Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Налогообложу• 28 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Девочки, кто может, очень нужна помощь. Прошу, посмотрите на отношения. Будем ли вместе или уже нет. Может кто видит развитие, хотя-бы на ближайшее будущее или больше...
Я - Елена 07.11.1978
Он - Михаил 04.03.1978
Заранее благодарю!
Я - Елена 07.11.1978
Он - Михаил 04.03.1978
Заранее благодарю!
Відносини розірвались, але якщо не сидіти, склавши руки, то потенціал до відновлення є. Саме по собі поновлення не відбудеться
Пукимончиг• 28 августа 2024
Ответ дляНалогообложу
Дякую дуже! Но я каждый раз первая иду на применение, извиняюсь, даже если не виновата, хотя есть конечно доля и моей вины всегда, но его поведение ужасное в момент ссоры. В этот раз вообще очень сильно обидел, после такого мне делать первый шаг посто никак нельзя. А он первый никогда не шёл и не будет. Получается, если я остановлюсь на этом, то все? Он уже не захочет сам даже через время? Вот как поступить?
Відірву та викину• 28 августа 2024
Девочки, добрый день! Можете посмотреть что происходит в жизни мужчины? Есть кто-то, кого он любит, кто у него в сердце? Заранее спасибо
Александр, 10.07.1974
your style• 28 августа 2024
Ответ дляВсе возможно
Дуже дякую. Мене настільки з´їдає самотність, що я роздивляюся різні варіанти. Я 16 років ,,перебивалася,, тимчасовими стосунками. І вже три роки взагалі без будь яких стосунків. І Ви пишете не останній мій шанс, тобто протягом місяця- року є шанс зустріти свою людину?
будь ласка:) Я розумію вас прекрасно. Протягом місяцю - ні, це рано. Протягом року-півтора. Так, це не останній ваш шанс
Меряю линейкой• 28 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Вам сложно будет,будет в данных отношениях,есть такое выражение ’люди с разных планет’это про ваши отношения
Не худа ні разу• 28 августа 2024
Добрый вечер. Может кто то сможет увидеть .
Не могу найти работу. Закончится ли эта черная полоса невезения в моей жизни и с чем она связана? Елена 24.08.1982
Блондинка_в_розовом• 28 августа 2024
Ответ дляВідірву та викину
Александр, 10.07.1974
Добрый вечер. А кем Вам приходится этот мужчина?
Блондинка_в_розовом• 28 августа 2024
Ответ дляДуняша
Добрый вечер, можете глянуть напишет ли Роман, 33 Инне,30?
Да
Блондинка_в_розовом• 28 августа 2024
Ответ дляНе худа ні разу
По какой причине не можете найти работу?
Есть неприятный опыт в прошлом. Была потеря, и Вы ушли.
Обман или кража была, и все рухнуло в один момент. Какая-то женщина в этом замешана.
Вы эмоционально еще не отошли после случившегося. Это мешает в поиске работы
Не худа ні разу• 28 августа 2024
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Спасибо Вам. Так и было. Долго отхожу...
Налогообложу• 28 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Он у вас лидер, амбициозный, с богатым жизненным опытом, не плохой при этом. Не знаю даже, какой совет дать, не знаю причин вашего конфликта. Карты медленного ожидания результата у вас были.. может нужно подождать
Відірву та викину• 29 августа 2024
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Добрый вечер!
Я - несостоявшаяся невеста столетней давности)))))
Спасибо Вам за отклик
Налогообложу• 29 августа 2024
Ответ дляВідірву та викину
Александр, 10.07.1974
Занимается работой, в движении, вобщем активная мужская деятельность. Хочет отдохнуть от физической нагрузки.
Відірву та викину• 29 августа 2024
Ответ дляНалогообложу
Спасибо🌷
your style• 29 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Я - Елена 07.11.1978
Он - Михаил 04.03.1978
Заранее благодарю!
Я - Елена 07.11.1978
Он - Михаил 04.03.1978
Заранее благодарю!
Він пішов? Прийде. Олена, ви знаєте, ці стосунки більше вам потрібні. Ні, й Михайлу також вони потрібні. Але його абсолютно все влаштовує. Я бачу, що він робить вас винною в чергових скандалах, ну таку собі ’дурочку’ з вас робить( вибачте за зрівняння) . Ви хочете змінитись, ви не хочете вже йти в нього на повідку, і у вас не виходить. Якщо брати на рік , то так і буде штормити вашу пару: то сврки, то примирення. Через пів-року буде тупикова ситуція, ви будете робити спробу ’реанімувати ’ ваші стосунки. Спроба вдасться. Змін ніяких не буде. Тому що Михайло не збирається змінюватись, йому все ок.
Пукимончиг• 29 августа 2024
Ответ дляyour style
Дякую Вам за відповідь! Ну, як пішов...) Я живу с ним. В его квартире, в моем городе ракеты прилетают, другую квартиру снять не реально.
