , потому что чаще всего это так и есть)
Модель на фото - это прекрасное исключение когда полненькая девушка смотрится не плохо, такая прям ух, кровь с молоком.
Но, это молодая девушка, и то грудь уже висит и живот отъеден. И у большинства жир так равномерно не распределяется.
Я вешу 62кг при 171кг и моя фигура смотрится ужасно. И вроде бы и не самая жирная на свете, но и юбку, или платье уже не оденешь, да и честно говоря, что не оденешь, все ужасно смотрится, как на тетке.
Я 57кг при росте 168, дрыщ
Помаранчова душа• 15 декабря 2023
Ответ дляСветик63
Я так лет в 12 делала, как Вы сейчас. Хотела комплимент отпустить, пока коммент Ваш не прочла
База_птеродактилей• 15 декабря 2023
Ответ дляБронетапці
Блін, що не камент, то товста. А в житті як подівитись то кожна друга такого розміру. 😂
Пфффф, якби ж то така)))
Кожна друга - 1,60/80.
Помаранчова душа• 15 декабря 2023
Ответ дляСветик63
Не зрозуміла Вас. Я реально комплексую
Та все Ви зрозуміли
Білий Лосик• 15 декабря 2023
Ответ дляКокошинЭль
Як думаєте, яка вага? Зріст 165
Фигура сама по себе такая мощноватая
Учитывая низкий рост и подобное телосложение...
Ну кг 70 есть точно или может и 70 +
Изящества в фигуре нет, сорри
Был бы рост повыше, может, картина была иная
Ну кг 70 есть точно или может и 70 +
Изящества в фигуре нет, сорри
Бутерброд з ікрою• 15 декабря 2023
ГГГ
це не вона товства
це ви затюкані дрищі. які не цінують себе ні в кому стані. Ви ж вважаєте, що з зайвою вагою ніякий чоловік на вас не подивиться, ніхто вас цінувати не буде.
А що цікаво. Я щось навколо не бачу багато жінок з худорлявою фігурою. Виключення - молоді ще дівчата. ну так, років до 25.
це не вона товства
Міні-бікіні• 15 декабря 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
38 років
Янка-угомонись• 15 декабря 2023
Ответ дляСветик63
Вам надо к психиатру , это не нормально так думать
Вы отлично смотритесь 🙏
дожену і ощасливлю• 15 декабря 2023
Ответ дляМіні-бікіні
38 років
Конечно)) С весом 60кг бедра не будут 90см, даже у модели роста 175см)))
Янка-угомонись• 15 декабря 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
У меня 93-94 при весе 60 кг и росте 164
Міні-бікіні• 15 декабря 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Омг
Будуть
І це негарно - відсутність .опи на фоні великих грудей і відсутністі талії, коли штани чи джинси підібрати - ще той квест
Як один замір може бути показником ваги? Ви наче не бачили навіть реально повних людей поза 100 кг з ножками як сірники і приплюснутим задом
Будуть
Міні-бікіні• 15 декабря 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
У меня 93-94 при весе 60 кг и росте 164
Значить у вас є талія, менші груди
Админко• 15 декабря 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Да легко.
Бритни Спирс:
Рост, 163 см ; Вес, 57 кг ; Обхват груди, 89 см ; Талия, 68.5 см ; Бедра, 89 см.
Больше грудь и - 60 кг получете
Бритни Спирс:
Больше грудь и - 60 кг получете