Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12548 1
Калинові вуста• 16 сентября 2025
11641
Ответ дляЗабризкана водою
Как второе собеседование ваше прошло?
Второе собеседование перенесли на завтра🤯
Но на сегодня еще в одном месте назначено.
Оба не моя сфера , но по фин и расположению ~ норм. Буду соглашаться, если предложат , нет сил больше искать 🤷‍♀️ и если честно , больше и вариантов нет ...
Не стесняюсь• 16 сентября 2025
11642
Ответ дляЗабризкана водою
Да, получите желаемый график, вы его хотите потому что он вам выгоден материально ,скорее всего.
Спасибо
Забризкана водою• 16 сентября 2025
11643
Ответ дляШвендяю містами
Доброго вечора, не разом🙃
Познайомились випадково, зараз служить, тому спілкування лиш в тел.
Пише багато, таке відчуття, ніби знайомі давно🙃
У вас сейчас как бы период эмоционального подъема, наполненности, как праздник, получаете удовольствие, но у парня холодный ум ,есть опыт. Пока просто наслаждайтесь и не заморачивайтесь.
Швендяю містами• 16 сентября 2025
11644
Ответ дляЗабризкана водою
Дякую)))
Всього Вам найкращого )))💐
Добродійка• 16 сентября 2025
11645
Дівчата. Підкажіть. Сил вже немає. Коли чоловік знайде роботу/дохід? Як пороблено, дуже тяжко, ледь тримаємось, були гарні пропозиції і на самому фіналі відмови, при чому якісь іноді дивні причини заважали. Всім дякую, хто відгукнеться 🌺
Меряю линейкой• 17 сентября 2025
11646
Ответ дляДобродійка
В течении месяца,поиск приведет к трудоустройству,хотя и не без трудностей.С начала будут предложения,связанные с деньгами,потом постепенное *созревание* ситуации.Итог-работа,которая даст новые перспективы и ощущение свежего старта,но может быть не просто с адаптацией в коллективе или придется учиться взаимодействовать с новыми людьми
Добродійка• 17 сентября 2025
11647
Ответ дляМеряю линейкой
Спасибо Вам..
Меряю линейкой• 17 сентября 2025
11648
Ответ дляДобродійка
Спасибо Вам..
Месяц может и затянуться но работу найдет
Налогообложу• 17 сентября 2025
11649
Ответ дляШвендяю містами
Добрий день, гляньте будь ласка
Олена 10.05.86
Олег 06.02.90
Що чекає?
Буду дуже вдячна💐
Добрий день. Не бачу вас разом. Йому зараз важко якось..дуже
Швендяю містами• 17 сентября 2025
11650
Ответ дляНалогообложу
Добрий день, дякую, що подивились, знаю, що важко.
Всього Вам найкращого 💐
Швендяю містами• 17 сентября 2025
11651
Ответ дляНалогообложу
Ми ще й не скоро зможемо побачитись....Така реальність....
Perla9• 17 сентября 2025
11652
Доброго вечора. Подивіться будь ласка, чи налагодяться стосунки з сином? Син Андрій
your style• 17 сентября 2025
11653
Ответ дляДобродійка
Впродовж 1-2 місяців знайде роботу. Тут не пороблено, тут відмовляють , тому що відчувають в вашому чоловікові якусь емоційну напругу. Це відштовхує роботодавця. Але й тут труднощі можуть бути. Якось все так важко в вас йде.
your style• 17 сентября 2025
11654
Ответ дляНе стесняюсь
Добрый день. Посмотрите пожалуйста, смогу ли я отстоять необходимый мне график на работе?
Добрий день. Зможете тільки в тому випадку, якщо керівництво переконається точно , що це вам потрібно
your style• 17 сентября 2025
11655
Ответ дляЛюблю кетчуп
Посмотрите пожалуйста, кто может будет ли начатое дело успешным?
