Стопясят раз обсуждала• 28 декабря 2023
Чим відправляєте з сша
Дівчата яким перевізником користуєтесь при відправленні з США. Я в додатку нової пошти зрозуміла , що вони лиш з магазинів приймають?
Стопясят раз обсуждала
• 28 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Міст, але аналогічно як вище написали
Але чому для отримання адреси в додатку у мене просять ввести номер картки
Стопясят раз обсуждала
• 28 декабря 2023
Ответ дляКракадэ
Міст, але вже місяць стоїть у польш(( раніше за 12 днів доходило.
Ви вводили номер картки для того щоб отримати адрес для відправки?
Love_Love_Love_• 28 декабря 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Без поняття, я не відправляю через додаток, я в США
Трактор Віка• 28 декабря 2023
Міст, останній раз відправляла через американську пошту. Отримали в Україні на новій пошті через 3 тижні