Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
13107 0
your style• 01 марта 2024
Ответ дляЁшkин kот
Привет. А кому ты писала?
привіт. В службу підтримки. Там вище хтось з дівчат скрин кидав, куди писати, і який розділ набирати
your style• 01 марта 2024
Ответ дляzimlana
Добрый день, девочки, кто может посмотреть, смогу ли я осуществить переезд в страну, в которую планирую, всё выйдет ли у меня? Заранее спасибо ( Светлана, 1980 )
Добрий день. Переїзд буде. Все вийде. Єдине , що може стати на заваді, то це обставини дома. Але ці питання всі вирішете.
zimlana• 01 марта 2024
Ответ дляyour style
Спасибо большое!
your style• 01 марта 2024
Ответ дляzimlana
Спасибо большое!
будь ласка:) Хай все у вас здійсниться!
Цикавенная• 01 марта 2024
Ответ дляyour style
Я писала и жаловалась на тему через флажок и просила убрать анонимов.
Цикавенная• 01 марта 2024
Ответ дляzimlana
В таких вопросах надо спрашивать сроки.
Цикавенная• 01 марта 2024
Ответ дляzimlana
Будет, но совсем не в те сроки, которые сейчас себе наметили. В течение полутора лет сбудется. Уедете за море или даже океан по звезде.
zimlana• 01 марта 2024
Ответ дляЦикавенная
Спасибо большое. А можно у вас спросить, в течении того времени произойдут у меня перемены в личной жизни?
Admin• 01 марта 2024
Отримали звернення від кількох користувачів з проханням зняти аноніми в цій темі. Прохання проголосувати за допомогою реакцій під цим повідомленням.

За- лайк (палець вгору)
Проти- дизлайк (палець вниз)

Дяую.
LoveBlack• 01 марта 2024
Ответ дляzimlana
Короткий ответ тут дать не могу
Заела_пластинка• 01 марта 2024
Ответ дляЕвдокия Сергеевна
Короткий ответ тут дать не могу
лучше проголосуйте выше
Зимова казка• 01 марта 2024
Доброго вечора, можете будь ласка глянути на таро який на мені магічний вплив?? І хто його навів ?
IvannaTaro• 01 марта 2024
Ответ дляЗимова казка
Як мінімум ім´я і вік потрібно, як максимум + фото , магічний вплив особисто я виявляю молитвою по фото клієнта.. Якщо звичайно питання не для хайпу.
Зимова казка• 01 марта 2024
Ответ дляIvannaTaro
Мене Юлія звати . 32 роки.
Зимова казка• 01 марта 2024
Ответ дляIvannaTaro
Якщо можете сказати який саме в мене вплив ?? Будь ласка скажіть? І що треба робити щоб його зняти? Дякую.!!
IvannaTaro• 01 марта 2024
Ответ дляЗимова казка
Скажу, якщо дійсно є, завтра перевірю.
Зимова казка• 01 марта 2024
Ответ дляIvannaTaro
Скажу, якщо дійсно є, завтра перевірю.
Добре , Дякую вам за відповідь!!
валери 62• 01 марта 2024
Ответ дляЗимова казка
Добре , Дякую вам за відповідь!!
Все просто,не ищите виноватых,вы сами отравляете себе жизнь и являетесь источником негатива
Зимова казка• 01 марта 2024
Ответ длявалери 62
Звідки такі висновки у Вас?
Зимова казка• 01 марта 2024
Ответ длявалери 62
Чому у Вас таке склалося враження що я джерело негативу?
валери 62• 01 марта 2024
Ответ дляЗимова казка
Вы задали вопрос и получили ответ,вы же сами прекрасно об этом знаете
Зимова казка• 01 марта 2024
Ответ длявалери 62
Я Спитала за магічний вплив чи є він у мене і як його зняти ..
Молчунья• 02 марта 2024
Проти 👎проголосували всі клони Альони-Клеопатри
ТАРОЛОГ_КЛЕОПАТРА• 02 марта 2024
Ответ дляМолчунья
Я не клон а реальная)понравился мой ник смотрю)
Заела_пластинка• 02 марта 2024
Ответ дляМолчунья
как вариант, еще против проголосовали все , которые тролят в этой теме тарологов.
Молчунья• 02 марта 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Та це вона одна такой дурньою займається, в неї три клеопатри( і це тільки ті що я бачила, може вона більше їх настрочила), денни, Альона і Юля і і ще є, зразу і не згадаю
Молчунья• 02 марта 2024
Маріна-Юля-Альона тролить на советчице і сама собі відповідає але вже Клеопатра
Молчунья• 02 марта 2024
А тут все таки признається що в неї не всі вальти в колоді))
Молчунья• 02 марта 2024
Гляньте як Клеопатра починала карʼєру таролога з маріни і денні🤣
Белоснежко• 02 марта 2024
Ответ дляAdri_taro
Добрый вечер, а тот мужчина про которого вы раньше спрашивали, не сложилось?
Здравствуйте. Опять, если можно, обращусь к вам. Опять за того же самого мужчину. Его постоянное внимание ко мне, что это такое, что он хочет, секс? Первая к нему никогда не проявляюсь, всегда он инициатор. Может просто стоит игнорировать это общение? Так будет лучше для меня? Боюсь наломать дров, как говорится.