Кайдашева дочка• Изменено 19 января 2024

Розвідка США вважає що війна в Україні буде ще два роки, або навіть п´ять.

А що буде з нашою країною після стількох років війни?З нашими людьми?Ще 5 років ховатися від дронів,ракет та прокидатися під звуки тривоги?А дітям як всі ці роки вчитися?Я дуже нехочу нікуди виїжджати с країни ,,але так довго я не зможу ,не зможу жити в таких умовах.А чоловік впевнений що через’2-3 неділі’все скінчиться і ми як зажевем.І моя мама старенька така ж.Америка ж щось знає раз таке пише?Чи вони помиляються?
Natka A.• 19 января 2024
Ответ дляhelga2014
И вот по поводу обороны, свежая новость
Як вчасно наша влада згадала, що треба будувати оборонні рубежі.
Це те, що треба було робити перед війною замість дорог.
Тоді і війна шла б вздовж кордонів, а не під Києвом і в Маріуполі через два дні.

laska_vo• 19 января 2024
Ответ дляNasta9019
Так впливають. Західної допомогою не платять грошове забезпечення солдатів та офіцерів, та всьому силовому блоку.
Я дивилася бюджет 2024. На весь силовий блок відведено 1.6 трильйона, на зарплату піде десь один, якщо не більше. Де брати гроші, якщо чоловіків тільки забирати, жінки наприклад будуть їхати з України, перестане надходити ПДВ навіть з банальної буханки хліба, що купили в гіпермаркеті, інші податки. Мовчу про доходи підприємств, маленького бізнесу.
А доходи планують на рівні 1.7 +/-.
Люди цього не розуміють, бо вони наймані працівники і не замтслюють звідки беруться пенсії і безкоштовне харчування у школах. Як казала знайома, працівниця податкової - Я теж плачу податки. Я чуть не впісялась. Кажу - тобі з моїх податків платять зарплатню, з якої ще затягують податки. То це, можна так сказати, щ я двічі плачу податки.
Nasta9019• 19 января 2024
Ответ дляlilu1990
Тих податків на премію раз на рік моєму брату вистачить хіба що.
Близько половини доходів це саме податкові надходження. Військослужбовців без зарплатні залишити? Безкоштовно ще більше не захочуть йти. При тому що доводиться самим собі купувати багато чого. 500-700 тисяч призвати це великі гроші для бюджету. Де їх брати?
laska_vo• 19 января 2024
Ответ дляlilu1990
А у яких це військових премія?
liss• 19 января 2024
Ответ дляDumky
путін скотина продажна… нас знищує, росію знищує і все для того щоб в Сша піднялася економіка
Дед и его Кремль в маразме .. да уничтожает всех ради амбиций своих .. а те поднимаются .. что не видно 🤷‍♀️
owl62• 19 января 2024
Ответ дляКайдашева дочка
По 20 тисяч?В місяць?Це нереально.
В Україні скільки областей неокупованих-22? По тисячі з кожної області - цілком реально
Павела• 19 января 2024
«Ми пропонуємо вам найкращу угоду у світі: ви збережете життя своїх солдат, даєте нам зброю і гроші, а ми закінчимо роботу», – Кулеба західним партнерам.

Війна на довго, поки не здохнемо всі.
owl62• 19 января 2024
Ответ дляspart-5037
Вы пробовали партизанить в оккупации? Хочу услышать как это происходит
Прочитайте книги про партизан во время ВОВ
Nasta9019• 19 января 2024
Ответ дляlaska_vo
Я теж наймана, але в універі економіка була і трохи розумію, що до чого. Ресурси обмежені з усіх сторін.

