Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12604 2
Дикая Роза• 24 сентября 2024
Ответ дляЯ допоможу
чи будете ви разом ще протягом 6 міс?
Так, Вам вдасться зберегти відносини саме як родині. Це важко для вас обох дається, але ви залишитесь разом протягом 6 міс точно.
А на більш довгий час? Три роки наприклад?
Нарисуй свое счастье• 24 сентября 2024
Ответ дляРадостина
Дякую Вам гарно💙💛Про стабільність ви точно сказали, зараз маю роботу,житло,людина яка мені тут допомагає,інакше як б психологічно вже не витримала тут,а якщо переїду буду одна.В мене є декілька країн куди думала переїхати: Італія робота така ж сама як тут,Канада і Америка (Нью Йорк).Можу задати ще декілька питань?
в особисті пишіть
Нарисуй свое счастье• 24 сентября 2024
Ответ дляДикая Роза
Напишіть у особисті
Триндю-бриндю• 24 сентября 2024
Хто може глянути перспективи знайти роботу, може щось заважає? Розсилаю купу резюме, ходжу на співбесіди, але все безрезультатно. Ірина, 41 рік.
Нарисуй свое счастье• 24 сентября 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Я подивлюсь. Але треба по іншому питання задати.
Триндю-бриндю• 24 сентября 2024
Ответ дляЯ допоможу
Як? Чи знайду роботу найближчим часом? Або чому не вдається знайти? Підкажіть, будь ласка, як правильно.
Нарисуй свое счастье• 24 сентября 2024
Знайде роботу Ірина протягом 3 міс?
Ні, не знайдете. У Вас недостатні намагання, або ви не те щось робите. Або робите те, що НЕ приносить результату. Це через нерешучість більш активних дій. І ще Вас є кому годувати, або тато, або чоловік, (мама як варіант), тому ви не в дуже активному пошуку.

Що потрібно Вам зробити, щоб знайти те що шукаєте?
Дуже сильно уповільнитись та ретельно обдумати де ваше, а де не ваше. Рішення має бути прийнято у тиші. І це Вас виведе із застою. Бо те що ви робите веде вас не туди.
Нарисуй свое счастье• 24 сентября 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
я відповіла нижче)
Кудряшка Сью• 24 сентября 2024
доброго вечора. оксана 52 роки негаразд в сімї. Чи буду з чоловіком жити далі? дякую
NeverEver-tarot• 24 сентября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Оксана, показывают карты, что действительно отношения с мужем сейчас у вас сложные. Вы в апатии, отстраняетесь, больше сама по себе, а муж сам по себе. Он больше ушел в дела, работу, но морально сейчас в подвешенном состоянии, чувствует себя жертвой обстоятельств, занял выжидательную позицию. Плюс ещё какие-то поездки выпадают в недавнем прошлом, какое-то движение. Может это командировки, а может переезд куда-то был. Сейчас отношения ваши как на паузе, вы отчуждены друг от друга, какая-то недосказанность идет, давние обиды. Если не принимать никаких мер, то тенденция не радужная и может привести к расставанию.
Кудряшка Сью• 24 сентября 2024
Ответ дляNeverEver-no
переезд был...уехал в свою квартиру.я должна сама начать примирение и стоит ли? спасибо большое за внимание
дамаАмстердама• 24 сентября 2024
Девочки, добрый вечер.
Я просто разбита. Посмотрите пожалуйста как мне поступить правильно?
Много неприятностей идёт от посторонних людей и от бывшего.
Чего мне ждать?
Татьяна, 05.05.1983
NeverEver-tarot• 24 сентября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
В ближайшее время ваш муж сам не готов проявляться, пока он перевел свое внимание на дела и работу. А вам сейчас карты советуют сконцентрироваться на своих истинных желаниях, прислушаться к своему внутреннему голосу - чего вы на самом деле хотите?
Кудряшка Сью• 24 сентября 2024
Ответ дляNeverEver-no
как ни странно звучит после моих выходок..хочу жить с ним. Спасибо вам огромное!
NeverEver-tarot• 24 сентября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Во благо! Если действительно хотите быть вместе, то сделайте шаг навстречу. Т.к. ранее карты показали, что если бросить всё на самотёк, то тенденция не очень радужная
Попадалочка• 24 сентября 2024
Доброй ночки. Посмотрите пожалуйста, что думает ( чувствует ) Виталий 31 о Инне 28? Бывшие
your style• 24 сентября 2024
Ответ дляПрацівниця року
Добрий вечір! Чи знайду нову роботу в найближчі місяці, хотіла близько від дому. Що очикує? Наталя, 47 років.
Добрий вечір. Впродовж трьох місяців ви знайдете роботу.
your style• 24 сентября 2024
Ответ дляПанна Кота
Добрий день! Хто може розкласти на таро, чи буде робота найближчим часом? Олександр 46 років
Добрий день. З переїздом , як наче частка чогось від вас відійшла. Позаду залишилась і робота, яка була у Олександра, і звичайне і звичне для вас життя. Зараз ні туди , і ні сюди. Тут ще й у Олександра опускаються руки. Не знає , що робити далі. Не знає, та й вже не дуже й хоче. Поки це тільки закінчується розмовами між вами. В найближчий місяць -два щось нічого по картам не показує щодо роботи. На початку третього місяця є один шанс, ви підете з ним на співбесіду, там може влаштуватись
Точу ляси• 24 сентября 2024
Ответ дляНалогообложу
Договариваться пробуйте. Сначала идёт, как торможение дела, потребность в выборе и компромиссе; озабоченность проблемой и некое опустошение. Но на итог карта Солнце - это реализация задуманного, карта надежды и света.
Можно Вам на ел.почту написать? Или я дам свою
your style• 24 сентября 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Я теж питала. Тетяна, 1983 р.н., вертатись додому чи ще ні?
Якщо повернетесь додому, то ви не знатимете, що робити. Тут така ситуація, як ступор у вас буде. Для вас це буде така зависша ситуація, пауза. Ви не знатимете, що робити і з чого починати. Там не буде діла. Всі ваші починання будуть йти на спад, буде багато неприємних для вас обставин. Ви живете цією думкою, ви маєте надію повернутись, але ви будете розчаровані
Угги_в_горошек• 24 сентября 2024
Ответ дляyour style
Дуже дякую за Вашу відповідь.
your style• 24 сентября 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Дуже дякую за Вашу відповідь.
будьте здорові
Угги_в_горошек• 24 сентября 2024
Ответ дляyour style
будьте здорові
А можете подивитись, чи є майбутнє в мене з чоловіком моїм?
your style• 24 сентября 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Ім’я чоловіка напишіть, будь ласка
Угги_в_горошек• 24 сентября 2024
Іван
your style• 24 сентября 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Іван
Тетяна, ви сама за кордоном? Чоловік тут , в Україні?
Угги_в_горошек• 24 сентября 2024
Ответ дляyour style
Ні, він зі мною. Принаймні фізично)
your style• 24 сентября 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Ні, він зі мною. Принаймні фізично)
Зрозуміла:) Я не бачу нічого поганого. Звичайна сім’я. Буває, що не все гладко, бувають якісь іноді непорозуміння, але то все таке:) Дитина в школі, дуже схоже. Так що все добре :)
Угги_в_горошек• 24 сентября 2024
Ответ дляyour style
Щиро вдячна! Всього Вам найкращого
your style• 24 сентября 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Щиро вдячна! Всього Вам найкращого
Дякую:) На взаєм:)