Вказівка *ГОЛОВИ ДПС України*, в обовʼязковому порядку приймати «РІШЕННЯ ПРО ВІДМОВУ В ПЕРЕТИНАННІ ДК УКРАЇНИ» відносно наступної категорії осіб (тих, які отримали підстави для виїзду за кордон після *24.02.2022 року*), а саме:
- внесених в систему Укртрансбезпеки «Шлях» (у виняткових випадках пропуск по системі «Шлях» здійснювати відносно водіїв ВТЗ, який безпосередньо керує транспортним засобом);
- отримали документи про різні ступені інвалідності (посвідчення інваліда);
- отримали документи про супровід осіб з інвалідністю (мають статус опікуна);
- по довідках ВЛК, які підтверджують непридатність до військової служби, тощо;
- по документах про заключення шлюбів з жінками, які мають певну ступінь інвалідності, тощо).
Врахуйте в службовій діяльності. На контроль проведення даних заходів!
Ответ дляShaan
Да, я поняла. Извините, если показалось, что я наезжаю. Я не с вами спорю в своём посте, а с ними ))))
Я ненавиджу все це, що відбувається... Бо напала росія, але добиває нас геть не вона. (((((( І мені насправді страшно, бо нікому немає до нас діла, а як нас, інвалідів, повбивати, то країна ще й виграє....
Маю їхати навесні до свого лікаря, маю третю довічну... Але бачу, що можу назавжди залишитись там... От і вибирай - ймовірність померти тут, або жити за гратами без сім´ї.... А в мене підозра на рецидив старого онко, маю геніального лікаря в Києві, не знаю навіть, як без нього....
Я знаю, що півкраїни так зараз живе - під страхом смерті без можливості побачити рідних... Але ж це справжній жах. ((((( Я вам клянусь, аби нормально все було з кордонами, ми б давно повернулись в умовний Ужгород і жили б там. Не у війні справа....
Ответ дляSonnig
Как много у нас оказывается инвалидов и отцов героинов))
Кидстафф бедный скоро лопнет от их возмущенных родственников.😂😂😂
Сходите в детское психиатрическое отделение - вообще охренеете( от количества.
А есть еще тяжелые дети. Эти те кого вы вообще не видите. Потому что они закрыты дома. Потому что к чаще всего это смесь диагнозов. ДЦП, УО, синдром Дауна, шизотипические расстройства.
Я советов обычно не даю, но… благодарите Бога каждый день если у вас родился здоровый ребенок.
Ответ дляlith_oops
Я погоджуюсь з вами повністю, я просто хочу хоч якусь логіку бачити в тому, що відбувається.
А виходить так, що самі інвалідністю торгують, а тоді люди винуваті....
В мене знайомий був, давно, років десять тому, з нього на МСЕКу вимагали гроші, а він помирав вже. Грошей не було, групу так і не подовжили, і він помер через кілька місяців....
То проблема не в людях, а в тих поганцях, що з хворих гроші вимагають....
Згідна з Вами! Поки не будуть карати тих, хто продає довідки про інвалідність, толку не буде! Цього б усього трешу з липовими довідками не було б! У мене дитина всиновлена з дитячого будинку. Інвалід, була розщелина піднебіння. Була оформлена інвалідність. Пішли потім переоформлювати , лікар захотів хабар. Коли не дали - відмовив. А дитина ще й не чує на одне вухо як виявилося. А той козел написав «здоровий». Зате липових інвалідів купа.
Ответ дляLis
А какое отношение эти дети имеют к тому, что не выпускают мужчин призывного возраста без отметки военкомата?
У вас болит, я понимаю, но тема немного о другом.
Вам надо за границу ехать? Так время было вывезти.
Слишком много липовых документов, сами коррупцию наплодили. Давайте пожинать.
Ответ дляSonnig
Потому что у этих детей есть папы. Да так бывает не часто, когда мужчина не сбегает а остается с семьей. И этот жизненный капец делится на двоих. Потому что пока женщина сидит простите с полусумасшедшим ребенком, который растет кстати. А сидит она безвылазно иначе он или себя покалечит или квартиру сожжет. Мужчина зарабатывает деньги на еду, лекарства реабилитацию. Женщина может быть тоже бы хотела зарабатывать но увы …
А что я с таким ребенком буду делать заграницей? Его никуда не возьмут. Наша инвалидность там подтверждается годами. Он без лекарств скачет и орет. В центры реабилитации очереди на год вперед. А 1000 долларов на частника в месяц у меня нет.
Ответ дляSonnig
Так а нафига вы тут уже 35 страниц зраду разгоняете?
Если вы не понимаете что к чему можете не обращать внимания на эту тему. Для вас она никакой смысловой нагрузки не несёт.
Но когда вот так из неоткуда появится ’усное распоряжение’ о том, что не выпускать женщин и детей, тогда и посмотрим
Ответ дляРойЛеля
От багато з якими пунктами не згодна канєшно, але, для прикладу, у чоловіка сестри є резерв. За 2 роки війни вони вже 7 разів змотались за кордон у відпустку, на вікенди, на шопінг, на ювілей до дядюшки.
