Мусик Пусик• 03 января 2024
ВПО, як швидко ви знайшли роботу на новому місці?
Мусик Пусик
• 06 января 2024
Ответ дляКучМала
Нет, 6 рiчну дитину самого не вiдпустять вчители додому, а тим паче в мiстi, треба щоб х ось забирав.
Ну яка у Вас робота? Розкажiть, даже двi...
Вам просто лінь працювати, і толку не буде якщо розкажу
КучМала• 06 января 2024
Ответ дляМусик Пусик
В 90 всі діти ходили самі… мобільних не було, батьки на роботі от і все, чому так зараз трусяться я не розумію
А ви трошки почитайте, що вокпуг коiться, а не тiльки на двох работах працюйте)
Мусик Пусик
• 06 января 2024
Ответ дляКучМала
Ви б краще попрацювати хоча б на одній хоч би на півставки, пішла працювати 🙋♀️