Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Нарисуй свое счастье• 24 сентября 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
І мені, гляньте пліз. Зараз роблю цікавий вибір, чи правильно все? Ну і є одна мрія, чи вона збудеться?
24.11.1984, Анастасія
некоректні та розпливчаті питання. Відповіді можуть бути туманні.
Чи правильний вибір робить Анастасія?
Ви емоційно себе почуваєте ок від вибору. Його результати будуть довгі, ситуація зависте, але ви вийдете переможцем, хоча для Вас це буде дуже складно. Ви на таке не розраховуєте.
Мрія Анастасії збудеться?
так, стабільно так.
Чи правильний вибір робить Анастасія?
Мрія Анастасії збудеться?
так, стабільно так.
Нарисуй свое счастье• 24 сентября 2024
Ответ дляРадостина
Наталія 08.01.1986.Змінювати зараз місце роботи і країну?
некоректні питання. Треба запитати так:
Що буде, якщо я зміню місце роботи?
Що буде зі мною, якщо я зміню країну.
Ввечері гляну, зараз треба бігти
Що буде, якщо я зміню місце роботи?
Що буде зі мною, якщо я зміню країну.
Ввечері гляну, зараз треба бігти
Сегодня не целуюсь• 24 сентября 2024
Ответ дляЯ допоможу
Чи правильний вибір робить Анастасія?
Мрія Анастасії збудеться?
так, стабільно так.
Чи правильний вибір робить Анастасія?
Мрія Анастасії збудеться?
так, стабільно так.
бажаю, щоб і у вас все збувалось!
Ответ дляЯ допоможу
Світлана, до фіга у Вас тих хто Вам сильно заздрить. Прям дуже. Ви не бачите чогось. І поки що почуваєте себе там ок, так ніби Ви заслуговуєте на це. І це так і є. Але ті що поряд Вам не друзі і не помічники. Триплет закінчується Отшельником - йдіть самі по своєму шляху, обирайте тільке те, в чому чітко впеанені. Не довіряти там нікому!
Неочікувано... дякую!
Радостина• 24 сентября 2024
Ответ дляЯ допоможу
некоректні питання. Треба запитати так:
Що буде, якщо я зміню місце роботи?
Що буде зі мною, якщо я зміню країну.
Ввечері гляну, зараз треба бігти
Що буде, якщо я зміню місце роботи?
Що буде зі мною, якщо я зміню країну.
Ввечері гляну, зараз треба бігти
Дякую,буду чекати.
Морская свинка• 24 сентября 2024
Ответ дляЯ допоможу
Відновиться спілкування до нового року?
Так. Вона прожила якусь втрату чи залежніть, чи ще щось важке для неї та виходить з цього. Скоріше за все , вона сама появиться.
Відпишіть мені будь ласка коли почнете спілкуватись.
Ваш розклад співпадає з моїми здогадками. Тому набираюся терпіння та чекаю, потім напишу по результатах. Величезне дякую за допомогу!
Люблю кетчуп• 24 сентября 2024
Ответ дляЯ допоможу
триплет не сказал что не будет никогда. В теч 3 мес немного замедлитесь и поживите для себя. А потом еще глянем.
Не стоит быть на столько категоричной!
Не буду.)
NeverEver-tarot• 24 сентября 2024
Ответ дляПрацівниця року
Добрий вечір! Чи знайду нову роботу в найближчі місяці, хотіла близько від дому. Що очикує? Наталя, 47 років.
В течении трёх месяцев есть вероятность найти новую работу. Даже раньше может появится шанс, но там что-то может не сложиться либо вам не подойдут условия. Но вам нужно именно активно искать, просматривать вакансии, в кругу знакомых спрашивать, тогда карты показывают хорошую вероятность.
Дикая Роза• 24 сентября 2024
Ответ дляЯ допоможу
так, закрили. Нічого страшного. Дивлюсь, та відпишу протягом 15 хв
Доброго дня
Наталя 1981
Андрій 1972
Чи будемо разом? Зараз живемо разом, але часто сваримось
Наталя 1981
Андрій 1972
NeverEver-tarot• 24 сентября 2024
Ответ дляПушАпница
Добрий день!
Чи зможу я протягом року знайти прибуткову роботу, яка буде мені подобатись?Катерина 17.12.1995
Добрый день! Карты показывают, что в течение года вас ждут перемены. Что-то старое уйдет и на это место придет новое. Показывают, что вам нужно будет как-то балансировать между работой и личной жизнью, семьёй, материнством. Возможно, даже нужно будет отложить какие-то ваши планы на более дальнюю перспективу. Показывают именно уклон на семью, родственников, что-то для вас значимое кроме работы.
Нарисуй свое счастье• 24 сентября 2024
Ответ дляРадостина
Що буде у Вашому жітті, якщо Ви змінете країну зараз?
У Вас зараз є стабільніть та зарабітна плата. Ви це все загубите якщо переїдите. Кохання, або відносини теж загубите . Все буде дуже повільно розвиватись. НЕ так як Ви зараз бачете. Як результат - ви залишитесь сама в журбі.
(Країну хочете меняти на ту де гори?)
Що буде якщо поміняєте роботу зараз?
