Уси Пуси• 09 января 2024
Дурна в життєвому плані
Розумна лише в академічному. Не знаю як краще прилаштуватися по життю, знайти гарну роботу. Наче й не дурна, а працюю на важких роботах. Чи ж шанс це змінити?
Уси Пуси
• 09 января 2024
Хотілося б своє житло в Україні, не в Англії. Тут це нереально зробити
Помилуйте мадам• 09 января 2024
Може вступити на магістратуру? Хоча чула, що освіта дуже дорога в Англії. Але можуть бути якісь програми для українців
Уси Пуси
• 09 января 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Я думала про освіту, але проблема у візі. Студентську візу не потягну.
Помилуйте мадам• 09 января 2024
Ответ дляУси Пуси
Як варіант, можете почати працювати онлайн репетитором, навчати англійській мові. Позиціонуйте себе як носія мови
Помилуйте мадам• 09 января 2024
Від знайомих чула, що в Англії шукають сімʼю спонсорів. Важко, але знаходять. Тоді легше з житлом.
Розгляньте варіант працювати нянею.
Або просто знайдіть наших, згуртуйтесь, можливо буде змога зекономити на аренді
Розгляньте варіант працювати нянею.
Помилуйте мадам• 09 января 2024
Ответ дляУси Пуси
Подивилася, студентська віза 118 євро на пів року
Уси Пуси
• 09 января 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Плюс оплата навчання
Помилуйте мадам• 09 января 2024
Ответ дляУси Пуси
Плюс оплата навчання
Хочу вас просто підтримати і побажати терпіння і витримки. Вірю, що все у вас вийде якнайкраще!
Уси Пуси
• 10 января 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Дякую за підтримку!