Люблю кетчуп• 02 января 2024

Дозволити донці прокол брови?

Донька вже другий тиждень виносить мізки, просить пірсинг брови. Вирішили що яким до кінця дня буде результат голосування тут на форумі так і вчинимо. Донці майже 14, хоче пірсинг брови. Колективне мамське рішення, так сказати. 🫠
Результат:
вже голосів: 98
54 (55.1%) Не дозволяти
44 (44.9%) Дозволити
Не боюся осуду• 02 января 2024
Мій син у 13 пішов і проколов

долой_лама• 02 января 2024
Буде 18, проколе собі все, що хоче.
БальзаковскийВозраст• 02 января 2024
Я б не дозволила
Весела бджілка• 02 января 2024
Странно. Ваша дочь, а решает форум🤦🏻‍♀️
Я бы проголосовала, чтоб вы себе пирсинг в носу сделали
долой_лама• 02 января 2024
До речі хороша ідея про обманки, в моєї дочки теж є.
Галябалована• 02 января 2024
А зачем перекладывать это всё на плечи рандомных тёток?
Ещё 4 года и она без Вашего разрешения и голосования набьёт татух, наставит пирсинга и волосы покрасит в цвет радуги. Чем обоснован Ваш запрет на пирсинг?
Аnnеt• 02 января 2024
а что у неё во внешности и в характере будет соответствовать этому пирсингу?
В любом случае это привлекает внимание и некий вызов обществу.

Весела бджілка• 02 января 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
1. Залишиться шрам.
2. Будуть сприймати її як неформала, може погіршитися ставлення вчителів старої закалки.
3. Що вона захоче далі?
Если вы против, то не разрешайте 🤷🏻‍♀️
куркулиха• 02 января 2024
Поговорите с дочкой. Пусть хотя бы месяц поносит обманки. Если поймет что это реально ее стиль, что всё органично и она ощущает себя увереннее и значимее - пусть прокалывает.
Весела бджілка• 02 января 2024
Ответ дляdulenok
все одно зробить, тому краще дозволити
Неправда. Не все дети так поступают.
Крестница хотела дополнительные дырки в ушах в 13 лет, мама не разрешила. Она и не сделала. Сейчас ей 16, уже и забыла о них
И покрасить волосы хотела в голубой, ей не разрешили - не покрасила
Не боюся осуду• 02 января 2024
Ответ дляАnnеt
Мені особисто пофіг
Потринділиця• 02 января 2024
Проголосую нет потому что я тоже много чего хотела, хорошо что не сделала. Пусть ей исполнится хотя бы 17 лет.
Бутерброд и я• 02 января 2024
Автор, намагайтесь переконати не робити, або зробити щось інше (типу 4-ту дірку у вусі).
Але не факт, звісно, що послухає.
Я своїх батьків слухала дуже, хоча мене ніхто не пресував. А от моя донька уперта: я пропонувала зробити пірсінг трохи пізніше, а вона почала робити сама собі, а потім друзям-знайомим. Так що... В 14 років вже піли разом в салон робити індастріал, бо сама не осилила з кількох заходів. Він, доречі і не зайшов. а Вуха, ніс і смайл носить вже кілька років.
Не боюся осуду• 02 января 2024
Ответ дляВесела бджілка
Неправда. Не все дети так поступают.
А ’основні’ дірки їй хто робив?
Галябалована• 02 января 2024
Ответ дляВесела бджілка
Неправда. Не все дети так поступают.
Уберегла мама дитачку
Весела бджілка• 02 января 2024
Ответ дляНе боюся осуду
А ’основні’ дірки їй хто робив?
В салоне мастер, с мамой приходила
Не боюся осуду• 02 января 2024
Ответ дляВесела бджілка
В салоне мастер, с мамой приходила
То хто це вирішив, що одна дірка то норм, а дві вже ні
Контрольница• 02 января 2024
у меня два подростка. сын 14 лет хочет тату. у нас уговор, что после 17-ти делает что хочет. а пока я против радикальных изменений.
волосы красил - это можно. пирсинги и тату нет!
Весела бджілка• 02 января 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Мама ребенка решила
Думала это и так понятно, что мама решает, а не чужие тети

Как_б_не_так• 02 января 2024
Ваша брів, а моя індастріал (2) просить
Дозволила лише другу дирку в мочці вуха, поки мовчить, сподіваюся забуде
Не боюся осуду• 02 января 2024
Ответ дляВесела бджілка
Мама ребенка решила
Звичайно, не чужі тьоті, але чому мама вирішує, скільки дірок можна?
автор Люблю кетчуп • 02 января 2024
Ответ дляВесела бджілка
Странно. Ваша дочь, а решает форум🤦🏻‍♀️
Я втомилася їй відмовляти. Особливо її аргументи ’а от у Іри сєптум, у Лєри пупок проколотий, їм мами дозволили’ і т.д. В даному випадку у мене виходить консиліум з думками інших мам, якими я можу апелювати у наших суперечках :)
Не боюся осуду• 02 января 2024
Ответ дляПечальки.нет
1. Шрам в виде точки,кроме вас его никто и не заметит
2. Ее будут воспринимать ровно так,как она себя ведёт и никак иначе
3. Когда захочет-тогда и обсудите

В общем,все ваши волнения из серии: а что люди скажут?
У вухах є дірки?
Не боюся осуду• 02 января 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Це вкрай хибний засіб у вихованні
автор Люблю кетчуп • 02 января 2024
Ответ дляГалябалована
Без питань, в 18 років у неї трошки більш зрілий мозок буде і це вже будуть її більш свідомі рішення і вчинки, аніж зараз, коли усі ідеї під тиском підліткових гормонів.
Как_б_не_так• 02 января 2024
Ответ дляАноним_Русалка
в 14 надо разрешение родителей, кто захочет школьнице делать без разрешения
Моя сама тату собі зробила в класі 4-5. Пасту з ручки голкою добре що не велике -смайлик
Весела бджілка• 02 января 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Если устали - разрешайте. В любом случае, выбор за вами
автор Люблю кетчуп • 02 января 2024
Ответ длякуркулиха
Каже що обманки це ’крінж’ і їй соромно буде таке носити.
Чижик Пижик• 02 января 2024
проколоть в нормальных санитарных условиях, катетером, вставить титановую серьгу- чтоб не было с подругами на кухне как нибудь и чем нибудь
Весела бджілка• 02 января 2024
Ответ дляdulenok
очень интересно...моему крестнику набили тату в салоне (не в подвале) в 14 лет. Родителей никто не звал
Они могли бы в суд на тот салон подать