Цукрові вишні• 07 января 2024
Який вік Ви вважаєте максимальним для народження другої дитини?
Я завжди хотіла 2 дитини. Маю доньку 6 років, мені вже майже 35. Зараз закордоном. Розумію, що час іде і стає так сумно. Багато хто говорить мені, що зараз 1 вистачить. Але я сама 1 в сім´ї і розумію, що моя донечка теж буде одинока(. Ну, в кого 2 дітей, говорять, що це дурдом і треба 100 раз подумати перш, ніж народжувати другу дитину. Що Ви скажете на це?
З царем в голові• 09 января 2024
Ответ дляПишущаяся
Меня мама в 35 родила, я говорила что не хочу быть такой старой мамой
Мне казалось что у меня мама самая старая, хотя она стройная всегда была, стрижка и наряжалась. А мне самой бог дал детей в 35 и в 38, до этого не могла забеременеть 11 лет. Теперь я тоже старая мама, в классе это заметно, что я постарше. Но у меня лишнего веса 50кг.
Ну и тараканы у вас ..