laska_vo• 19 января 2024
Ответ дляowl62
Та справа ж не в тому скільки призвати. Питання як їх забезпечити. Ми не можемо воювати голими руками, в нас населення менше чим у кацапів. То через пів року підуть жінки, а за ними і 18ти річні. То вибачте, для кого тоді ці землі залишаться?
owl62• 19 января 2024
Ответ дляliss
Америкосы радостно подсчитывают баблос который принесет им поднятие их экономики и военки за 5 лет . Не стыдясь клепают прогнозы , обидно что еще сказать 🤷‍♀️
А ще в цю справу США планує вкласти заморожені резерви раші.
JulliK_• 19 января 2024
А откуда эта новость, можно источник???
Nasta9019• 19 января 2024
Ответ дляowl62
В яку справу? Якщо вони і наважаться забрати ці гроші, що є сумнівно по багатьом причинам, також Європа поки проти, то їх долю вже майже визначили, що тільки на відновлення країни планують витратити, не на зброю.
owl62• 19 января 2024
Ответ дляmar_mar
Слухайте, вже Київ мали взяти за тиждень. Ну як от можна спрогнозувати що буде 2 роки, чи 5 війна, на підставі чого, яких даних?? Та ніхто насправді не знає що завтра буде. Не вірю вже жодним розвідкам. Але передумов для закінчення війни теж не бачу, на жаль. Хіба якась ситуація типу «чорний лебідь», що перелом якийсь буде.
Ситуація ’чорний лебідь’ - це путю з морозилки дістануть?
owl62• 19 января 2024
Ответ дляlaska_vo
Ну продовжуйте вірити, що в ресторанах прості мужики сидять. А взагалі то так, нема чого цим трусам підприємцям в тилу сидіти. Треба щоб ніхто не працював і нікуди не ходив у ресторани, тренажери, кафе. Вони закриються - мінус податки з аренди, мінус податки з ресторану, мінус робочі місця, з яких теж податки відраховують сягає, мінус податки фірми що товар постачає. А потім мінус зарплата військовим. Замість пенсії їжа по картками для пенсіонерів (здається умєров казав що може таке бути) . Це точно швидко призведе до закінченню війни.
Точнше сказати- до капітуляції
owl62• 19 января 2024
Ответ дляlilu1990
А ви вірите що ті податки копійки на щось впливають і є альтернативою західній допомозі?
Тих податків близько 40%, їх платять і великі підприємства, а не тільки кафе- перукарні
Allka- skakalka• 19 января 2024
Ответ дляlilu1990
Най чоловіки з нуля повернуться додому, фронт обвалиться, у вас буде повно часу переосмислити своє життя.
Если это сохранит тысячи жизней наших мужчин ,то я согласна .
Нет ничего важнее жизни ,она дана раз ! . А жить можно и в другой стране ,благо их много на земном шарике .
Сколько многодетных и липовых инвалидов выехали и машут нам с Германии и Испании ,а остальные закрыты и отправлены на убой.
Да и что это за страна ,где не будет мужчин ?
owl62• 19 января 2024
Ответ дляDumky
А я казала знайомим з раші, що путя то агент ЦРУ США і його привели до влади, щоб розвалить рашку. Не вірять...
kalambina2• 19 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Не конкретно вообще. Где сам, собственно, лайфхак то?
А то только ’ благодаря этому лайфхаку, может получить профессиональное обучение (бесплатно), ему будут платить за выполненные работы (где-то через месяц-два после начала обучения)’ .
Сам лайфхак то где здесь????
обучиться новому, другой профессии более востребованной

owl62• 19 января 2024
Ответ дляlaska_vo
Я завжди думала, які великі гроші витрачаються на військомати, невже їх чисельність не можна скоротити на 50%, а на зекономлені гроші купити зброю?Купити і просити допомогу - різні речі. Купити можна щось краще, а не морально застаріле, яке віддають, як допомогу
kristi_ana• 19 января 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Оборона це добре може,а ракети ж не припинять по нам кидати.Чогось вони на це нічого не кажуть
Ну потому, что им эта война выгодна тоже. Чем дольше, тем больше ослабить противника. А по факту, они говорят вам то, что вам надо услышать. Сеять панику, настраивать на то, что воевать должны все, чтобы как можно больше людей выехали и т.д. Или вы тоже этой темой хотите внушить свои мысли другим?
Isidda• 19 января 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Передавала .Але все марно.
в оригинале статьи -простая аналитика девушек-журналистов.анонимные источники думают что если а кабы а может..автор,успокойтесь.если вы так переживаете,но временно на даче поживите или км 50 домик снимите.сейчас вирусы начнутся страшные.меньше контакта
owl62• 19 января 2024
Ответ дляNasta9019
Раніше планували на відбудову, поки не зрозуміли, як ми можемо ’пиляти бюджет’
Isidda• 19 января 2024
ракет не боюсь и не боялась.а вот эти вирусы с китая что легкие сгорают за сутки-ото страх для меня
owl62• 19 января 2024
Ответ дляIsidda
Не только легкие, на второй-третий день отек мозга и все
kh0110• 19 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
І надовго так вистачить населення?
На 3-5 лет, в заглавии темы написано
Nasta9019• 19 января 2024
Ответ дляowl62
Ні, зараз теж планують на відбудову. Нічого не змінилося. Були заяви не так давно.
Allka- skakalka• 19 января 2024
О, уже наляпали рукалицо , ну идите в окопы к крысам ,вшам и змеям ,воюйте за наших казнокрадов .
Они ещё не всё разворовали .
Военные сами офигевают от происходящего .,уже и не рады.
У моего мужа троюродный брат 35 лет 2 раза контуженный ,перенес инфаркт от страха .
От того пацана не осталось и следа , заторможенный ,переляканый , ,отправляли на учения в Великобританию
Isidda• 19 января 2024
Ответ дляkristi_ana
я не собираюсь и все мои знакомые в городе никуда ехать.наоборот-голова забита где денег взять на постройки домов ремонты и др.такие мысли у людей.весна на носу.у нас район новостроев
Isidda• 19 января 2024
скакалка у меня родные и знакомы на фронте и все живы.контузии были правда но слава богу ок.не у всех такое как у вас.