Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12548 0
your style• 03 июля 2025
11101
Ответ дляКатюхааааа
Спасибо вам огромное за внимание и расклад, очень вам благодарна !
Хай вас і чоловіка Янголи бережуть
МамаЯсика• 06 июля 2025
11102
Доброго дня. Дуже прошу подивитися. Мій чоловік Володимир 49 років.09.09.75р Постійні проблеми з роботою та з з/п хоча професія дозволяє заробляти непогані гроші, але вище одного рівня стрибнути не може, може й не хоче.Зараз знову без роботи, його це не бентежить бо йому багато не треба. Питання - як скоро знайде нову роботу та чи вдасться в майбутньому гарно заробляти
Julia _taro_star• 06 июля 2025
11103
Ответ дляМамаЯсика
Добрий день) подивилася- ваш чоловік знайде роботу у найближчих 3 міс,зарплата буде невелика спочатку,але с перспективою до зростання.Можливо буде стажування,якесь навчання,або будуть придивлятися до нього.
Julia _taro_star• 06 июля 2025
11104
Ответ дляМамаЯсика
Він й сам не намагається просуватися вперед та розкривати свій потенціал. Його влаштовує хоч якась стабільність та хоч якісь гроші. Ще можлива його робота повʼязана з рутиною,не подобається то чим займається? Це я дивилася причини стагнації.
МамаЯсика• 06 июля 2025
11105
Ответ дляUlyney_tarolog
Так я з вами згодна, але робота не одноманітна. Посада в нього керівна, але по характеру та по спілкуванню з підлеглими він дуже м´який та добродушний ніби соромиться керувати.Йому такого не кажу, але це мій погляд зі сторони, так і вдома.
МамаЯсика• 06 июля 2025
11106
Ответ дляUlyney_tarolog
Дякую, нажаль все як завжди ніякого прорива
МамаЯсика• 06 июля 2025
11107
Хочу ще за свою роботу запитать. Я Наталя 47 років, чи буде в мене шанс....можливість ...пропозиції щодо нової роботи. Мені важко працювати, дуже болять ноги, але немає перспектив.
Смурфетта• 06 июля 2025
11108
Ответ дляyour style
Хай вас і чоловіка Янголи бережуть
Добрый день
Можно спросить захочет ли продолжить общение мужчина по имени Лука щнак зодиака Лев 🦁 если то имеет значение. Человек приятель вроде бы испытывал симпатию и пропал. Моё имя Юлия
Спасибо
Гарна леді• 06 июля 2025
11109
Катя і Олексій
Дівчатка, подивіться, будь ласка, чи вийду я за нього заміж? Якщо так, то коли?)
Топтунша• 07 июля 2025
11110
Добрий день!
Дівчатка може хтось подивиться і пояснить мені чому так...
Я 22.05.1983 Наталія, в особистому житті все дивно, з´являються кавалери і якось швидко зникають, причин ніяких немає... Подивіться, будь ласка, що буде в особистому, вже не знаю як і починати щось...
Пасти Ла• 07 июля 2025
11111
Ответ дляГарна леді
Катя і Олексій
Так буде весілля. Але зараз він у стані відстоювання своїх кордонів.
Пасти Ла• 07 июля 2025
11112
Ответ дляТоптунша
Добрий день!
Передивіться своє відношення до стосунків. Поки що ви зчитуєтесь як людина яка сама намагається уникнути чгось спільного, заради комфорту. Якщо до кінця року ви зможете кардинально змінитися, зрозумієте що комфорт це добре, але треба вчитись взаємодіяти, то ваш чоловік до вас прийде і не піде. Але так, на майбутнє, він може буде дуже прискіпливим 🙄
Гарна леді• 07 июля 2025
11113
Ответ дляПасти Ла
перепрошую, не зовсім зрозуміла про кордони, відстоює їх зі мною чи по життю?
Пасти Ла• 07 июля 2025
11114
Ответ дляГарна леді
Скажімо так, він відстоює свої інтересиі у відносинах у тому числі. Знаєте не хоче себе загубити, та це нормально перед важлиаим кроком. Так що не давіть зараз, все буде добре.
Гарна леді• 07 июля 2025
11115
Ответ дляПасти Ла
Зрозуміла)
Можна ще одне питаннячко, будь ласка, чи можуть карти показати, коли очікувати на весілля?)
Меряю линейкой• 07 июля 2025
11116
Ответ дляГарна леді
Зрозуміла)
В течении трех месяцев,свадьбы не будет
Гарна леді• 07 июля 2025
11117
Ответ дляМеряю линейкой
В течении трех месяцев,свадьбы не будет
(
А до кінця цього року?)
Меряю линейкой• 07 июля 2025
11118
Ответ дляГарна леді
(
А до кінця цього року?)
Это надо позже смотреть
Гарна леді• 07 июля 2025
11119
Дівчата, дякую вам велике за відповіді!
your style• 07 июля 2025
11120
Ответ дляСмурфетта
Добрый день
Спасибо
Добрий день:) Він не пропав, з ним абсолютно все добре. Спілкуватись через деякий час ви ще будете, ні до чого це , правда, не призведе. Там, де він працює, є дівчина. От до неї він і клеїться. І здається, що в них все вийде, але то ненадовго
МамаЯсика• 07 июля 2025
11121
месяцкие• 08 июля 2025
11122
Чи може хтось подивитись розвиток стосунків з чоловіком - заручені, але зараз на відстані, останнім часом багато непорозумінь на фоні цього…чи взагалі дійде до весілля.. Марина, Олексій
Laksmi• 08 июля 2025
11123
Вітаю дівчата! Подивлюсь ваші питання на Таро за зворотній зв´язок. Пишіть будь ласка в особисті повідомлення.
Lusik• 08 июля 2025
11124
Добрий день. Подивіться, будь ласка. Якось не виходить в мене з роботою. Людмила 46 років
ЭмчЭндЭм• 08 июля 2025
11125
Добрий вечір. Будь ласка, подивіться, чи зустріну я чоловіка для спільного життя чи серйозних відносин, чи вже не чекати? Світлана, 12.04.1975
Я не Тролль• 09 июля 2025
11126
Ответ дляyour style
Доброго дня.
Чи можете мені будь-ласка подивитися, що очікує мене найближчі два-три роки? Стосунки, дитина, робота.
Чи правильне рішення щодо чоловіка зараз приймаю?
Забризкана водою• 09 июля 2025
11127
Ответ дляЭмчЭндЭм
У вас какое то есть сильное разочарование, обида, может тяжелые отношения были или расставание.
Сейчас вы рассматриваете кандидатуру с позиции выгодно/выгодно, не хотите уже одной любви, нужен комфорт и выгода. Вы вышли из какой то сложной ситуации,оставили все позади. Но все равно пока пребываете в иллюзиях,обмане,может сами себя загоняете . Пока не вижу в ближайшие полгода мужчину,вы пока излечиваетесь сами.
ЭмчЭндЭм• 09 июля 2025
11128
Ответ дляЗабризкана водою
Да, Вы правы, был сложный развод, осталась с 2 детьми, одному ребенку был год. Муж ушёл к любовнице. Сильно разочаровалась в мужчинах. Но это давно было. Особой выгоды не ищу, сама себя обеспечиваю, просто хочется встретить мужчину моего уровня дохода и интересов. Больше нуждаюсь в общении и близком человеке.
Ирен83• 10 июля 2025
11129
...
Ля-ля-ля• 10 июля 2025
11130
Ответ дляЗабризкана водою
Классическая колода Райдера Уейта.
По курсам сами смотрите и ищите их миллионы, то что откликается душе,то и берите
Дякую