Цукрові вишні• 07 января 2024
Який вік Ви вважаєте максимальним для народження другої дитини?
Я завжди хотіла 2 дитини. Маю доньку 6 років, мені вже майже 35. Зараз закордоном. Розумію, що час іде і стає так сумно. Багато хто говорить мені, що зараз 1 вистачить. Але я сама 1 в сім´ї і розумію, що моя донечка теж буде одинока(. Ну, в кого 2 дітей, говорять, що це дурдом і треба 100 раз подумати перш, ніж народжувати другу дитину. Що Ви скажете на це?
Фізик-ядерщик заочно• 07 января 2024
Ответ дляТень льва
Пока вы родите, разница будет такой, что не факт что они будут близки. У меня со старшим братом разница 7 лет. Списываемся дважды в год - поздравляем друг друга с др.
Я в принципе не могу пока родить😆 не от кого! Но насчёт разницы, у нас сестрой разница 8 лет! Вместе выезжали, живем в одном районе, она мне как вторая мать была, и сейчас во всем поддерживает и помогает!
Тень льва• 07 января 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Сестры-это другое. У вас уже сын. Если будет второй мальчик, то могут еще дружбанами быть, а с девочкой вопрос.
А найтись кто-то вот завтра может
Пугачиха• 07 января 2024
Ви мінімальним базовим двох дітей зможете забеспечити? І я не про тарілку супу і б.у. чоботи на зиму...
Меломанка Маланка• 07 января 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Для себя хотела до 35. Но сейчас мне почти 45 и жалею, что третьего не родили в районе 40-42 лет (муж был против).
І ми жаліємо з чоловіком
Діти виросли живуть в Європі
А ми би з третім зараз бавилися
Якось все гналися за багатством
Я робила вакуум
Зараз нам по 47 вже пізно
Чекаємо онуків , але діти не поспішають
Діти виросли живуть в Європі
А ми би з третім зараз бавилися
Якось все гналися за багатством
Я робила вакуум
Зараз нам по 47 вже пізно
Чекаємо онуків , але діти не поспішають
Тепличная• 07 января 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Зато удобно будет ребенка в школу водить, мама к тому времени уже на пенсию выйдет. Не нужно будет с работы на 1 сентября отпрашиваться. А после уроков еще и на секции водить.
всегдаДаДа• 07 января 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
І ми жаліємо з чоловіком
Діти виросли живуть в Європі
А ми би з третім зараз бавилися
Якось все гналися за багатством
Я робила вакуум
Зараз нам по 47 вже пізно
Чекаємо онуків , але діти не поспішають
Діти виросли живуть в Європі
А ми би з третім зараз бавилися
Якось все гналися за багатством
Я робила вакуум
Зараз нам по 47 вже пізно
Чекаємо онуків , але діти не поспішають
Вот и мне немного грустно. Но всему свое время
З царем в голові• 07 января 2024
40-42 года. И это если хорошее здоровье. Ну а если вообще не было детей, то до 45 наверное.
Нульовий сантиметр• 07 января 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
І ми жаліємо з чоловіком
Діти виросли живуть в Європі
А ми би з третім зараз бавилися
Якось все гналися за багатством
Я робила вакуум
Зараз нам по 47 вже пізно
Чекаємо онуків , але діти не поспішають
Діти виросли живуть в Європі
А ми би з третім зараз бавилися
Якось все гналися за багатством
Я робила вакуум
Зараз нам по 47 вже пізно
Чекаємо онуків , але діти не поспішають
А для себе жити не можна? Обов´язково бавитись з кимось?
Голодаю• 07 января 2024
Закордоном пізно народжують, я раніше думала що коли син закінчить школу, поїдемо в европу, він - навчатися, я вийду заміж і ще одну дитину можна буде народити.
