Ищу Аленя• 06 января 2024

Юличка Тимошенко о мобилизации

Юля, как истинная женщина знает как вызвать интерес к своей персоне.
Команда у нее посолиднее и профессиональнее будет чем у Зе

https://tsn.ua/ru/ukrayina/timoshenko-vyskazalas-p...

Знает, на чем сыграть и что подчеркнуть. Интересно, а она будет на следующих выборах на президента баллотироваться?

https://nikvesti.com/amp/news/politics/282187
da1i• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
загугліть тимошенко ракети х55 )
https://www.radiosvoboda.org/a/skhemy-23-roky-tomu...
da1i• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
загугліть тимошенко ракети х55 )
1999 рік - Валерій Пустовойтенко був прем.єр, кучма - президент. Юля - депутат ВР.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 января 2024
Ответ дляMangoskin
Да , ладно , она как раз убрала прокладку в виде Нафтогаза , за это ее олигархи и поперли , а ющ все вернул назад , еще и Яныка премьером поставил .
Якось з прокладкою газ був мінімум вдвічі дешевше ніж без.
_Lary_• 07 января 2024
Продажна тварюка.
Ніяк не нажереться
MasterMai• 07 января 2024
Ответ дляbolidd
Юля знає коли всплисти , акурат тоді коли вже більшість побачили на что здатні що зелені циркулі .
Человек усилием воли с коляски встал 😂
Человек железной воли 😂😂
Мармедадка- шоколадка• 07 января 2024
Ответ дляliss
Голосую за Юльку ! Еще до Яныка голосовала и войны б не было .
Конечно , она с путькой контакт нпладила. Забыли историю с газом по ’ супер’ цене?
alenka3108• 07 января 2024
Чудовий проект, шкода, що вона популістка((
da1i• 07 января 2024
Ответ дляalenka3108
покажіть не популіста! А зараз у нас хто?
Чашечка кофе• 07 января 2024
Юля вже не знає як нагадати за своє існування... Нехай краще згадає про свої кабальні газові угоди
nightwoman• 07 января 2024
Я скажу інакше, потенційні кандидати на наступні вибори не будуть підтримувати чинного президента, бо їм потрібно пропонувати мед для вух своїм виборцям. А коли вони стають при владі то всі ті медові слова випарюються і не так все солодко і робиться.
Це не про чинну владу чи час, це взагалі, боротьба почалась.
Fora74• 07 января 2024
Это она в Эмиратах проработала документ?
nightwoman• 07 января 2024
Коли опоненти пишуть про виробництво зброї просто цікаво, де і як це робити??? В підземному царстві чи що??? Кожен день летить по одним самим містечкам в яких всі знають що знаходиться і це навіть не зброя. На словах це все гарно, і для передвиборної компанії гарний двигун, ну а в реальному житті?
Мимо_шла• 07 января 2024
Ответ дляnightwoman
В Иране очень много подземных заводов по изготовлению оружия.
виктория7аас• 07 января 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
инфляция ...в СССРеще дешевле был,
Горда пташка• 07 января 2024
Юля за все хороше, проти всього поганого. Казки віденського лісу. Казкарка.
Як згадаю, як її на сцену в інвалідному возику затягнули, а вона на підборах була.
Barkas• 07 января 2024
Дівчата, а є хтось іще в нашому політикумі, якесь нове перспективне, але не розкручене обличчя чи навіть партія, на які варто звернути увагу? Юля, Зеля, Шоколадний і усьо? Старпери не допускають нікого чи це якесь виродження ініціатив та ідей?
Barkas• 07 января 2024
Якщо так далі піде, то ще й Петрик Симоненко вигулькне з червоним стягом.
Natkash• 07 января 2024
Ответ дляnezhinka
Наприклад, Лана Зеркаль. У неї мізки не гірші, ніж в Юлі (хто би що не казав, але Юлька свого часу у 1999 змогла врятувати енергетику, коли та була на грані розвалу), і взагалі ніякого компромату. Хоча в цілому інформації не так і багато, вона не сильно медійна особа.
natalia_vas• 07 января 2024
Зять за границей? На х. И так со всеми.
natalia_vas• 07 января 2024
Помню интервью- на вопрос , куда потратит 5 млн .$ (компенсация за тюрьму от США) ответила, що з чоловіком подумає. Думає до сих пір. Зато каравай на голові. Другий політтруп Петя хоч на ВСУ дає і начебто чимало. А тут тиша, чи може я чогось не знаю, не буду стверджувати.
Полковой раввин Изя• 07 января 2024
Ответ дляDarina26
Ну да,это ж слушать надо,думать. То ли шоу смотреть и проглатывать то, что в рот кладут.
Даже вот пример с законом этим о мобилизации. Сколько тем здесь против, но зато как Тимошенко реальные вещи говорит и правильные так никто и вникнуть не хочет-это ж Юля. Она ж ракеты оказывается за газ отдала, вы не знали? И у этих людей инет есть-бери и проверяй. Нет же. Зачем. Это ж мозг надо включить.
Последуйте своему же призыву из последнего предложения.
liss• 07 января 2024
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Я ж пишу крадут все .только непри всех война начинается .
liss• 07 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вполне заслуженно повысил.СБУ работает,как никогда эффективно.
Та тоже подумываю на закупки вставать , что мне от этой совести.
L-i-s-a-92af• 07 января 2024
Ответ дляliss
*За матеріалами СБУ 12 років тюрми отримав російський інформатор, який шпигував за артилерією ЗСУ під Авдіївкою*

Завдяки доказовій базі Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримав ще один інформатор фсб, який розвідував місця дислокації Сил оборони на Донеччині.

Найбільше зловмисника цікавили координати артилерійських позицій та напрямки руху важкої бронетехніки ЗСУ в районі Авдіївки.

Отримані відомості він направляв «зв’язковому» російської спецслужби – бойовику одного з окупаційних угруповань рф на тимчасово окупованій частині східного регіону України.

Потім розвідувальна інформація надходила кадровому співробітнику управління фсб у Ростовській області Миколі Блохіну.

Розвіддані потрібні були загарбникам для планування власних бойових операцій на передовій та здійснення прицільних ракетно-артилерійських ударів по підрозділах українських військ.
vikohka• 07 января 2024
Ответ дляliss
Та крала б себе и думаю дипломатия у нее на большем уровне чем у действующего , войны б точно не было . В итоге мы бы жили как жили и ничего б у нас не менялось . А сейчас открываем новости и попадание в жилой дом в Днепре . Вот так ((((((
когда? где?
liss• 07 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af

хочу на закупки потрэбую отели в Хорватии .. ну а чем я хуже
liss• 07 января 2024
Ответ дляvikohka
когда? где?
Вчера
vikohka• 07 января 2024
Ответ дляliss
Вчера
люди погибли?
liss• 07 января 2024
Ответ дляvikohka
люди погибли?
Травмированные 22 человека включая детей , про жертв не было инфо
vikohka• 07 января 2024
Ответ дляliss
Слава Богу!