Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12907 1
Tarot.• 06 февраля 2024
Ответ дляТаПрямТам
Підкажіть будь-ласка, чи в когось знайдеться час мені надати хоч якусь пораду Заздалегідь щиро вдячна!
Можете писать , спробую допомогти
Дівчина заглядєніє• 06 февраля 2024
Добрий день, поможіть будь ласка розібратися, сталася неприємна ситуація з грошима, я сама винна. Можно подивитися, чому так сталося?
Дуняша• 06 февраля 2024
Может кто-то глянет Инна 29, Александр,32 перспектива развития отношений?
zimlana• 06 февраля 2024
Ответ дляЯна tarot
Можете писать , спробую допомогти
Вибачте, а мені можете відповісти? Наперед дякую
Tarot.• 06 февраля 2024
Ответ дляzimlana
Так , звісно
Прокачую сідниці• 06 февраля 2024
Чи має Олексій 44 подругу/відносини?
Чи має він на мене (Світлана 38) образи і в чому вони полягають?
Дякую
ТаПрямТам• 06 февраля 2024
Ответ дляЯна tarot
Можете писать , спробую допомогти
Дякую, тут мої питання: https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-83510877 Основне , що мене цікавить :Вивезти сина на навчання? Чи зможе він там сам освоїтись? Не можу залишити самого хворого батька... Чому проблеми в стосунках з чоловіком? І чи варто робити операцію, а не спостерігати...Щиро вдячна за увагу
валери 62• 06 февраля 2024
Ответ дляДуняша
В ближайшие три месяца вы встанете перед выбором,вы уже были в ситуации выбора но в прошлый раз вы его не сделали и он как снежный ком,накатывает больше и больше,скорее всего,это касается,бывших отношений вашего мужчины но вы получите информацию,важную для вас и благодаря вашим усилиям,будет рост ваших отношений
Бамбарбия! Кергуду.• 06 февраля 2024
Ответ дляЯна tarot
Так , звісно
Д
zimlana• 06 февраля 2024
Ответ дляЯна tarot
Так , звісно
Чи відбудуться зміни в особистому житті найближчим часом? Чи зустріну я чоловіка з серйозними намірами в майбутньому? Дякую вам
Tarot.• 06 февраля 2024
Ответ дляzimlana
Так, пишіть
Tarot.• 06 февраля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Як Вас звати ?
Tarot.• 06 февраля 2024
Ответ дляzimlana
Як Вас звати ?
Tarot.• 06 февраля 2024
Ответ дляТаПрямТам
Тут швиденько і не глянеш , нагадайте мені про себе після 21 .
zimlana• 06 февраля 2024
Ответ дляЯна tarot
Як Вас звати ?
Світлана, 43 роки
Дівчина заглядєніє• 06 февраля 2024
Ответ дляЯна tarot
Як Вас звати ?
Світлана
LoveBlack• 06 февраля 2024
Ответ дляzimlana
Світлана, 43 роки
Вы Светлана и ниже тоже вы под анонимом? Непонятно кому я отвечаю. Нет не устроите, шанс как-будто и есть, но причина другая женщина.
zimlana• 06 февраля 2024
Ответ дляЕвдокия Сергеевна
Нет, ниже не я))
LoveBlack• 06 февраля 2024
Светлана 43 года
не устроите, другая женщина вам перейдет дорогу
LoveBlack• 06 февраля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Світлана
Доверчивая слишком. Доверились не тому человеку. Замешан мужчина. Под вопросом, но по быстрым ответам так милая выходит. Эмоционально неуравновешен этот человек
zimlana• 06 февраля 2024
Ответ дляЕвдокия Сергеевна
Светлана 43 года
Тоесть, я встречу в будущем мужчину , но другая женщина перейдёт дорогу?
LoveBlack• 06 февраля 2024
Ответ дляzimlana
как будто бы и есть он уже и не первый год
да а толку то и нет, трата времени
zimlana• 06 февраля 2024
Ответ дляЕвдокия Сергеевна
да а толку то и нет, трата времени
Спасибо. Есть два мужчины, которые нравятся мне
LoveBlack• 06 февраля 2024
Ответ дляzimlana
нет времени так глубоко копать, серьезного, стабильного отношения милая моя к вам не вижу
вам перешла дорогу женщина, отношения пастельные были и у вас с этим мужчиной,и у нее
копать глубже это нужно время и личный расклад так-то несерьёзно
Единственное, что хочу сказать высокой вероятности серьезных отношений нет ближайшее время.
zimlana• 06 февраля 2024
Ответ дляЕвдокия Сергеевна
Спасибо большое
Taro_adri• 06 февраля 2024
Ответ дляДуняша
Вы больше мечтаете про эти отношения) или все только на начальном этапе , но здесь тоже идеализируете его
Перспектива есть , но вот сильных чувств не вижу
Taro_adri• 06 февраля 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Чи має Олексій 44 подругу/відносини?
Дякую
В Олексія відносини є, можливо це шлюб чи цивільний шлюб .
Я не бачу щоб він тримав образу на вас
Taro_adri• 06 февраля 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Подивіться, будь ласка, чи буде в мене в цьому році свій автомобіль. Світлана 38 років
Дуже вірогідно .
Готова до другої• 06 февраля 2024
Ответ дляЕвдокия Сергеевна
Можно у вас спросить, пожалуйста? Светлана и Александр. Будем ли дальше вместе или предстоит развод?
Дуняша• 06 февраля 2024
Ответ дляTaro_adri
Да,правда.Спасибо)