КаваЗМолоком• 19 января 2024
Інтим, коли в домі є підлітки
Як у вас з інтимом, коли в квартирі підліток, який ще не спить? Коли діти малі і швидко засинали, проблем з цим не було , а зараз не знаю як вирішувати питання
Результат:
вже голосів:
77 (45.03%)
Чекаємо поки всі заснуть
50 (29.24%)
Результати
23 (13.45%)
Не заважає
21 (12.28%)
Інше
Salsa-24da• 19 января 2024
Ответ дляСовбез
Ви праві. Нажаль війна перекреслила плани по розширенню житлових умов
тепер незнаю коли вийде...
Так вони не хочуть вже жити разом.
В дочки поки місячних немає.
В нашій кімнаті за два роки , вона двічі просиналася від вибухів, а так не чує їх.
тепер незнаю коли вийде... Так вони не хочуть вже жити разом.
В дочки поки місячних немає.
Бляха((
Тримайтеся((
Взагалі-то кімнату зонувати можна, хоча б спальне місце.
Їй би затишніше було
Тримайтеся((
Їй би затишніше було
Мию вікна у мороз• 19 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Ви образились?
Я ж пошуткувала!
Ні,це приказка,кумі хліб на умі,а пиявці оцет. Чернігівщина
Salsa-24da• 19 января 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Я поражаюсь, как некоторые тут пишут, сто главное - это закрыться на ключ , а в звуках дети не разбираются и пофиг на то, сто ребенок ща стеной слышит . Девочки !! Если плохая шумоизоляция не вынуждайте детей слушать интимные звуки , поверьте мне на слово - это огромная травма , я помню себя маленькой, когда я закрывала уши и тихо плакала, хотя родители ща стеной вели себя достаточно сдержано и думали, сто я не слышу
Шо ж у вас там за звуки такі?
Не плямкайте дуже і ніхто не отримає травми)
Salsa-24da• 19 января 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
О!
Не знала! Красно дякую!
Непереможна• 19 января 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ну не у всіх погана звукоізоляція, чи навіть суміжні кімнати. Є різні варіанти квартир.
Совбез• 19 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Бляха((
Тримайтеся((
Їй би затишніше було
Тримайтеся((
Їй би затишніше було
В нас меблі стоять так щоб не під вікнами ліжка, в неї в кутку більш безпечне місце. Площа не велика тож як є. В нас навіть коридору плануванню немає
Секс вдень коли їх немає вдома, вночі рідко у ванній чи кухні.
Salsa-24da• 19 января 2024
Ответ дляСовбез
В кухні стрьом.
Бо як хтось водички прийде попити
Совбез• 19 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
В кухні стрьом.
Бо як хтось водички прийде попити
Закрити двері на замок. Не встають до ранку. Син на ніч пляшку води бере.
наКоблучках• 19 января 2024
Інтим зазвичай під ранок, коли донька міцно спить.
Вона студентка, зараз канікули, і взагалі- дистанційка((
Мию вікна у мороз• 19 января 2024
Ответ дляСовбез
Мені теж ... Таке писали. Нажаль карантин війна , сильно впливають на доходи (((
Я Вас розумію,в аналогічній ситуації. Донька лякається вибухів,кричить страшно вночі,тому часто спить зі мною. І ситуація фінансова підвела через війну,тому живуть в одній кімнаті. Нормально живуть,звісно,аби в кожного своя кімната була,то не зрівняти. Місячних і стояків не бояться.
Люблю ВалЄру• 19 января 2024
Ответ дляНепереможна
Конечно, но я пишу про тех, кто знает, что ребенок слышит, но главное, чтобы не видел , бред же , мне просто жаль детей
Salsa-24da• 19 января 2024
Ответ дляСовбез
А!
То ви дітей замикаєте в їх кімнатах на замок і бігом на кухню.
Оце ви шустрі.
дамаАмстердама• 19 января 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Дверь в спальню закрывается на замок. Вот и решение проблемы
А звуки?
годовасик• 19 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
З братом в пубертаті спати в одній кімнаті теж море задоволення. Особливо коли зʼявляються вторинні статеві ознаки у дівчинки.
Груди ростуть.
Місячні протекли на постіль.
А тут 14 річний бугай зі стояком зранку.
І він твій рідний брат🤦♀️
Груди ростуть.
Місячні протекли на постіль.
І він твій рідний брат🤦♀️
Ну конечно лучше услышать ах родителей и возможно получить травму. А ещё круче увидеть )
Этожзвяздаяегообожаю• 19 января 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А у вас є чоловік? Я, наприклад, в дитинстві не чула звуків, але, як виросла, то дізналася, що у тата була коханка, з якою, я думаю в нього ці звуки були. От і напрошується питання - що важливіше для людини - звуки, чи здорова сім´я?
Совбез• 19 января 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Син свариться дуже з сестрою. Йому в школу на 8.00 лягає рано. Дочці на 12 друга зміна, він їй заважає зранку коли збирається (((
Стояк в нього вже є.
В неї ще місячних ні.
Дуже надіюсь що в цьому максимум в наступному році, зможемо вирішити цю проблему
Стояк в нього вже є.
В неї ще місячних ні.
А поговорить?• 19 января 2024
підліток має радіти, що батьки щасливі у шлюбі.
навушники рятують любов
Совбез• 19 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
А!
Оце ви шустрі.
В кухні двері с замком
КаваЗМолоком
• 19 января 2024
Ответ дляА поговорить?
навушники рятують любов
Ні, діти не повинні бачити чи чути батьківський секс, це травма на все життя
Аноним с кешбеком• 19 января 2024
Ответ дляСтефанія
Ну постукав- зайшов.
Я зверху гола
Ну обычно дверь дополнительно закрывается на замок. Ну такс, на всякий случай
КаваЗМолоком
• 19 января 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
А дитяча психіка не важлива?
дамаАмстердама• 19 января 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Просто не стонать/ не кричать/ не ломать мебель
Ага, не оргазмировать
А поговорить?• 19 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
у них все одно буде травма від цього, чи від іншого, гроші на психотерапію треба відкладати:))
воно не спить до 4 ранку, то що тепер - не кохатися?
Спілий баклажан• 19 января 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Ви вважаєте, що підліток зайде до батьків у спальню?)
В мене син міг би зайти, навіть донька років в 12 казала, мам, чого ви закриваєтеся, як відпочиваєте вдень, мені інколи треба зайти в кімнату і швидко взяти щось..
Проработник• 19 января 2024
Зранку діти йдуть до школи, то ж з 8 є час розважитись. Ввечері немає вже сил.
Этожзвяздаяегообожаю• 19 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Сучасні діти в інтернеті бачать і чують таке, що вам і не снилось
А поговорить?• 19 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
до речі - до психотерапевта з травмою. але дивно, коли дорослі люди все ще носяться з дитячими травмами.