Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12907 1
Ёшkин kот• 05 февраля 2024
Ответ дляyour style
Доброго вечора:) Клас:)
Я вас много раз видел здесь, как комментируете, но не знал что это вы.
your style• 05 февраля 2024
Ответ дляЁшkин kот
Приєднуйтесь:) . Ви талановита людина
Ёшkин kот• 05 февраля 2024
Ответ дляyour style
Приєднуйтесь:) . Ви талановита людина
Вы тоже) почему не хотите с нами сотрудничать?)) у вас очень хорошо получается
your style• 05 февраля 2024
Ответ дляЁшkин kот
Дякую:) Буду з задоволенням:)
Ёшkин kот• 05 февраля 2024
Ответ дляyour style
Дякую:) Буду з задоволенням:)
я вам там на сайте даже написал, но вы не заходите наверное
your style• 05 февраля 2024
Ответ дляЁшkин kот
Так, давно не заходила вже.
Оксана-1939• 05 февраля 2024
Ответ дляyour style
Так, давно не заходила вже.
Добрий вечір, підкажіть що чекає з роботою найближчі пів року. Варто звертатися за допомогою в пошуку чи вирішувати самостійно?
Tarot.• 05 февраля 2024
Ответ дляVERO.
Добрий вечір. Віра 40р. Син Ростислав 16р. Чи буде його майбутнє пов´язане з професійним спортом і чи краще для нього залишатися в Україні чи виїхати за кордон? Дякую!
На такі далекі періоди не доцільно дивитись . Але я глянула . Поки , в Україні йому безпечно… можна залишатись , в професійному спорті строїти своє майбутнє впевненно може , він там буде як риба в воді ..майстер своєї справи .
Прокачую сідниці• 05 февраля 2024
Подивіться, будь ласка, чи буде в мене в цьому році свій автомобіль. Світлана 38 років
Tarot.• 05 февраля 2024
Ответ дляСиликоночка
Коли я вийду заміж? І чи взагалі вийду? Альона, 27
Альона , буде сім’я в 30 років …доречі це станеться прям дуже кардинально- швидко, зустрінете достойного партнера
Силиконочка• 05 февраля 2024
Ответ дляЯна tarot
У вас на картах показує точні цифри, чи як, вибачте просто цікаво
Tarot.• 05 февраля 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Да да да , 100%…. світлого кольору , незнаю в марках але значок буде круглий
Tarot.• 05 февраля 2024
Ответ дляСиликоночка
Я дивилась по періодам
your style• 05 февраля 2024
Ответ дляОксана-1939
Добрий вечір і вам:) Ну от зараз у вас не складається ніяк. Застой у справах, така неблаприємна ситуація. Ще певний час у вас не буде роботи. Перешкодою до цього є відсутність у вас будь -якого плану, або стртегії. Ви не знаєте , в якому напрямку вам рухатись. По картам показує, що вам допоможуть з пошуком роботи. Все буде добре. Робота буде, і вона грошова
Силиконочка• 05 февраля 2024
Ответ дляЯна tarot
Я дивилась по періодам
Періоди бачите, а те, що я вже заміжня ні? Просто цікаво як це все працює, ви пишете просто рандомно, що в голову прийшло?
Оксана-1939• 05 февраля 2024
Ответ дляyour style
Так і є, тільки з´являється якась вакансія яка варта уваги, починаються проблеми дома, вже і сама не знаю чи варто просто зачекати місяць другий. До літа щось вирішиться чи пізніше?
Tarot.• 05 февраля 2024
Ответ дляСиликоночка
Ви питання запитали ? Я вам відповіла !
Хто знає що далі…
Оксана-1939• 05 февраля 2024
Ответ дляyour style
По документах я оформлена на одній фірмі, чи не доведеться виходи працювати туди в реалі
your style• 05 февраля 2024
Ответ дляОксана-1939
Ви знаєте, я на сроки не дивилась. Єдине, що можу сказати, що не так швидко. Пройде певний час
Оксана-1939• 05 февраля 2024
Ответ дляyour style
Дуже дякую
your style• 05 февраля 2024
Ответ дляОксана-1939
Ні, не буде такого
your style• 05 февраля 2024
Ответ дляСиликоночка
Альона, а ви ж задали питання провокативне. Якщо ви заміжня. То для чого питати у таролога , чи вийду я заміж? Ви таким чином перевіряєте тарологів?
Tarot.• 05 февраля 2024
Ответ дляyour style
Та звісно )
Силиконочка• 05 февраля 2024
Ответ дляyour style
Так, перевіряю, це заборонено?
your style• 05 февраля 2024
Ответ дляСиликоночка
Так, перевіряю, це заборонено?
ні, не заборонено. Але для чого?
Силиконочка• 05 февраля 2024
Ответ дляyour style
ні, не заборонено. Але для чого?
Бо я не розумію, як можна писати людям такі речі, в яких ви не впевнені, а якщо жінка не піде до лікаря лікувати безпліддя, тільки бо ви написали що в 32 у неї будуть діти. І ніколи не зможе стати мамою, бо карти збрехали. А якщо гірше? Ви ж не знаєте, який психологічний стан у людей яким пишете. А якщо після вашої відповіді, хтось стрибне з вікна, бо втратить надію. Не страшно брати на себе таку відповідальність?
your style• 05 февраля 2024
Ответ дляСиликоночка
Якщо ви хочете дискусію, то відкривайтесь, будь ласка. Так буде чесно по відношенню до тієї людини, що не під аноніном. З приводу ваших питань , я скажу так: погане ніхто не пише , це по -перше. Жінка, в якої проблеми зі здоров’ям, - сама повинна йти до лікаря. Тут же не бабки-повитухи сидять. І чого вистрибувати з вікна, питається? Як можна писати такі речі? - та так як і питати такі речі. Однаково
Tarot.• 06 февраля 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Я Вам вище написала
zimlana• 06 февраля 2024
Ответ дляЯна tarot
Я Вам вище написала
Подивіться, будь ласка, чи зустріну в найближчому майбутньому серйозно настроєнного чоловіка, для серйозних стосунків? Світлана 43 роки. Дякую
ТаПрямТам• 06 февраля 2024
Підкажіть будь-ласка, чи в когось знайдеться час мені надати хоч якусь пораду Заздалегідь щиро вдячна!