Но я не из-за квартиры с ним, мне действительно с ним очень хорошо, когда нет этих заскоков. Всегда сама извинялась, сделала кучу выводов по всем ситуациям. Каждый раз думаю, ну, теперь точно все хорошо будет. И снова какая то фигня и все. А я никто ж ему. Убирайся, мыты, каждый раз понимаю, что это точно конец, он рвёт все как последний раз. Я просто понимаю, что себя уважать перестала, как же он может с уважением относиться. Но между скандалами этими столько заботы с его стороны, столько внимания, постоянно вместе, все несет, везде зовет, тут природа, прямо другой человек. Как раздвоение личности какое то.. А я то та же..) В этот раз обидел очень сильно. Не могу больше делать первый шаг, хоть и очень хочется, но нельзя. Это перебор уже. Так он меня еще изводил обычно неделю, а потом типа соглашался и опять все прекрасно становилось. Сейчас я молчу и не разговариваем две недели. Он все время на работе, ночует только и то не всегда, ездит к маме пару раз в неделю. У меня ещё ребёнок, уже подросток, понятно, что он ему вообще в доме не нужен. Сказал,ищем мне квартиру, точно уже все..
Вы во всем Вы правы. И мне действительно эти отношения нужны больше. Вот и думаю, если просто ждать молча, сможет хоть раз в жизни пойти первым на примерение? Будем ли ещё вместе? Раньше думала, что мой человек и будем уже до конца. Не первой же молодости) Само ж оно не уладить, если просто жить. Вместе не есть, не спать, никуда не ездить. А если предложит, даже не знаю, как себя вести после такой обиды.
Извините, столько текста, хоть тут выговориться. Просто реально не знаю, чего ждать, вместе,те ещё будем и будем как раньше, или молча, как сейчас или вещи собирать ...
your style• 29 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
на жаль, він не зміниться:( Якщо і підете першою до нього миритись, то він вам крові ще поп’є:( По карті я вас бачила разом, але з великою перервою, паузою. Це пауза у стосунках. Потім знову відновлення їх.
Панна Кота• 30 августа 2024
Добрий день, хто може подивитися чи вирішиться в нас питання з житлом і роботою на новому місці? Чи краще повертатися туди де були? Юлія 43 роки і Олександр 45
Блондинка_в_розовом• 30 августа 2024
Ответ дляПанна Кота
Добрий день. Де ви були і де ви зараз?
Панна Кота• 30 августа 2024
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Добрий день. Де ви були і де ви зараз?
Були в одній країні, зараз приїхали в іншу, і в ступорі, не знаємо куди рухатися і як
Перша леді колгоспу• 30 августа 2024
Доброго дня. Хто може подивитись, кохану людину відправляють у відрядження там де не дуже безпечно. Чого чекати, чи все пройде нормально? Дуже багато поганих думок. Як скоро він повернеться? Чи це разлука вже назавжди? Вибачте за такі питання, але такий стан… Звати Роман 53 народився 1971 року у квітні. Якщо можна правду, може якась підказка врятує життя
Блондинка_в_розовом• 30 августа 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Угрозы для его жизни нет.
Поучится там чему-то, и уедет. Вызовут обратно туда, откуда сейчас отправили. Вернется очень расстроенный. Увидит что-то, узнает что-то такое, что станет для него полным разочарованием, как предательство.
Очень высока вероятность что не подет туда, куда запланировано, а в другое место. Это место ему уже знакомо.
Сама командировка может быть достаточно длительной, как ’застрянет’ там
Перша леді колгоспу• 30 августа 2024
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Угрозы для его жизни нет.
Дякую!! Орієнтовно на 3 тижні кажуть. Чи ще більше може затягнутись? Чи знайомо, навряд чи, бо це перша поїздка.
Белая котичка• 30 августа 2024
Ответ дляНалогообложу
Пропав, бо вважає що на цьому кінець і ваші відносини не можуть продовжувати далі. Йому хочеться легких, нових і ненав´язливих відносин. Думок у нього багато, які можуть конфліктувати. Ревнощі. З його сторони є обман. Це такий собі вийшов розклад, без імен і ніяких даних, хто ви один одному. А ви скажіть співпало чи ні?
Ось тепер я поняла, що за обман...Обманув мене вчора, сьогодні я все розкрилося...ви все в точку написали. Які зараз до мене почуття? Чого обманув?...
парИла я парИла• 30 августа 2024
Дівчата, хто може, подивіться, будь ласка, що чекає у стосунках в найближчі 2 місяці Лілія 25, Олексій 29
Anna_Graas• 31 августа 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Не чесний з вами Олексій. І не вільний. В стосунках чи навіть у шлюбі. Тому очікувати серйозних дій від нього не варто. Зараз він поводить себе відсторонено з вами, можливо наразі ’заліг на дно’, він не підпускає вас близько і не дозволяє бути присутньою у його житті, тобто не вважає за потрібне вас присвячувати у свої справи, ділитися своїми справами і тп. Майбутнього з цим чоловіком не буде, по вище вказаним причинам. Він вже наспілкувався з вами, награвся так би мовити, втамував свою спрагу. А тепер вже йому не цікаво.
парИла я парИла• 31 августа 2024
Ответ дляAnna_Graas
Дякую, але я точно знаю, що він не у стосунках чи шлюбі
Налогообложу• 31 августа 2024
Ответ дляБелая котичка
Напишіть ваші імена
Налогообложу• 31 августа 2024
Ответ дляпарИла я парИла
У вашій парі емоційні переживання, розчарування, обида. Вмішування у ваші стосунки є інших осіб. Не обов´язково любовниця, можливо друзі, родичі. Не бажання йти на компроміс у партнера. Через надумані ілюзії отримали душевний біль. Варто відпочити від конфлікту. Перспектива на примирення і відносини у вас є.