Повернення туди вже не буде. Буде невизначенніть, якась тайна, щось, чого Ви зараз не бачите. А потім зрозумієте що сильно поспішили. У Вас є велика верогідність неправильного вибору. Ви дивитись кудись далеко (якщо дословно на картах - гори та море), але то не ваше.
(Країну хочете меняти на ту де гори?)
Що буде якщо поміняєте роботу зараз?
Нарисуй свое счастье• 24 сентября 2024
Ответ дляseni4ka
Вітаю! Чи знайде мій чоловік роботу на яку розраховує і вчиться, на протязі року? Євген 09.01.1984.
Вітаю.
Він дуже хоче цього, тому що в цьому бачить вигоду, т.б. хоче нормально заробляти. І це правильно. Але або у нього не буде такого шансу (наприклад, немає вакансії у вашому місті, або немає вакансіїї віддаленої роботи), або він цей шанс не побачить, прогавить. Ще як варіант він може боятись, або довго розкачуватись, не ришатись довго йти в нове. Хоч і бачить в цьому свій заробіток
Нарисуй свое счастье• 24 сентября 2024
Ответ дляДикая Роза
Доброго дня
Наталя 1981
Андрій 1972
Наталя 1981
Андрій 1972
чи будете ви разом ще протягом 6 міс?
Так, Вам вдасться зберегти відносини саме як родині. Це важко для вас обох дається, але ви залишитесь разом протягом 6 міс точно.
Нарисуй свое счастье• 24 сентября 2024
Ответ дляВерлан
Добрий день! Марія, 1988. Маю таке питання: куди краще направити протягом наступного року свої сили та енергію? На поточну роботу та заробіток грошей чи приділяти більше уваги родині? Плануємо з чоловіком вагітність. Або пощастить і вийде те і те?
Вітаю Вагітніть не буду дивитись.
По іншим питанням:
Що буде якщо Ви приділятеме сили та енергію роботі та заробітку?
Результат буде, але ви кожного разу будете питани нащо воно мені потрібно було? Бо буде багато перешкод, однотипних граблей, та ще якихось труднощів
Що буде якщо приділяти більше уваги родині?
Перше що випало - Суд (20 СА), якщо що там дорослі та діти, т.б - одна родина. Це на ваше питання про вагітність
Також буде якийсь вихід з кризи та конфліктів. Проработка чогось, навіть більше як робота над помилками
По іншим питанням:
Працівниця року• 24 сентября 2024
Ответ дляNeverEver-no
Велике дякую! Сподіваюсь, все збудеться.
NeverEver-tarot• 24 сентября 2024
Ответ дляguta85
Вітаю! підкажіть, будь ласка, чи я знайду на протязі 3х місяців роботу, яка мені буде подобатися? Тетяна 13.07.1985
Карты говорят, что найти работу по душе вам мешают страхи и сомнения, неуверенность в собственных силах. И вы из-за этого даже можете не заметить и упустить какие-то возможности, которые вам будут даны
Нарисуй свое счастье• 24 сентября 2024
Ответ дляguta85
бесперечно так. Вона буде про гроші. Але діяти треба як жінка-вогонь.
Упругая попка• 24 сентября 2024
Ответ дляЯ допоможу
Вітаю.
Тобто нічого не світить взагалі, чи можливо пізніше?(((
Ответ дляЯ допоможу
Вітаю Вагітніть не буду дивитись.
По іншим питанням:
Дякую Вам!
Нарисуй свое счастье• 24 сентября 2024
Ответ дляОльга-935a
добрий день
Оля 1974
Микола 1972
є шанс бути разом? дякую
Оля 1974
Микола 1972
є шанс бути разом? дякую
протягом 6 міс.
ні, статичні карти. Є щось чого ви не знаєте до кінця. Наприклад, жінка інша, або його хвороба якась, або ще щось.
Вся карти фігурні, там багато людей які впливають на ситуацію, або на його рішення, або на його життя
Нарисуй свое счастье• 24 сентября 2024
Ответ дляУпругая попка
протягом року він просто не зможе: або перешкоди, або щось не по плану, або відсутність такох роботи, таких вакансій.
А пізніше, все можливо, це ж не вирок прям назавжди.
NeverEver-tarot• 24 сентября 2024
Ответ дляПрацівниця року
Во благо! Желаю вам удачи в поисках! И жду обратной связи с успешным результатом
Налогообложу• 24 сентября 2024
Ответ дляОльга-935a
добрий день
Оля 1974
Микола 1972
є шанс бути разом? дякую
Оля 1974
Микола 1972
є шанс бути разом? дякую
Будете
Радостина• 24 сентября 2024
Ответ дляЯ допоможу
(Країну хочете меняти на ту де гори?)
Що буде якщо поміняєте роботу зараз?
(Країну хочете меняти на ту де гори?)
Що буде якщо поміняєте роботу зараз?
Дякую Вам гарно💙💛Про стабільність ви точно сказали, зараз маю роботу,житло,людина яка мені тут допомагає,інакше як б психологічно вже не витримала тут,а якщо переїду буду одна.В мене є декілька країн куди думала переїхати: Італія робота така ж сама як тут,Канада і Америка (Нью Йорк).Можу задати ще декілька питань?