Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12668 1
Оксана Таро• 26 января в 22:55
12481
Ответ дляЖинси на дитину
Девочки, кто смотрит, пожалуйста, сделайте расклад Николай 25.10.( 78?) и Елена 19.02.86
Что это за энергетика такая непонятная ? Этому есть продолжение ? Или просто химия, потому что пиз..ц. И почему так настойчиво , с его стороны это игра ? Хочется для ’ галочки ’ заполучить любой ценой ?
Ваша интуиция вас не подводит. И если вам что-то кажется, то вам не кажется. Мужчина хочет самоутвердиться. На серьёзные отношения он явно не настроен. Тут явно какая-то игра сего стороны, целью которой добиться, чтобы вы им очаровались и начали сама проявляться. А он будет закрываться от общения. Не честен он. Как будто оттачивает мастерство по соблазнению.
Жинси на дитину• 27 января в 06:03
12482
Ответ дляОксана Таро
Согласна, спасибо , но настолько настойчив, что ничего не слышит. Вы не могли бы посмотреть , есть от него какая то опасность в физическом плане? Я от него стараюсь держаться подальше.
Верлан• 27 января в 09:08
12483
Добрий день! Маю таке питання: хочу вигідно продати автомобіль, чи варто залишити автомобіль на торгівельній площадці ? Або продовжувати самостійно пробувати продати.
Julia _taro_star• 27 января в 09:11
12484
Ответ дляВерлан
Добрий ранок) ваше імʼя та вік напишіть
Верлан• 27 января в 09:19
12485
Ответ дляJulia _taro_star
Добрий ранок) ваше імʼя та вік напишіть
Марія, 37 років
Julia _taro_star• 27 января в 09:28
12486
Ответ дляВерлан
Ви зможете продати авто через площадку, але не вигідно як ви хочете,за менші гроші.
Ви зможете її продати самостійно, але є такі карти що наче не хочете її продавати, тут як вимушені обставини.Якщо це так, тоді вам потрібно чітко прийняти рішення і проявити намір.
Творю чудеса• 27 января в 11:03
12487
Можно и мне один вопрос? Я вдова, встречу ли ещё мужчину, или останусь одна? Екатерина 14.01.1985.
Додекаэдр• 27 января в 11:17
12488
Девочки, подскажите пожалуйста. Есть серьезная ситуация по наследству. Обращаться ли к теперешнему адвокату (она не внушает доверия, нет понятной стратегии) или действовать самостоятельно? Спасибо. Какие шансы на успех?
Не стесняюсь• 27 января в 13:48
12489
Ответ дляМеряю линейкой
Постоянные проблемы со здоровьем возникают из-за хронического внутреннего напряжения и жизни в режиме борьбы,не порчи,не внешнего воздействия,не чужой воли,здесь нет
Добрыц день. Можно попросить посмотреть
Каждый раз, когда собираюсь ехать в офис на работу, у меня паника. С чем это связано и стоит ли увольняться
Меряю линейкой• 27 января в 20:37
12490
Ответ дляНе стесняюсь
Добрыц день. Можно попросить посмотреть
Дома-спокойно,как только идти в офис,появляется тревога,внутри ощущение,*меня там как будто выдавливают из моего пространства* это не страх работы вообще а отторжение именно этого места,вы так реагируете потому что там нет чувства безопасности и опоры,это сигнал что вы находитесь не в своей среде.Речь не обязательно сразу об увольнении,с начала вернут себе комфорт,условия,границы,формат,если этого сделать нельзя,тогда уже думать о новом месте работы
Ilariya27• 27 января в 21:40
12491
Ответ дляМеряю линейкой
Благодарю за ОС,решение будет
Пишу ОС, Рішення вже є, як ви гадаєте, хто приблизився до правди?
your style• 27 января в 21:42
12492
Ответ дляВерлан
Добрий вечір. Якщо будете продавати на торгівельній площадці, то є вірогідність, що покупець на фіналі відмовиться від угоди. але потім , все -таки знайдеться покупець. Ну тут треба активно використовувати рекламу. Ваша угода може пройти на торгівельній площадці по закону, все чесно, без сюрпризів. Якщо будете самостійно продавати, то тут з плюсів те, що ви самі керуєте процесом, а так , то угода зірветься, то покупці ’зникатимуть’. Потім , мені показує, що з’явиться покупець, який вас буде продавлювати, диктувати свої умови, або вести себе нечесно. А кінцевий результат - процес затягнеться, але машину продасте також чесним шляхом. Просто буде все розтягнуто дужче.
