Умничка-помощничка• 18 декабря 2023
Донька 16 років хоче зустріти НР з друзями
Тема просто поговорити... Якось мені сумно((. Дитина в нас одна. Розумію, що дорослішає, що скоро буде жити окремо. Але це перший раз, що будемо на НР окремо((.
Яка ж це тяжка справа - батьківство.
Жинси на дитину• 18 декабря 2023
і в нас одна , з 15 р живе вчиться в іншій країні , у свої 16 їздила в подорож Європою , але вона в нас і в школі подорожувала багато з класним керівником , та возила групи на канікулах в Європу постійно
Для мене батьківство це легко , це щастя
Вакцениро Вона• 18 декабря 2023
Меня пускали. Я с друзьями в 16 л отмечала. Мне доверяли родители. А вы доверяете?
Умничка-помощничка
• 18 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Та не в цьому питання)). Звісно, що піде, звісно довіряю.
Соня-сонятко• 18 декабря 2023
Я б відпустила,.якби знала хто там буде ... не хочу лякати , але різні компаніі бувають
Помаранчова душа• 18 декабря 2023
Я в 16 років вже поїхала вчитися за 1000км від дому. І новий рік святкувала з новими друзями. Вважаю, що це абсолютно нормально, тим більш, якщо дитина сама того хоче.
Лунтик-паунтик• 18 декабря 2023
У мене доньці 18, живе окремо в іншому місті , і так приємно що на Новий рік вирішили приїхати , щоб зустрічати разом. А так, з 15 років завжди десь з друзями зустрічала , це нормально.
Тихомандражная• 18 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
+1 я как раз лет с 15 и стала отмечать с друзьями.
Не могу уже дождаться когда и мои перестанут с нами тусить
ЗабежАЛОЧКА• 18 декабря 2023
Вот мне сегодня уже младший сын представил свою девушку… я только свыклась с мыслью, что теперь у старшего есть новая главная женщина в жизни, но грело, что есть младшенький и там я главная… эх, все, теперь я на вторых ролях.
Умничка-помощничка
• 18 декабря 2023
Ответ дляLike-995b
Я тоже встречала где угодно, только не дома. Не было традиций семейных встречать праздники. Сыну 17, дома встречает , на праздники друзья его у нас тусовку с ночевкой устраивают , есть все условия
Донька будуть в будинку подруги. Я теж в юності з друзями зустрічала завжди в нашому будинку, що був порожній на сусідній ділянці. Заздрю своїй мамі в цьому плані)).
Тихомандражная• 18 декабря 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Мне вас не понять.
Я жду чтоб они перестали нам мешать во все праздники
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
«Он нарисовал 117 ее портретов, ну не 100, а 17)))» (с))
Умничка-помощничка
• 18 декабря 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Та я розумію, і не забороняю)). Сумно просто, коли це перший раз
Где тут 0?• 18 декабря 2023
Моєму в січні виповнюється 16,ми на НР уїзжаємо на іншу квартиру, щоб йому було де з друзями погуляти.
Пукимончиг• 18 декабря 2023
Це нормально) В мене взагалі дві доньки зʼїхали цього року. Перший місяць важко, бо не вміла на двох готувати, і не вистачало дуже.
Зараз вже ок. По вони в мене в чаті завжди)
Що приготувати, як, одяг, тварини, хлопці.
Багато тем є. То я вже і не відчуваю самотність.
Так має бути. Ми всі хотіли самостійності в такі роки. То дайте дитині, що вона хоче, будете гарною і любимою мамою))
Умничка-помощничка
• 18 декабря 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Рада за вас👍
ЗабежАЛОЧКА• 18 декабря 2023
НГ тоже впервые в 16 с друзьями отмечала. И ничего там такого не было, ну в бутылочку играли да шампанское пили. Вот и вся взрослость. Мама всю ночь на валидоле 🤦♀️
Умничка-помощничка
• 18 декабря 2023
Ответ дляТихомандражная
Мне вас не понять.
Всі ми різні і це нормально)
Где тут 0?• 18 декабря 2023
Ответ дляLike-995b
Смело))
В мене син їздив в інше місто, жив з друзями в нашій квартирі, яка пустує. Влітку собі канікули устроїли. Все було добре. Сусідка була в захваті , казала такі гарні хлопчики. Тому ттттт
Сподіваюсь, все буде добре
Форс мажор• 18 декабря 2023
Я про цей момент з жахом думаю. Розумію головою, що це природний процес. А душею просто ридати хочеться від непотрібності ((( Якось так сумно та одиноко навіть від думок. Не знаю, як я це переживатиму через кілька років (((
ЗабежАЛОЧКА• 18 декабря 2023
Ответ дляLike-995b
😂 ой, держу себя в руках, чтоб быть приятной свекровью, которую хотя бы терпят 😉
Где тут 0?• 18 декабря 2023
Ответ дляФорс мажор
Взагалі не розумію чому???
Жинси на дитину• 18 декабря 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
А моя на Н р на лижі в куршавель, отак живуть українські студенти в Європі - вчаться і працюють , подорожують всюди
Умничка-помощничка
• 18 декабря 2023
Ответ дляЖинси на дитину
А де донька вчиться? Контракт/бюджет?
Жинси на дитину• 18 декабря 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
А де донька вчиться? Контракт/бюджет?
Універ , платно звичайно , вже диплом в лютому захищає
Я таке знаю• 18 декабря 2023
Ми в такому віці теж збирались з друзями, але десь на 1 ночі, як відсвяткуємо з батьками. А от був дійсно один новий рік, перший, коли я не зустрічала з батьками: ми з хлопцем (тепер моїм чоловіком) з друзями поїхали святкувати в гори) і от всю дорогу в гори я плакала, мені так сумно було, що вони там одні, що не так як завжди( А потім одружилась, то вже свої сімейні традиції, але завжди 1 січня їхали до них, і от знову перший такий новий рік, який не такий як інші - вже немає тата і вже ніколи не буде, як раніше😔