Добрий вечеір, Юлія:) Ваша справа буде розвиватись добре, ну на пів-року , так точно. Із мінусів- ваш внутрішній страх, що щось не вийде , і іноді небажання виходити з зони комфорту. Але далі постарайтесь в цій справі все прорахувати, є велика вірогідність, що не дадуть далі вам нормально розвиватись
Не стесняюсь• 17 сентября 2025
11656
Ответ дляyour style
Дякую
Люблю кетчуп• 17 сентября 2025
11657
Ответ дляyour style
Спасибо. Внутренний страх есть, не могу сказать, что он без оснований. Надеюсь за полгода все смогу закончить.)
Добродійка• 17 сентября 2025
11658
Ответ дляyour style
А в чому може будь проблема? Що міняти? Працювати з думками? Раніше все легко давалось і ніколи проблем з грошима не було. Чоловік дуже працьовитий. Але ці три останні роки дуже тяжкі. Дуже дякую Вам за підказку і що не пройшли повз.
your style• 17 сентября 2025
11659
Ответ дляЛюблю кетчуп
Хай у вас все вийде, і все буде добре
your style• 17 сентября 2025
11660
Ответ дляДобродійка
Роман не те, щоб не впевнений в собі, тут трошки друге. В очах читається якась безвихідь. Анна, так, можливо треба попрацювати з думками, можливо, більш позитивний і врівноважений настрій. Бажаю, щоб все налагодилось у вас
Забризкана водою• 17 сентября 2025
11661
Ответ дляPerla9
Сложно все у вас, какой то конфликт, разочарование,тяжело вам.
Конфликт или на почве денег или как несоответствие ожиданий у вас от него,как будто не совпадаете по принципам с ним.
Наладить сможете,но не быстро, медленно все как то очень.
Люблю кетчуп• 17 сентября 2025
11662
Ответ дляyour style
Хай у вас все вийде, і все буде добре
Спасибо.
Perla9• 17 сентября 2025
11663
Ответ дляЗабризкана водою
Дякую. Це у нього до мене претензії, а не навпаки :(
Забризкана водою• 17 сентября 2025
11664
Ответ дляPerla9
А, ну значит так. Но есть напряжение однозначно
Добродійка• 17 сентября 2025
11665
Ответ дляyour style
Дякую, від вас віє мудрістю ❤️
Аноним_• 18 сентября 2025
11666
Доброго ранку, учасникам! Якийсь тупик в стосунках, можливо хтось гляне. Наталія - 18.01.1987 та Ігор 24.07.1979р. Чи можливий щасливе продовження? Безмежно вдячна, хто відгукнеться.
Меряю линейкой• 18 сентября 2025
11667
Ответ дляАноним_
Причина тупиковой ситуации в отношениях,эго,гордость,амбиции,кто-то ставит свое *я* выше союза,не понимание друг друга,каждый замкнут в своем восприятии,зеркальность-партнеры как будто отражают недостатки друг друга и это мешает развитию
Аноним_• 18 сентября 2025
11668
Ответ дляМеряю линейкой
Десь так воно і є..... не знаю, як поступати правильно. Він не вирішує того, що обіцяє вже рік вирішити. Я сказала, що мій терпець урвався, і не хочу більше чекати. А він каже - я ж сказав, що вирішу, тобі так важко ’просто почекати’? Дурня, як в Санта-Барбарі.....
Смурфетта• 18 сентября 2025
11669
Ответ дляНе стесняюсь
Так сами наберите его
Зачем, если человек имея мой номер телефона не посчитал нужным мне позвонить, написать в телеграм, ватс ап или вайбер. У меня есть один из его номеров телефона. У него два украинский и кипрский. Кипрский я не знаю.
Смурфетта• 18 сентября 2025
11670
Ответ дляyour style
Хай у вас все вийде, і все буде добре
Добрый день. Можете ли вы, пожалуйста, посмотреть будет ли общение, встреча в течении месяца с Андреем? Большие срок не интересует. Спасибо.