Вот е фак взагалі. Мені виховання не дозволяє сказати, що в нього совісті немає. І не соромно ото на розваги кататись, користуючись резервом, поки чоловіки гниють в окопах?! Ну є в тебе бумага, яка дозволяє тобі не воювати, але ж людигою треба бути і мати якісь принципи, чи нє?!
До слова, в мого чоловіка теж є резерв, сказав до кінця війни не виїде з країни, бо це ницість.
Я згодна, що шариться туди сюди треба перестать випускать
Так питання не в шаритись, а в реальній необхідності. Якщо відпочинок -то показання від лікаря. Якщо лікування -то направлення, якісь підтвердні доки повинні бути. А зараз всі кинуться в воєнкомати за цією довідкою -і все - там тільки і чекають кого ще вилікувати і послати на фронт.
Ответ дляПавела
Таке враження, що рішення приймаються зараз спеціально такі, щоб зробити гірше для країни, налаштувати народ проти України. Ну не можуть же вони не розуміти наслідки своїх нововведень.
От і мені так здається, що спонсор цього банкету десь в кремлі.....
po_li_na-49a8• 30 декабря 2023
Ответ дляWomAnn
Да вы что. Вы из зеленых? Сыты вашими байками
мы вашими тоже, когда вы уже на рашку свалите или вы оттуда тут не покладая рук трудитесь?
po_li_na-49a8• 30 декабря 2023
Ответ дляSonnig
рублик кап кап кап, кап кап кап
рублик ей и ее подружкааам
po_li_na-49a8• 30 декабря 2023
Ответ дляWomAnn
из фиолетовых
po_li_na-49a8• 30 декабря 2023
Ответ дляNata2907
Это ж надо, ещё посты скринить чужие
. Ах да, забыла работа, судя по темам. Подружка маньки или ее надцатое лицо ?
подружка сбушника
В соцсетях все больше свидетельств, что за границу перестали выпускать инвалидов 3-й группы.
Очевидцы сообщают, что из поезда Киев-Перемышль ’вывели более 20 человек, которые об этом нововведении ничего не знали’.
Из-за проверки документов задержка поезда составила два часа, и много людей опоздали на стыковочные рейсы. ’Сотрудники УЗ сказали, что с 1 января будет закрыт выезд для 1-2 групп’, - пишет пользовательница.
Ответ дляlith_oops
Блин, пусть у вас не подтвердится плохое подозрение!!!! Может, ехать сейчас, не ждать весны? Чем дальше, тем больше вероятность, что женщин тоже закроют...
Ответ дляpo_li_na-49a8
Геноцид устроил ПУТИН и РУССКИЕ в Украине. не пытайтесь даже подменять понятия, это так в духе русни
Людей не ПУТИН и не русские из страны не выпускают!!!! Люди хотят спастись и спасти своих детей, но не могут из-за собственного же правительства! Ни в Сирии, ни в Израиле границы не закрыли, несмотря на войну!!! Так что ваши тупые манипуляции ни на кого не действуют, все умные стали.
frumoasa17• 30 декабря 2023
Ответ дляStar39
’’Вільні люди, вільної країни’’.
Ответ дляStar39
А зачем нам держать в стране инвалидов 1/2 группы?
Ответ дляpo_li_na-49a8
Дорогая, обязанность граждан защищать родную страну. Или вы уже себе паспорт с курицей приготовили?
Обязанность страны информировать граждан про опасность ( читайте войну), не воровать, не искажать судебную ветку, а ещё медицина бесплатная, все надра принадлежат народу и земля.
Вот если бы было всё так,то тогда были бы у нас долги и обязанности
Мелитрисса• 30 декабря 2023
Ответ дляПиона
МСЕК одна из самых коррумпированных организаций в стране, знаю на собственной шкуре.
frumoasa17• 30 декабря 2023
Ответ дляYN8678
Третя це теж не бійці, якщо є реальні захворювання. Україна взяла на себе обов´язок захищати інвалідів, а в реальності маємо інше.
tanysha777• 30 декабря 2023
Ответ дляmar_mar
А коли то Раду незаконно розпустили, просвітіть? Бо я памʼятаю вибори чергові, в 2019 році, а за кого люди проголосували то вже інше питання. Але там і попередники були нічим не кращі.
От якраз в 2019 році ВР було розпущено в антиконституційний спосіб
І ніякі попередники і на 0.000000000001%
не принесли стільки біди Україні, як монобільшість
tanysha777• 30 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Что правильно? Северную Корею?
Так многие оправдывают беспедел, почему бы и нет
Нужно урок пройти до конца
Ответ дляShaan
Дякую, але лікар сказав, що треба в динаміці дивитись, хоч піврочку щоб пройшло, до року. А я в серпні була....
Вихід я, звісно, знайду. В крайньому випадку якось тут буду намагатись вирішити, хоча то навряд чи, я свого лікаря не з першого разу знайшла, він геніальний. Він мене врятував після прохвессора, що два рази мені помилився на операціях... Ото зараз рецидив в тому місці, де той перший мене оперував...
Якось воно буде. В людей все життя пішло шкереберть, не так вже в мене й погано поки що...