Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12500 0
your style• 15 января 2024
дівчата , пропоную гру. Якщо є бажання - перевірте свої здібності. На фото людина.
1. вкажіть , якої вона статі .
2. Чи жива, чи ні.
3. Чим займалась.
Відповідь завтра в обід
your style• 15 января 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Дякую Вам
Стрекозей• 15 января 2024
Ответ дляОксана Таро
Берегите мужа! )
Не худа ні разу• 16 января 2024
Доброй ночи. Может кто то сможет посмотреть и сказать чего мне ожидать в моей ситуации. У мужа богиня, я по определённым причинам на данный момент на развод не пойду и смолчу. нужно выждать месяца 4, если уходить, то не голой. Получу ли желаемое и сохраню ли семью (все таки много лет вместе.
Я Елена, муж Алексей
Спасибо большое
Mara_mara• 16 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Я Елена, муж Алексей
Спасибо большое
Добрый день

Немного непонятно что за желаемое, но оба расклада показало, что семью сохранить сможете, придется, конечно, идти на уступки и где-то прогнуться, но муж останется в семье
Заела_пластинка• 16 января 2024
Ответ дляyour style
1. вкажіть , якої вона статі .
2. Чи жива, чи ні.
3. Чим займалась.
Відповідь завтра в обід
Идет женская энергетика. Чем занимается- карта солнце
Блондинка в Шоколаде• 16 января 2024
Добрий день. Дівчата, гляньте, будь ласка, чи зустрінусь я ще колись із Богданом, 28.03.1987? Пишіть навіть негативний розклад, я до всього готова
Кава з перцем• 16 января 2024
Ответ дляyour style
Доброго вечора, будь ласка, подивіться. чи деокупують Луганськ та коли це станеться?Дякую
your style• 16 января 2024
Ответ дляКава з перцем
Доброго вечора і вам. Чи можна відповідь вам в особисті написати?
Лиса Патрикевна• 16 января 2024
Ответ дляyour style
Добрий вечір! Можна, будь ласка, одне мені глянути - чи позитивно вирішиться моє питання?
your style• 16 января 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Добрий вечір:) Напишіть своє ім’я , будь ласка
Лиса Патрикевна• 16 января 2024
Ответ дляyour style
Олена
your style• 16 января 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Олена
вирішиться для вас позитивно, але не в цьому місяці. Десь починаючи з лютого
Лиса Патрикевна• 16 января 2024
Ответ дляyour style
Дякую. Дивно тільки, що не в цьому місяці. Термін - до кінця наступного тижня обговорювався.
your style• 16 января 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Будь ласка:) Можливо , то вже зміни наступлять у лютому, от і показує так
Лиса Патрикевна• 16 января 2024
Ответ дляyour style
Ще раз дякую. Буду чекати на позитивне вирішення.
your style• 16 января 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
дама_из_декрета• 16 января 2024
Тарологині, не сприймайте як претензії чи спробу образити когось, але скажіть, будь ласка, чому жоден прогноз, що давали мені тут не справдився? З різних питань зверталась, розклад робив і Юрій і Оксана і Ірина і your style. Але нічого з того не здійснилося. Наприклад, випало, що на роботі довго не втримаюсь, але працюю 2й рік після сеансу таро. Сім´ю зберегти вдасться казали карти, але більш як півроку розійшлися, хоча зусиль доклали чимало щоб стабілізувати ситуацію. І ще 2 питання так само - не справдилось. Чому так?
your style• 16 января 2024
Ответ длядама_из_декрета
не знаю. Відповім за себе: без фото не розумію, на кого і як налаштовуватись. Якщо ви казали ім’я , то цього недостатньо, в принципі, для карт. Може й тому
дама_из_декрета• 16 января 2024
Ответ дляyour style
Зрозуміло. Так, спілкування було без фото. Питали імена, максимум дати надходження.
Тож можна зробити висновок, що ворожіння онлайн не ефективне (((
your style• 16 января 2024
Ответ длядама_из_декрета
я вам відповідаю чесно, як думаю особисто я. Може, у дівчат друга думка. Коли приходять люди до мене онлайн, я , зазвичай , прошу фото. Я налаштовуюсь на фото, і от тоді робота йде. Я думаю, що дуже мало вводних даних , от і все:(
Лиса Патрикевна• 16 января 2024
Ответ дляyour style
А під час гадання важливо щоб той, кому гадають був налаштований на задане питання?
your style• 16 января 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
обов’язково. Тому що , буває й так, що клієнт десь думками в цю хвилину літає в другому місці, і карти також вже показують зовсім інший результат
Лиса Патрикевна• 16 января 2024
Ответ дляyour style
Дякую за відповідь. Просто помітила, що коли на моє питання відповідають відразу онлайн, як от Ви сьогодні, то результат гадання повністю збувається. В якщо в чаті щось запитаю, а відповідь дає людина, коли зайде, то гадання так собі. Я завжди намагаюся бути налаштованою на своє питання і думати саме про нього.
your style• 16 января 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
повинні обидві людини бути в ту хвилину налаштовані на прогноз. Отже, ви праві
Бамбарбия! Кергуду.• 16 января 2024
Ответ дляyour style
Добрый вечер, извините, а мне можете посмотреть, ждут ли меня положительные изменения в личной жизни? Светлана 43 года. Сейчас качели с мужчиной, которого я люблю. Наладятся ли наши отношения? Заранее спасибо
Люблю кетчуп• 16 января 2024
Что меня ждёт в ближайшем будущем?
Кава з перцем• 16 января 2024
Ответ дляyour style
Так,авжеж, буду дуже вдячна за відповідь!
your style• 16 января 2024
Ответ дляКава з перцем
пишу
Кава з перцем• 16 января 2024
Ответ дляyour style
пишу
Дуже дякую за відповідь!