танк 300• 14 января 2024

Дитячий лікар гастроентеролог

Доброго вечора ,дівчатка.Звертаюсь до вас за допомогою.
Будь ласка, порекомендуйте лікаря ’від Бога’гастроентеролога.

Можливо у вас були такі випадки з дитиною,коли він здирае шкіру,пошкоджуе її,і це пов´язане з кишківником?
У лікаря психотерапевта лікувались,проблема не пропала,а зупинилась на місці. Порадили провірити на синдром мальабсорбції.
До вас зверталась не один раз-допомагали-,Дякую.
Будь ласка,за будь яку інформацію,буду вдячна.
Доль Чекомбана• 14 января 2024
На Богатырскую едьте

автор танк 300 • 14 января 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
На Богатырскую едьте
Там лікарня? Київ? Я з Чернігівської області. Направлення є,тільки не знаю куди і до кого.До часного лікаря я теж розглядаю,як варіант.
автор танк 300 • 14 января 2024
Богатирська чи Ахматдит?
Доль Чекомбана• 14 января 2024
Ответ длятанк 300
Да, в Киеве детская больница, говорят очень хорошая
Доль Чекомбана• 14 января 2024
Ответ длятанк 300
Богатирська чи Ахматдит?
Охматдет , не А.
Богатырская это улица.
автор танк 300 • 14 января 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
А лікарь,до кого записуватись? У нас є психоневрологічне відхилення.
Доль Чекомбана• 14 января 2024
Ответ длятанк 300
Меня водили к завотделения, но это было 7 лет назад, уже не подскажу. Позвоните узнайте как записаться.
автор танк 300 • 14 января 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
ок.дякую.
Чупокабра• 14 января 2024
Воронина Светлана Степановна, гастроцентр на Копыловской, обращаемся к ней лет 15. Главный гастроэнтеролог Киева

автор танк 300 • 14 января 2024
Ответ дляЧупокабра
Дякую.