Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Apassionat_a• 01 марта в 15:59
Ответ дляКудлата хмаринка
Зрозуміло, дякую.
Це, власне, про балансування і відстоювання інтересів
Де треба, захищайтеся, де можна - мовчіть. Ви дуже правильно себе поводите
Кудлата хмаринка• 01 марта в 16:04
Ответ дляApassionat_a
Дякую Вам за допомогу. Буду на стрьомі.
Забагаловка• 02 марта в 10:08
Доброго ранку , дівчата подивіться будь ласка питання . Чи варто Анастасії летіти як вона запланувала чи необхідно змінити план . Дякую 😊
Apassionat_a• 02 марта в 14:26
Ответ дляЗабагаловка
Доброго дня
Обидва варіанти непогані, але я схиляюся до зміни плану.
Так, як заплановано, вийде добре, але доведеться побігати або трохи схитрити.
Другий варіант більш удалий. Прямо удача повернеться обличчям. І це вийде якось легше. Може навіть буде краще по ціні.
Але цікаво, що їхати треба. Два рази у дні колоди випав шлях.
Забагаловка• 02 марта в 20:56
Ответ дляApassionat_a
Доброго дня
Дякую велике , ще думаю який варіант обрати , через декілька тижнів скажу як вийшло )
NeverEver-tarot• 04 марта в 13:25
Ответ дляЗабагаловка
Анастасия, карты показывают, что если измените план, то эти перемены по итогу могут быть к лучшему для вас. И советуют рассмотреть несколько вариантов перед принятием окончательного решения
Забагаловка• 04 марта в 21:02
Ответ дляNeverEver-tarot
Спасибо большое, если план не менять , переживаю безопасно ли будет путешествие и не понесет ли больших дополнительных трат (
Кудлата хмаринка• 05 марта в 09:38
Ответ дляApassionat_a
Дуже дякую за зворотній зв´язок.
Має бути чоловік. Але призначенния відкладене у часі.
Я дивилася ситуацію ширше. І вам треба дуже балансувати, бо є ті, хто може підставити.
добрий день. сьогодні нам повідомили, що керівник в нас інший буде - чоловік. Ще нас не збирали, просто повідомили, що жінка не буде. Так як ви казали. Дякую.
Тарабарщина• 05 марта в 12:45
Доброго дня! Допоможіть будь-ласка розшифрувати. Конфлікт за колегою. 1.Якщо не піти на умови і спробувати залагодити, що буде. 2. Якщо піти на умови що буде. 3. Як залагодити, якщо людина провокує. 4. Чи буде обстановка як раніше. Терміни. 5. Чи зможемо обидві відпустити всі образи, як спілкування піде далі. Дякую
Море Щастя• 05 марта в 13:04
Ответ дляТарабарщина
Навіщо стільки карт?!
Особисто для мене це виглядає як якась не структурована «солянка»
Тарабарщина• 05 марта в 13:06
Ответ дляМоре Щастя
Навіщо стільки карт?!
Питань багато ж…(( Чи можете щось підказати по цим картам чи зробити свій розклад? Дякую
Море Щастя• 05 марта в 13:08
Ответ дляТарабарщина
По вашому розкладу нічого не зрозуміло, ви пишете питання на 5 позицій, і де ті позиції?
У вас все на кучу
Тарабарщина• 05 марта в 13:12
Ответ дляМоре Щастя
У вас все на кучу
А ви могли б подивитися? Основна тема це вирішення конфлікту на роботі, чи все стане «як було»
Море Щастя• 05 марта в 13:13
Ответ дляТарабарщина
Можу, але не безкоштовно
Може, хтось тут вам допоможе
Apassionat_a• 05 марта в 14:29
Ответ дляКудлата хмаринка
Я просто прочитала )))))
Дякую за зворотній зв´язок. І тримаю кулачки за Вашого майбутнього шефа
NeverEver-tarot• 05 марта в 16:43
Ответ дляЗабагаловка
Если план не менять, то может быть более хлопотно и затратно для вас, прям серьезной угрозы карты не показали, но косвенно некоторые моменты, связанные с нестабильной ситуацией в мире, могут отразиться на вашей поездке и поэтому карты советуют рассмотреть альтернативные варианты, быть более гибкой. В любом случае, прислушайтесь к своей интуиции и сделайте, как она вам подсказывает, ведь не просто так внутри порой возникают сомнения
Apassionat_a• 05 марта в 17:12
Ответ дляКудлата хмаринка
Круто! Досить щвидко розвиваються події
Кудлата хмаринка• 05 марта в 17:13
Ответ дляApassionat_a
Круто! Досить щвидко розвиваються події
так, головне, щоб той, хто може підставити, не виявився новим начальником))))
Apassionat_a• 05 марта в 17:15
Ответ дляКудлата хмаринка
Я так не дивился. Підстава випадала у процесі
Але все може бути.
Ви поки що про це не думайте - пливіть за течією і дивіться збоку. Не втручайтеся, якщо питання не стосується Вас безпосередньо.
Але все може бути.
Кудлата хмаринка• 05 марта в 17:22
Ответ дляApassionat_a
Але все може бути.
Дякую. але розвиток цікавий)
Забагаловка• 06 марта в 13:02
Ответ дляNeverEver-tarot
Спасибо , надо прислушиваться и что то она мне подсказывает плюнуть на то, что какая то сумма денег пропадет за брони и поменять план )
Жена_КотораяСтена• 06 марта в 13:05
Ответ дляЗабризкана водою
Вечером посмотрю
Что-то скажете мне?Спасибо.
Apassionat_a• 06 марта в 13:28
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Добрый день.Очень прошу посмотреть,что и как дальше в плане семейной жизни,отношений.Всё очень сложно,много лет в браке,идёт к распаду семьи.Больно,но причина серьёзная для меня и банальная,как сейчас у большинства, с его стороны.Он ни в какую на разрыв,а я не могу жить с этим чувством после такого.
Наталья, Александр, если это важно.Спасибо.
Напишіть, будь ласка, дати народження
Ядвига Юсьлегко• 06 марта в 18:34
Добрий вечір!
Подивіться, будь ласка, на 12 березня мене запросили на співбесіду. Які шанси отримати цю роботу? Ірина, 37 років.
Забризкана водою• 07 марта в 10:01
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Что-то скажете мне?Спасибо.
Да, извините, тогда пропустила, сегодня посмотрю
Оксана Таро• 07 марта в 12:57
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Добрий вечір!
Здравствуйте. Нет
Забризкана водою• 07 марта в 17:18
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Разочарование в отношениях, боль, эмоции, страх потери, а также кризис у вас сейчас.
Предательство,нож в спину как будто.
У вас будто почв из под ног выбили,было все стабильно,понятно и комфортно. Некоторые нюансы вы и раньше скорее всего замечали только закрывали глаза, потому что не хотели терять некий комфорт,а может и боялись этой правды.
Вероятность того что преодолеете кризис и останетесь вместе. Вас связывают воспоминания о прошлой хорошей жизни,может дети. Преодолеть это все будет очень сложно, усилия нужны и борьба какая то,может с самой собой даже. По картам похоже что будет окончание отношений,все по суду, каждый получит что заслужил. Но за крахом всегда идет возрождение.
Предательство,нож в спину как будто.