Кайдашева дочка• Изменено 19 января 2024
Розвідка США вважає що війна в Україні буде ще два роки, або навіть п´ять.
А що буде з нашою країною після стількох років війни?З нашими людьми?Ще 5 років ховатися від дронів,ракет та прокидатися під звуки тривоги?А дітям як всі ці роки вчитися?Я дуже нехочу нікуди виїжджати с країни ,,але так довго я не зможу ,не зможу жити в таких умовах.А чоловік впевнений що через’2-3 неділі’все скінчиться і ми як зажевем.І моя мама старенька така ж.Америка ж щось знає раз таке пише?Чи вони помиляються?
Ответ для Черешенка
Там тоже не сахар. Сперва ещё ничего, и то бесправные.
А сейчас надо осваиваться, по съёмным хаткам тягаться, медецина непойми какая.
Без языка.
Как-то тут посижу.
Без языка.
Как-то тут посижу.
Нормально здесь всё. И с медициной и с языком и со всем остальным. Ну по крайней мере у тех, кто в начале войны выехал. Многие прекрасно адаптировались .
Слухайте, вже Київ мали взяти за тиждень. Ну як от можна спрогнозувати що буде 2 роки, чи 5 війна, на підставі чого, яких даних?? Та ніхто насправді не знає що завтра буде. Не вірю вже жодним розвідкам. Але передумов для закінчення війни теж не бачу, на жаль. Хіба якась ситуація типу «чорний лебідь», що перелом якийсь буде.
Ответ дляlilu1990
Ні,я хочу щоб мій брат ще років десять по окопам бігав поки хтось по ресторанам сидіти буде
Ну продовжуйте вірити, що в ресторанах прості мужики сидять. А взагалі то так, нема чого цим трусам підприємцям в тилу сидіти. Треба щоб ніхто не працював і нікуди не ходив у ресторани, тренажери, кафе. Вони закриються - мінус податки з аренди, мінус податки з ресторану, мінус робочі місця, з яких теж податки відраховують сягає, мінус податки фірми що товар постачає. А потім мінус зарплата військовим. Замість пенсії їжа по картками для пенсіонерів (здається умєров казав що може таке бути) . Це точно швидко призведе до закінченню війни.
Rolovskaya• 19 января 2024
Ответ для Черешенка
И уже рука лицо поставили.
Кто на фронте сейчас два года уже и не обли вроде, главное, чтоб тцк чего-то мужа не дай богине загребли, пока он дома два года сидел.
Хто сидів, а хто взагалі відкупився і життям насолоджується. Моя сусідка поверхом вище, весь час постить собі патріотичні картинки, репости зборів на дрони. «Треба перемагати, треба перемагати». І це все скидає в чат нашого будинку. А її бугай, разом з нею тільки з Карпат недавно повернувся. Перетрудився бідний.
На мого покійного хлопця, який помер 15 червня 2023 року і був на війні від самого початку, сказала, що він лох, бо його ніхто на війну не відправляв, коли я мала з нею конфлікт через парковку.
Полковой раввин Изя• 19 января 2024
Ответ дляHeksa
Є регіональні діалекти))
А есть вопиющая неграмотность.
нинель 1919• 19 января 2024
Ответ дляlaska_vo
Є військовий резерв (всі силовики і тцк), тільки їх чомусь не чіпають.
а ’пенсіонери’45ти років військові сбу,сусід вихваляється.що його не призовуть він борг віддав типу і бізнес крутить
Ответ длянинель 1919
Цих теж мала на увазі. Гарно борг віддавати у мирний час. І з 45 років мати пенсію. Як по мені, то вони перші мали б бути на фронті.
Ответ дляСоната любви
чтобы вы задумались о человеческой жизни, которую нужно ценить
.
согласно конституции, жизнь человека является наивысшей ценностью.
как и право быть свободным, здоровым и самостоятельно принимать решения, распоряжаться своим телом и своей жизнью.
рабство запрещено на законодательном уровне.
.
Ви серйозно?
Ответ дляЛеди Репях
Так по ресторанам ’крутелыки’ сидят, которые себе купили всё, что надо,и договорились соответственно. Какие претензии к обычным людям? По ресторанам, как сидели, так и будут сидеть.
Обичні до юди хочуть і рибку з´їсти і не обояпатись. Як що то вони вірять в зсу, як іти самим - я після когось піду
Ответ дляlaska_vo
А ви вірите що ті податки копійки на щось впливають і є альтернативою західній допомозі?
dajkiri-irina• 19 января 2024
Ответ дляliss
Ошибается ))) после выборов у них ясно будет что у нас ))) кто там прийдет к власти и что будет « решать «
Время покажет, 2,5...
Киев_Елена• 19 января 2024
Ответ дляlilu1990
А воювати хто буде? Якщо недобір і треба поповнювати резерв?
Мужчины с 18 лет, женщины, зеки ...расширится круг людей кого могут мобилизовать
Ответ дляlilu1990
Так впливають. Західної допомогою не платять грошове забезпечення солдатів та офіцерів, та всьому силовому блоку.
Я дивилася бюджет 2024. На весь силовий блок відведено 1.6 трильйона, на зарплату піде десь один, якщо не більше. Де брати гроші, якщо чоловіків тільки забирати, жінки наприклад будуть їхати з України, перестане надходити ПДВ навіть з банальної буханки хліба, що купили в гіпермаркеті, інші податки. Мовчу про доходи підприємств, маленького бізнесу.
А доходи планують на рівні 1.7 +/-.
Ответ дляNasta9019
А доходи планують на рівні 1.7 +/-.
Тих податків на премію раз на рік моєму брату вистачить хіба що.
Lena24101987• 19 января 2024
Ответ дляhelga2014
И вот по поводу обороны, свежая новость
Можна тільки уявити скільки на тому всьому спиз…ть ((((