Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Меряю линейкой• вчера в 19:42
Ответ дляIlariya27
Пишу ОС з приводу питання по суду, хто виграє позивач яи відповідач, вони між собою домовились о виплаті компенсації, але набагато менше ніж було заявлено. Відповідач залишився в мінусі.
Остается при своем,означает что ответчик теряет меньше,чем мог бы,или не приобретает сверх того что уже есть,то есть он не выигрывает но и не полностью разоряется,даже если выплата создает краткосрочный минус,это так для чистоты ответа
Може ще третю?• вчера в 21:00
Ответ дляyour style
Лариса , я не знаю всієї вашої історії по спадщині, то просто розкинула , задаючи питання, що буде, якщо ви будете з теперішнім адвокатом , і що буде , якщо будете самостійно вирішувати. Так от, якщо з адвокатом, то начебто спочатку все буде йти нормально в правовому полі, але адвокат не врахує повністю всієї ситуації, і на суді може виникти неконтрольована для нього( неї) ситуація. Додаткові свідки , або інші чинники. І як результат - провал. А якщо будете діяти самостійно, то для вас виникнуть юридичні труднощі спочатку, потім ситуація на деякий час зависне. Ну і як результат - домовитись можливо з родичами на невигідних умовах для вас. Ну якось так
Доброго вечора. Можете подивитись будь ласка, чи з´явиться він ще, чи це все?
Віка 37 років і Андрій 38
lubvivsem9• сегодня в 17:05
Ответ дляIlariya27
Ви были очень близки 99%
Благодарю за обратную связь).
your style• 2 часа назад
Ответ дляМоже ще третю?
Віка 37 років і Андрій 38
Добрий вечір і вам:) З’явиться, і доволі таки це не за горами. Але перспективи стосунків- так собі
Гарна леді• 11 минут назад
Ответ дляМеряю линейкой
Напишите мне пожалуйста в лс, не могу вам написать