Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
13107 0
Заела_пластинка• 02 марта 2024
Ответ дляМолчунья
Гляньте як Клеопатра починала карʼєру таролога з маріни і денні🤣
просто жесть. Из-за вот таких вот не хочется и в тему заходить. Ей к психиатру бы как-то собраться с духом и поехать , все-таки
Кава з перцем• 02 марта 2024
Девочки, кто уже делал расклад по Украине на март, что у вас вышло?
Меня в моем раскладе напрягает перевернутый Император( подобное было в февральском раскладе, когда Залужного сняли..) Вот как-то мне неспокойно- Башня, перевернутый Император ,Луна и тройка Мечей..
Молчунья• 02 марта 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Повний неадекват
Молчунья• 02 марта 2024
Ще
Заела_пластинка• 02 марта 2024
Ответ дляМолчунья
Повний неадекват
Тем более нужно, чтоб анонимы убрали. Зачем вот это будет шляться здесь. Такая тема хорошая.
Молчунья• 02 марта 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Надіюсь адмін побачить, як прийде дивитися голосування)
Заела_пластинка• 02 марта 2024
Ответ дляМолчунья
Я одного не пойму: зачем это нужно ей?
Молчунья• 02 марта 2024
Вона зараз спить, ніде не працює, не має ні хобі ні друзів, сходить з розуму, а вночі вилазить сюди тролить
Заела_пластинка• 02 марта 2024
Ответ дляМолчунья
Ха, таблетки не действують . Эт патаму ша нужна изоляция от общества
Молчунья• 02 марта 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Я одного не пойму: зачем это нужно ей?
просто психічно хвора людина(
Заела_пластинка• 02 марта 2024
Ответ дляМолчунья
просто психічно хвора людина(
ну так из-за нее просто перестанут заходить тарологи, перестанут помогать здесь. Эту цель она преследует , что ль? И еще лепит свои ржачные смайлики тоже, наверное, она под ответами
Молчунья• 02 марта 2024
Ще була як тароклео два акки, але вже видалили
Полонянка SexShop-а!• 02 марта 2024
Доброго дня дівчата! Будь ласка подивіться,якщо є час та бажання,чи складеться особисте життя і чи є шанс зустріти чоловіка для серйозних відносин (Вікторія,37 років)?
LoveBlack• 02 марта 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
лучше проголосуйте выше
Я проголосовала за снятие анонимов.
Человек хочет узнать про изменения в личном, такое коротким раскладом не посмотришь. Для этого есть личка
zimlana• 02 марта 2024
Ответ дляЕвдокия Сергеевна
Короткий ответ тут дать не могу
Здравствуйте, это вы мне написали за переезд в другую страну через 1,5 года ( под анонимом ’Цикавенная’ )?
LoveBlack• 02 марта 2024
Ответ дляzimlana
я
ТАРОЛОГ_КЛЕОПАТРА• 02 марта 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Вы что то путаете)я здесь одна
ТАРОЛОГ_КЛЕОПАТРА• 02 марта 2024
Ответ дляКава з перцем
Удалено администрацией...
Молчунья• 02 марта 2024
Ответ дляТАРОЛОГ_КЛЕОПАТРА
Вы что то путаете)я здесь одна
2502 сообщение посмотри)
ТАРОЛОГ_КЛЕОПАТРА• 02 марта 2024
Ответ дляМолчунья
2502 сообщение посмотри)
А где создала акк .так меня забанили не могу понять за что)я здесь новенькая и правил не знаю)
Молчунья• 02 марта 2024
Ответ дляТАРОЛОГ_КЛЕОПАТРА
Верим
Заела_пластинка• 02 марта 2024
Ответ дляТАРОЛОГ_КЛЕОПАТРА
Удалено администрацией...
ТАРОЛОГ_КЛЕОПАТРА• 02 марта 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Удалено администрацией...
З бісиками• 02 марта 2024
Дівчата, прошу вашої допомоги у читанні розкладу. На цьому тижні планується співбесіда, зробила розклад «чи мене візьмуть», будь ласка, подивіться з вашого досвіду
Заела_пластинка• 02 марта 2024
Ответ дляТАРОЛОГ_КЛЕОПАТРА
Удалено администрацией...
. Ага, строю
ТАРОЛОГ_КЛЕОПАТРА• 02 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
Да
Молчунья• 02 марта 2024
Ответ дляТАРОЛОГ_КЛЕОПАТРА
Да
Знову сама с собой 🤕
З бісиками• 02 марта 2024
Ответ дляМолчунья
Знову сама с собой 🤕
Що маєте на увазі?)
Молчунья• 02 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
Що маєте на увазі?)
Подивись на картах
Anna_Graas• 03 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
Нет(