Кайдашева дочка• Изменено 19 января 2024

Розвідка США вважає що війна в Україні буде ще два роки, або навіть п´ять.

А що буде з нашою країною після стількох років війни?З нашими людьми?Ще 5 років ховатися від дронів,ракет та прокидатися під звуки тривоги?А дітям як всі ці роки вчитися?Я дуже нехочу нікуди виїжджати с країни ,,але так довго я не зможу ,не зможу жити в таких умовах.А чоловік впевнений що через’2-3 неділі’все скінчиться і ми як зажевем.І моя мама старенька така ж.Америка ж щось знає раз таке пише?Чи вони помиляються?
Heksa• 19 января 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Вы никогда не встречали людей общающихся на суржике ?
И не такое б услышали.
Харьковская обл ,очень много такого суржика
Це слобідська говірка, а не суржик.

Contento• 19 января 2024
Ответ для Черешенка
Там тоже не сахар. Сперва ещё ничего, и то бесправные.
А сейчас надо осваиваться, по съёмным хаткам тягаться, медецина непойми какая.
Без языка.
Как-то тут посижу.
Нормально здесь всё. И с медициной и с языком и со всем остальным. Ну по крайней мере у тех, кто в начале войны выехал. Многие прекрасно адаптировались .
mar_mar• 19 января 2024
Слухайте, вже Київ мали взяти за тиждень. Ну як от можна спрогнозувати що буде 2 роки, чи 5 війна, на підставі чого, яких даних?? Та ніхто насправді не знає що завтра буде. Не вірю вже жодним розвідкам. Але передумов для закінчення війни теж не бачу, на жаль. Хіба якась ситуація типу «чорний лебідь», що перелом якийсь буде.
laska_vo• 19 января 2024
Ответ дляlilu1990
Ні,я хочу щоб мій брат ще років десять по окопам бігав поки хтось по ресторанам сидіти буде
Ну продовжуйте вірити, що в ресторанах прості мужики сидять. А взагалі то так, нема чого цим трусам підприємцям в тилу сидіти. Треба щоб ніхто не працював і нікуди не ходив у ресторани, тренажери, кафе. Вони закриються - мінус податки з аренди, мінус податки з ресторану, мінус робочі місця, з яких теж податки відраховують сягає, мінус податки фірми що товар постачає. А потім мінус зарплата військовим. Замість пенсії їжа по картками для пенсіонерів (здається умєров казав що може таке бути) . Це точно швидко призведе до закінченню війни.
Rolovskaya• 19 января 2024
Ответ для Черешенка
И уже рука лицо поставили.
Кто на фронте сейчас два года уже и не обли вроде, главное, чтоб тцк чего-то мужа не дай богине загребли, пока он дома два года сидел.
Хто сидів, а хто взагалі відкупився і життям насолоджується. Моя сусідка поверхом вище, весь час постить собі патріотичні картинки, репости зборів на дрони. «Треба перемагати, треба перемагати». І це все скидає в чат нашого будинку. А її бугай, разом з нею тільки з Карпат недавно повернувся. Перетрудився бідний.
На мого покійного хлопця, який помер 15 червня 2023 року і був на війні від самого початку, сказала, що він лох, бо його ніхто на війну не відправляв, коли я мала з нею конфлікт через парковку.
liss• 19 января 2024
Ответ дляИрина_Б_
Жозефина только на приемы у Европу ездит)
Та да брэнды покупает ))
liss• 19 января 2024
Ответ дляdajkiri-irina
Америка не ошибается. К сожалению...Но это было понятно и 2 года назад всем,кто реально оценивал ситуацию в мире и в Украине
Ошибается ))) после выборов у них ясно будет что у нас ))) кто там прийдет к власти и что будет « решать «
Полковой раввин Изя• 19 января 2024
Ответ дляHeksa
Є регіональні діалекти))
А есть вопиющая неграмотность.
нинель 1919• 19 января 2024
Ответ дляlaska_vo
Є військовий резерв (всі силовики і тцк), тільки їх чомусь не чіпають.
а ’пенсіонери’45ти років військові сбу,сусід вихваляється.що його не призовуть він борг віддав типу і бізнес крутить

Mary-7b23• 19 января 2024
Ответ дляliss
.. миллионеры растут на дрожжах
Будет вторая « стена Яценюка», поставят деревянный заборчик и ямку 1 метровую выкопают. С этими мародерами по другому не будет
laska_vo• 19 января 2024
Ответ длянинель 1919
Цих теж мала на увазі. Гарно борг віддавати у мирний час. І з 45 років мати пенсію. Як по мені, то вони перші мали б бути на фронті.
lilu1990• 19 января 2024
Ответ дляСоната любви
чтобы вы задумались о человеческой жизни, которую нужно ценить
.
согласно конституции, жизнь человека является наивысшей ценностью.
как и право быть свободным, здоровым и самостоятельно принимать решения, распоряжаться своим телом и своей жизнью.

