ДелиВерка• 25 декабря 2023

Хто вилікував протрузії поясниці?

Вже три тижні болить і німіють ноги.
Колола моваліс ,ревмоксикам,робила вправи-нічого не допомогає.
Лежу каліка.
Чим ви лікувались?
220В• 25 декабря 2023
Ответ дляДелиВерка
По симптоматиці
Так может это грыжи, а не протрузии. Может уже только оперативное лечение

Valechka-mk• 25 декабря 2023
Автор, может потому и не помогает ничего, потому что не то лечите?
Хотя если у вас врач лечит вас без обследования, то совсем печаль
Аристократка-тунеядка• 25 декабря 2023
Ответ дляДелиВерка
По симптоматиці
Так может у вас там защемление или что-то типа того, а вы протрузии лечите....
Стигла полуниця• 25 декабря 2023
Ответ дляДелиВерка
Та трохи розуміюсь
Якби ж!
Ви б тоді знали, що це незворотній процес, який у більшості випадків призводить до гриж, а вже від розміру гриж і набряків залежить, робити операції чи ні.
Не вмію заміряти• 25 декабря 2023
Ответ дляДелиВерка
Не була
Ну,так а что вы лечите?Протрузия не лечится никак,стирается хрящ и происходит выпячивание.Может грыжа у Вас уже...
Не вмію заміряти• 25 декабря 2023
Ответ дляДелиВерка
А гострий проуес чим знімали?
НПВП и комплекс витаминов гр В
Кусачая Я• 25 декабря 2023
Ответ дляДелиВерка
Та трохи розуміюсь
мдааааа

Аноним НаВсеГда• 25 декабря 2023
Ответ дляДелиВерка
Не була
Сначала к семейному, он даст направление к неврологу, невролог выпишет направление на МРТ. Я так делала по этой схеме,всё бесплатно, кроме МРТ) после МРТ, к неврологу повторно, выпишет лечение, уколы или таблетки. Когда боль пройдет можно делать упражнения,мне дала их невролог. Плюс направила на ультразвук на больное место ( бесплатно по направлению)
Тримбулька• 25 декабря 2023
Никак
Тримбулька• 25 декабря 2023
Ответ дляДелиВерка
Та трохи розуміюсь
Ну если вы такая разумная , то к чему вопросы
Ермолайчик• 25 декабря 2023
Якщо не робили мрт, звідки знаєте, що протрузіі? Які Ви вправи робите в стані загострення хвороби🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
автор ДелиВерка • 25 декабря 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
це прям анекдот, а люди дурачки ходять купу грошей на мрт викидають, а оно он як можна було))) ахахха
Хай ходять.
Лікування ,практично,одинакове-обезболення,протизапальне.
автор ДелиВерка • 25 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Ну вы странная ей Богу. Прежде чем лечить что-то ставят диагноз, а его ставят по результатам обследования. Откуда вы знаете, что это протрузия, а не грыжа или еще что-то другое?
Клінічні прояви грижі інші
Миссис Буркул• 25 декабря 2023
Ідіть на мрт , бо мені лікували сідаліщний нерв місяць і потім терміново оперували . Бо грижа розірвалася .
автор ДелиВерка • 25 декабря 2023
Ответ дляАгатаХристя
Так, але коли веду малорухливий образ життя стає гірше, на роботі в русі легшає, ще дуже б’є переохолодження навіть більше ніж важке
Отак і я : перемерзла.
автор ДелиВерка • 25 декабря 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Я ще спробую консервативно.
Знайома оперувалась і через пів року знову бігає на блокади
Миссис Буркул• 25 декабря 2023
Ответ дляДелиВерка
Я ще спробую консервативно.
Ви пробуйте , але треба бачити картину , що насправді там ! Здоровʼя Вам.
автор ДелиВерка • 25 декабря 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Легенькі.на розтяжку
автор ДелиВерка • 25 декабря 2023
Ответ дляТреба ось так
Никак не лечится, только поддерживать. У мужа грыжи и протрузии.
Зато, сука, воевать годен ((
Сусіда призвали теж з такою хворобою .хоча,дійсно,по лікарям ганяли місяців три...

vikkih• 25 декабря 2023
Чоловік дуже страждав - мав три протрузіі, блокаду два рази робили. Лікар нейрохірург, який робив блокаду, порадив йогу чи пілатес, бо й сам 15 років займається цим.
Чоловікові вчитель з йоги розробила спец вправи саме для його відділів спини.
Через 2,5 роки занять все пройшло (поступово). Останній рік взагалі забув про спину, робив МРТ протрузіі 2 шт дуже сильно зменшились, їх майже не видно, 1 шт взагалі зникла.
Черпак_для_фантазий• 25 декабря 2023
Ответ дляДелиВерка
Хай ходять.
ну да ну да...по вашій темі помітно) прям дуже вам допомагає лікування ахахах
АгатаХристя• 25 декабря 2023
Ответ дляДелиВерка
Отак і я : перемерзла.
Тому завжди ношу кофти на флісі і навіть трусики з дуже високою талією
дамаБезСобачки• 25 декабря 2023
Ответ дляДелиВерка
Я ще спробую консервативно.
Лише фіз навантаження, рух. Старий військовий невропатолог коли я кіпішувала , спокійно пояснив: укріпляйте м´язи спини, грижі, протрузії висихають з часом, і...при слабкому м´язовому корсеті з´являються нові, воно Вас треба?
дамаБезСобачки• 25 декабря 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Мені колись старий невропатолог казав: МРТ єрунда, а не золотой еталон диагностики (я йому принесла МРТ, читайте), мне не надо, для лечения большого значення не имеет. А людина в Афгані оперувала 7 років, 6 років тібетського монастиря відновлювався там, вивчав науку монахів. Лікар від Бога, майстер ци гун. Йому досить було подивитися на спину і як людина ходить
Колишня муза• 25 декабря 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Я и мрт бесплатно сделала
Черпак_для_фантазий• 25 декабря 2023
Ответ длядамаБезСобачки
цікаво що всі хто ’старі’ не визнають сучасні апарати, препарати, а займаються вибачте гаданням на кавовій гущі, бо вони так звикли, їм тяжко дається нове/сучасне та і бажання в них немає вчитись новому...простіше ’як звик’, листям подорожника та коров´ячою какахою лікувати, ну такої...кожному своє, це десь біля ’дихати маткою’ та лікування раку травами-муравами, головне вірити..
автор ДелиВерка • 25 декабря 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Нік ваш класний
автор ДелиВерка • 25 декабря 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Дякую за відповідь!
Аноним НаВсеГда• 25 декабря 2023
Ответ дляКолишня муза
Я и мрт бесплатно сделала
Да, уже писали в какой то теме, что это возможно. У меня в Киеве не получилось
Зажуженная Жужжа• 25 декабря 2023
Ответ дляДелиВерка
Та трохи розуміюсь
Ви - лікар-невролог?