Ищу Аленя• 06 января 2024
Юличка Тимошенко о мобилизации
Юля, как истинная женщина знает как вызвать интерес к своей персоне.
Команда у нее посолиднее и профессиональнее будет чем у Зе
Знает, на чем сыграть и что подчеркнуть. Интересно, а она будет на следующих выборах на президента баллотироваться?
МАМА НИКИТКИ-2• 07 января 2024
Ответ дляMangoskin
Да , ладно , она как раз убрала прокладку в виде Нафтогаза , за это ее олигархи и поперли , а ющ все вернул назад , еще и Яныка премьером поставил .
Якось з прокладкою газ був мінімум вдвічі дешевше ніж без.
Мармедадка- шоколадка• 07 января 2024
Ответ дляliss
Голосую за Юльку ! Еще до Яныка голосовала и войны б не было .
Конечно , она с путькой контакт нпладила. Забыли историю с газом по ’ супер’ цене?
Чашечка кофе• 07 января 2024
Юля вже не знає як нагадати за своє існування... Нехай краще згадає про свої кабальні газові угоди
nightwoman• 07 января 2024
Я скажу інакше, потенційні кандидати на наступні вибори не будуть підтримувати чинного президента, бо їм потрібно пропонувати мед для вух своїм виборцям. А коли вони стають при владі то всі ті медові слова випарюються і не так все солодко і робиться.
Це не про чинну владу чи час, це взагалі, боротьба почалась.
nightwoman• 07 января 2024
Коли опоненти пишуть про виробництво зброї просто цікаво, де і як це робити??? В підземному царстві чи що??? Кожен день летить по одним самим містечкам в яких всі знають що знаходиться і це навіть не зброя. На словах це все гарно, і для передвиборної компанії гарний двигун, ну а в реальному житті?
Ответ дляnightwoman
В Иране очень много подземных заводов по изготовлению оружия.
виктория7аас• 07 января 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
инфляция ...в СССРеще дешевле был,
Горда пташка• 07 января 2024
Юля за все хороше, проти всього поганого. Казки віденського лісу. Казкарка.
Як згадаю, як її на сцену в інвалідному возику затягнули, а вона на підборах була.
Ответ дляnezhinka
Дівчата, а є хтось іще в нашому політикумі, якесь нове перспективне, але не розкручене обличчя чи навіть партія, на які варто звернути увагу? Юля, Зеля, Шоколадний і усьо? Старпери не допускають нікого чи це якесь виродження ініціатив та ідей?
Наприклад, Лана Зеркаль. У неї мізки не гірші, ніж в Юлі (хто би що не казав, але Юлька свого часу у 1999 змогла врятувати енергетику, коли та була на грані розвалу), і взагалі ніякого компромату. Хоча в цілому інформації не так і багато, вона не сильно медійна особа.
natalia_vas• 07 января 2024
Помню интервью- на вопрос , куда потратит 5 млн .$ (компенсация за тюрьму от США) ответила, що з чоловіком подумає. Думає до сих пір. Зато каравай на голові. Другий політтруп Петя хоч на ВСУ дає і начебто чимало. А тут тиша, чи може я чогось не знаю, не буду стверджувати.
Полковой раввин Изя• 07 января 2024
Ответ дляDarina26
Ну да,это ж слушать надо,думать. То ли шоу смотреть и проглатывать то, что в рот кладут.
Даже вот пример с законом этим о мобилизации. Сколько тем здесь против, но зато как Тимошенко реальные вещи говорит и правильные так никто и вникнуть не хочет-это ж Юля. Она ж ракеты оказывается за газ отдала, вы не знали? И у этих людей инет есть-бери и проверяй. Нет же. Зачем. Это ж мозг надо включить.
Последуйте своему же призыву из последнего предложения.
L-i-s-a-92af• 07 января 2024
Ответ дляliss
Та тоже подумываю на закупки вставать , что мне от этой совести.
*За матеріалами СБУ 12 років тюрми отримав російський інформатор, який шпигував за артилерією ЗСУ під Авдіївкою*
Завдяки доказовій базі Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримав ще один інформатор фсб, який розвідував місця дислокації Сил оборони на Донеччині.
Найбільше зловмисника цікавили координати артилерійських позицій та напрямки руху важкої бронетехніки ЗСУ в районі Авдіївки.
Отримані відомості він направляв «зв’язковому» російської спецслужби – бойовику одного з окупаційних угруповань рф на тимчасово окупованій частині східного регіону України.
Потім розвідувальна інформація надходила кадровому співробітнику управління фсб у Ростовській області Миколі Блохіну.
Розвіддані потрібні були загарбникам для планування власних бойових операцій на передовій та здійснення прицільних ракетно-артилерійських ударів по підрозділах українських військ.
Ответ дляL-i-s-a-92af
хочу на закупки потрэбую отели в Хорватии .. ну а чем я хуже