рабство запрещено на законодательном уровне.
Ви серйозно?
lilu1990• 19 января 2024
Ответ дляЛеди Репях
Так по ресторанам ’крутелыки’ сидят, которые себе купили всё, что надо,и договорились соответственно. Какие претензии к обычным людям? По ресторанам, как сидели, так и будут сидеть.
Обичні до юди хочуть і рибку з´їсти і не обояпатись. Як що то вони вірять в зсу, як іти самим - я після когось піду
owl62• 19 января 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
А мои родственники, которые выехали осенью 2021 года, те вообще уже с гражданством.
В Израиль выехали?
lilu1990• 19 января 2024
Ответ дляGipotenuza
Переосмыслить свою жизнь, понять в какой момент вы превратились в жертву и попытаться это исправить.
Най чоловіки з нуля повернуться додому, фронт обвалиться, у вас буде повно часу переосмислити своє життя.
lilu1990• 19 января 2024
Ответ дляСоната любви
ну к таким боязно предъявлять претензии и упрекать их в трусости, обзывать уклонистами и требовать отправиться на фронт.

проще наезжать на простых людей.
Ви не знаєте на кого я в своєму житті наїзжаю крім вас, тому мовчіть
lilu1990• 19 января 2024
Ответ дляsheerlee
Так смените его ?
В чем вопрос ?
Щоб ви могли і далі розмірковувати про права свого чоловіка, дані конституцією?
lilu1990• 19 января 2024
Ответ дляlaska_vo
А ви вірите що ті податки копійки на щось впливають і є альтернативою західній допомозі?
laska_vo• 19 января 2024
Ответ дляlilu1990
Ну до війни на ті податки якось країна жила, будувалась, платила пенсії, субсидії, дитячі, чи ні?

dajkiri-irina• 19 января 2024
Ответ дляliss
Время покажет, 2,5...
osna• 19 января 2024
Ответ дляspart-5037
Германия как и Польша( Германию нужно понять, тогда ты её полюбишь.
Полюбить то можно. Но полюбит ли она тебя ? И её жители,для, которых ты дешёвая белая цивилизованная раб.сила?
lilu1990• 19 января 2024
Ответ дляlaska_vo
А 15 млн родині кожного загиблого думаєте зможемо потягнути?
Киев_Елена• 19 января 2024
Ответ дляlilu1990
А воювати хто буде? Якщо недобір і треба поповнювати резерв?
Мужчины с 18 лет, женщины, зеки ...расширится круг людей кого могут мобилизовать
Nasta9019• 19 января 2024
Ответ дляlilu1990
Так впливають. Західної допомогою не платять грошове забезпечення солдатів та офіцерів, та всьому силовому блоку.
Я дивилася бюджет 2024. На весь силовий блок відведено 1.6 трильйона, на зарплату піде десь один, якщо не більше. Де брати гроші, якщо чоловіків тільки забирати, жінки наприклад будуть їхати з України, перестане надходити ПДВ навіть з банальної буханки хліба, що купили в гіпермаркеті, інші податки. Мовчу про доходи підприємств, маленького бізнесу.
А доходи планують на рівні 1.7 +/-.
Полковой раввин Изя• 19 января 2024
Ответ дляowl62
В Израиль выехали?
Конечно.
Dumky• 19 января 2024
Ответ дляliss
Америкосы радостно подсчитывают баблос который принесет им поднятие их экономики и военки за 5 лет . Не стыдясь клепают прогнозы , обидно что еще сказать 🤷‍♀️
путін скотина продажна… нас знищує, росію знищує і все для того щоб в Сша піднялася економіка
lilu1990• 19 января 2024
Ответ дляNasta9019
А доходи планують на рівні 1.7 +/-.
Тих податків на премію раз на рік моєму брату вистачить хіба що.
Lena24101987• 19 января 2024
Ответ дляhelga2014
И вот по поводу обороны, свежая новость
Можна тільки уявити скільки на тому всьому спиз…ть ((((
laska_vo• 19 января 2024
Ответ дляlilu1990
Ну якщо будуть так красти гроші, що міжнародний фонд на війну нам виділяє, а ще й прижмуть фопів, то ми і на хліб військовим скоро не потягнемо.
lilu1990• 19 января 2024
Ответ дляlaska_vo
Якщо не набирати людей до війська, то і України може не стати. Не треба не буде нікому платити