Меряю линейкой• 27 января в 21:46
12493
Ответ дляIlariya27
Продолжайте
your style• 27 января в 21:53
12494
Ответ дляТворю чудеса
Добрий вечір, Катерина. Ви зустрінете ще чоловіка. Будуть у вас нові стосунки. Впродовж 2-2,5 років випадають вам ці стосунки. Буде у вас ще оф. шлюб. Ви були за кордоном? В 26 році якась далека поїздка.
your style• 27 января в 21:54
12495
Ответ дляДодекаэдр
Як ваше ім’я?
Додекаэдр• 28 января в 03:56
12496
Ответ дляyour style
Як ваше ім’я?
Лариса
Творю чудеса• 28 января в 06:18
12497
Ответ дляyour style
Дякую, ні весь час в Україні .
your style• 28 января в 10:39
12498
Ответ дляТворю чудеса
Дякую, ні весь час в Україні .
будь ласка. Значить , поїдете ще за кордон. Можливо , просто подорож. А проживати ви будете в Україні. Найближчі 10 років так точно
your style• 28 января в 10:53
12499
Ответ дляДодекаэдр
Лариса
Лариса , я не знаю всієї вашої історії по спадщині, то просто розкинула , задаючи питання, що буде, якщо ви будете з теперішнім адвокатом , і що буде , якщо будете самостійно вирішувати. Так от, якщо з адвокатом, то начебто спочатку все буде йти нормально в правовому полі, але адвокат не врахує повністю всієї ситуації, і на суді може виникти неконтрольована для нього( неї) ситуація. Додаткові свідки , або інші чинники. І як результат - провал. А якщо будете діяти самостійно, то для вас виникнуть юридичні труднощі спочатку, потім ситуація на деякий час зависне. Ну і як результат - домовитись можливо з родичами на невигідних умовах для вас. Ну якось так
Додекаэдр• 28 января в 13:29
12500
Ответ дляyour style
Дякую
Тану на сонці• 29 января в 23:19
12501
Дівчата, подивіться будь ласка по таро. Дуже хороша знайома з Зпоріжзької обл. Перестала виходити на зв´язок. Останнній раз спілкувались 19січня. Вона сказала що орки вже дуже близько біля них. Я запропонувала приїхати до мене (Київська обл). Не відмовідає на дзвінки, пишу в месенджери теж тихо. Хоч там вона з´являється. Може щось трапилось
Чесно брешу• 30 января в 00:51
12502
Девочки, неоднозначная ситуация с мужчиной
Марина 31.01.2000
Дмитрий 06.04.1992
Как поступать с ним дальше
Помогите пожалуйста, я устала
Меряю линейкой• 30 января в 11:41
12503
Ответ дляЧесно брешу
Марина 31.01.2000
Дмитрий 06.04.1992
Как поступать с ним дальше
Помогите пожалуйста, я устала
Сейчас не время принимать решение и не время действовать активно.Ситуация еще не сформировалась и любое резкое движение будет преждевременным,переход идет но точка выбора еще впереди
Чесно брешу• 30 января в 11:50
12504
Ответ дляМеряю линейкой
Всё очень плохо?
Меряю линейкой• 30 января в 12:40
12505
Ответ дляЧесно брешу
Всё очень плохо?
Отношения подошли к точке перехода,старый формат исчерпал себя,кто-то внутри уже изменился,прозрел,прежние ожидания уже не работают,отношения либо должны перейти на новый уровень,либо завершиться но сейчас не время решения данного вопроса
Тихомандражная• 30 января в 13:25
12506
Ктото пожалуйста может посмотреть,что ждет меня на личном фронте? Елена,36
Чесно брешу• 30 января в 13:36
12507
Ответ дляМеряю линейкой
Спасибо
Тану на сонці• 30 января в 14:16
12508
Подивіться будь ласка моє питання
Нетутешня• 30 января в 14:47
12509
Доброго дня, дівчати можете будь ласка подивитися що чекає мене у відносинах Катерина 32
Ilariya27• 30 января в 18:07
12510
Пишу ОС з приводу питання по суду, хто виграє позивач яи відповідач, вони між собою домовились о виплаті компенсації, але набагато менше ніж було заявлено. Відповідач залишився в мінусі.