Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12550 0
Фиктивная• 19 октября 2025
11821
Ответ дляyour style
Добрий вечір. Я бачу по картам затримку саме в цій поїздці. Можливо, трохи пізніше. Щоб ви були дуже задоволені, я не бачу. Навпаки, якесь розчарування йде по картам. Ну ще це може бути втома, і емоційна така виснаженість. А так все добре буде.
Дякую велике Може втома, бо літак з іншої країни. Багато стиковок. Головне, щоб все пройшло добре.
NeverEver-tarot• 19 октября 2025
11822
Ответ дляОксана -ff38
Добрый вечер. Можете пожалуйста посмотреть, чем закончится дело о ДТП, в котором автомобиль сбил моего ребёнка на переходе. Сын Максим 27.02.2011, водитель Александр 01.10.1976. Докажут ли вину водителя? Будет суд или мирный договор?
Добрый вечер! Карты показывают, что у вас есть возможности доказать вину. Выпадает судебная карта, так что, скорее всего, должно быть рассмотрение дела. Если будете активно заниматься этим вопросом, собирать все документы и доказательства, все медицинские справки и т.д., то добьетесь результата
your style• 19 октября 2025
11823
Ответ дляФиктивная
Все буде у вас добре
lelya_dn• 19 октября 2025
11824
Добрий вечір! Подивіться будь ласка чи будуть відносини між Анастасією та Єгором. Які в нього наміри?
lelya_dn• 19 октября 2025
11825
Ответ дляТаро Христина
Має поступити. Бажаю успіху і відкинути внутрішній страх.
Вітаю! Донька поступила на бюджет на бажану спеціальність . Коли задавала питання, то це здавалося нереальним. Дякую за відповідь!
lelya_dn• 19 октября 2025
11826
Ответ дляIvanka -85
Доброе утро, поступит.
Дякую ще раз! Донька поступила)
Летюча помилка• 19 октября 2025
11827
Ответ дляyour style
Добрий день. Мені показує, що ця людина зовсім не вільна, і в домі є жінка, яка його постійно чекає, і яка ним прямо таки, - опікується. Його наразі більше хвилюють фінансові питання, таке враження, що хоче ще заключити якусь угоду, і вона не дуже вдала. Він більше думає за себе, за гроші. Я так не бачу зустрічі між вами, а от типу по відеозв’язку- буде. У нього скоро дуже великі неприємності будуть, причому - для нього - зовсім неочікувані
Дякую вам за допомогу 🌹 Каже, що вільний, але дуже дивно себе поводить, багато шифрування і таємниць... Думаю, що правильно вчинила, поставивши наше спілкування на паузу
Оксана -ff38• 20 октября 2025
11828
Ответ дляNeverEver-tarot
Благодарю!
Таро Христина• 20 октября 2025
11829
Ответ дляlelya_dn
Все сталося, як мало бути🤝
your style• 20 октября 2025
11830
Ответ дляЛетюча помилка
Ла ла ла ла• 21 октября 2025
11831
Доброго вечора. Дівчата можете подивитися питання чи допоможе мені людина до якої я звернулася вирішити мою проблему
Солнце светит_но не Всем.• 21 октября 2025
11832
Ответ дляЛа ла ла ла
Добрий ранок. Допоможе, слухайтесь.
Скажений гудзик• 21 октября 2025
11833
Чи є майбутнє у відносин Оксана 30 і Богдан 31?
Дон Пэдро• 21 октября 2025
11834
Посмотрите пожалуйста. Ульяна, 10.05.1994 будут ли новые отношения в ближайшем времени?
11835
Ответ дляДон Пэдро
Добрий вечір. Так.
Дон Пэдро• 21 октября 2025
11836
Ответ дляСолнце светит_но не Всем.
Добрий вечір. Так.
А можно посмотреть из какого круга общения будет новый мч? Где познакомились например или что-то в этом роде?
Налогообложу• 22 октября 2025
11837
Ответ дляСкажений гудзик
Добрий день. На щораз ситуація така, що люди не відкриті один одному, не чесні, хтось перетягування одіяло на себе і може робити неприємності іншому.
На перспективу - зустрічі ще будуть, але хтось із партнерів ніби намагатиметься м´яко подавити іншого. І ще звісно ви дали мало інформації, хто один одному ці люди, бо випала жінка (дружина можливо), яка буде впливати.
Скажений гудзик• 22 октября 2025
11838
Ответ дляНалогообложу
Ви праві
Скажений гудзик• 22 октября 2025
11839
Ответ дляНалогообложу
Він може бути не щирий зі мною?
Налогообложу• 22 октября 2025
11840
Ответ дляСкажений гудзик
Він може бути не щирий зі мною?
Так, може, і підлість бути з його сторони
Скажений гудзик• 22 октября 2025
11841
Ответ дляНалогообложу
Дуже дякую!
lelya_dn• 22 октября 2025
11842
Вітаю! Будуть відносини між Анастасією 17 років та Єгором 23 роки. Подивіться, будь ласка.
Таро Христина• 22 октября 2025
11843
Ответ дляlelya_dn
У Єгора є симпатія до Анастасії. Якийсь такий несерйозний настрій, більше пофліртувати, про перспективу стосунків думка була, зараз якось все на паузу для себе поставив, міг взяти час на подумати. Дорожить своєю свободою, йому і без неї кайфово. Але думка про стосунки була, але мені чомусь випадає більше як вона (думка) в минулому. Виходять одні пажі, а це більше про незрілі енергії . Ситуація, коли симпатія є, бажання є, а от дій щось будувати небагато.
Таро Христина• 22 октября 2025
11844
Може навіть запропонувати чи сам відійти у френдзону.
Дон Пэдро• 22 октября 2025
11845
Ульяна, 10.05.1994 будут ли отношения или дружба с тем в кого влюбилась?
SandraTaro• 22 октября 2025
11846
Якщо комусь цікаво подивитися розбір на магічний влив, можу подивитись поки є час. Перегляд через руны, таро(черний гримуар, райдер) ленорман, оракулы
lelya_dn• 22 октября 2025
11847
Ответ дляТаро Христина
Дякую за відповідь. Всього вам найкращого
Подвійна веселка• 23 октября 2025
11848
Подивіться будь ласка, чи вискочить наша родина з великої проблеми, чим скінчиться справа в прокуратурі. Ольга і Олексій.
SandraTaro• 23 октября 2025
11849
Якщо когось цікавлять чистки, виклики та інші магічні послуги можете звертатися, робота починається з листопада.
Дайте вподобайок• 24 октября 2025
11850
Підкажіть будь ласка, донька Дарина 19 років знайде роботу? Дякую