Тепер я одружена з українцем, в Україні, і думаю що треба встигнути до 40, хоча ще десять років попереду, але якось страшно пізніше народжувати
Меломанка Маланка• 07 января 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Живемо для себе
Але в театри я ходжу сама , донька далеко живе , а чоловік таке не любить
На лижі сама в Буковель , донька далеко , на всі екскурсії в Карпати сама , чоловік не любить , санаторії сама , а раніше з дітьми де я тільки не була , ще 20 р тому літала вже в ол інклбзиви санаторії , концерти музеї театри
Дотречі донька каже їй цього не вистачає дуже зараз
Паратруперсупер• 07 января 2024
Ответ дляГолодаю
закордоном 140 країн
Голодаю• 07 января 2024
Ответ дляПаратруперсупер
закордоном 140 країн
Ну добре, я про «розвинені» европейські країни чи США, там першородки 40+ нікого не дивують
Паратруперсупер• 07 января 2024
Ответ дляГолодаю
там взагалі нікого не дивує чуже приватне життя
БоВжеВільна• 07 января 2024
Я родила второго в 43. А так видела в роддоме женщин , которые рожали и в 46 и в 50 . Так что всё зависит от вашего желания, возможносьей и здоровья. Никто вам не может указывать, когда и сколько детей надо рожать.
Купи слона• 07 января 2024
Автор, я у схожій ситуації, дуже хочу другу дитину, мені 36, донці 8, теж дуже просить братика/сестричку. Зараз не ризикну, ми в Україні. Поанували у 2022... Ось і думаю. 40?
Пишущаяся• 07 января 2024
Моя сестра говорит что младших надо рожать рядом. А если разница 5-7 лет, то сьаршая уже позаброшена и ей все врем´я надо няньчить младших. Это ей обидно. Прямо травма у нее на всю жизнь. А я вам скажу что бесприданниц плодить тоже ничего хорошего.
Дую на вітер• 07 января 2024
Вирішальним є фінансове становище.
Якщо здатні найняти няню, оплатити клінінг, замовити доставку, коли втомились, вистачає грошей на якісний відпочинок, то і до 50 можна народжувати.
І на все це мусить вистачати грошей саме у мами, не у чоловіка. Бо сьогодні він є, а завтра десь дівся.
Вважаю, що жінка може народжувати стільки дітей, скількох вона здатна забезпечити власноруч.
Пишущаяся• 07 января 2024
Меня мама в 35 родила, я говорила что не хочу быть такой старой мамой
Мне казалось что у меня мама самая старая, хотя она стройная всегда была, стрижка и наряжалась. А мне самой бог дал детей в 35 и в 38, до этого не могла забеременеть 11 лет. Теперь я тоже старая мама, в классе это заметно, что я постарше. Но у меня лишнего веса 50кг.
Полтавська галушка• 07 января 2024
Автор, я народила другу дитину в 41. Все ніби добре, і носила без проблем, і сама народила. Дитина здорова, 6 років в наступному місяці буде. Але, якось все це мені важко вже. Працюю по змінах, вдома все також треба переробити, наварити (ще старша дитина є). Я після роботи хочу тупо лежати чи спати, ну не маю вже тієї енергії, що раніше. Клімакс, роздратована постійно, все бісить. А тут ще мала скаче по голові. До 35 думаю ідеально, біля 40 +- вже важко, по собі бачу. А ще пізніше вже би точно не радила.
Сколько_мне_лет?• 07 января 2024
Ответ дляТепличная
Так і є.
Мама Карло• 07 января 2024
Для мене 30,після 30 ніяких дітей,ну і не раніше 25,я народила у 24 і 29,зараз 34 я стара і розсипаюсь,але то я)
Патика-мотика• 07 января 2024
40. Хоч для другої, хоч для третьої. Можна і пізніше, але там вже повинно бути багато але.
Наездница• 07 января 2024
Я народила в 26, 31 і зараз в 38 вагітна. Для мене край- 40. Але є різні випадки,якщо нема дітей чи дитина 1 чи новий чоловік, чи ще щось , то можна і до 45,якщо здоров´я дозволяє.
Пульт от линолеума• 08 января 2024
Автор, у вас ребёнку всего 6 лет, если вы второго родите в 36, вполне нормально будет.
Для себя когда-то выбрала крайний срок для рождения второго ребёнка - 34 года. Но управилась раньше)) Но я первого родила в 21 год.