КаваЗМолоком• 19 января 2024
Інтим, коли в домі є підлітки
Як у вас з інтимом, коли в квартирі підліток, який ще не спить? Коли діти малі і швидко засинали, проблем з цим не було , а зараз не знаю як вирішувати питання
Результат:
вже голосів:
77 (45.03%)
Чекаємо поки всі заснуть
50 (29.24%)
Результати
23 (13.45%)
Не заважає
21 (12.28%)
Інше
Люблю ВалЄру• 19 января 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
А у вас є чоловік? Я, наприклад, в дитинстві не чула звуків, але, як виросла, то дізналася, що у тата була коханка, з якою, я думаю в нього ці звуки були. От і напрошується питання - що важливіше для людини - звуки, чи здорова сім´я?
Здоровой семьи не бывает, если страдает ребенок, слушая стоны
Совбез• 19 января 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Дві зміни це ужас,вся родина вибита з нормального графіку,друзі з двома дітьми так живуть. Те ще спить,те вже гримить,збирається до школи,або сідає врубає дистанційку і тд.
Мої з вересня стали набагато краще спілкуватися,і менше сваритися,бо сину майже 16 і став поблажливіше і терпиміше ставитися до сестри. Може їй щось добре приносити,за свої гроші, інколи ролики погоджується допомогти знімати. Проти мене стали об´єднуватися сильно,я це скрито ´поощряю´. Вам теж рекомендую. І не позиціонувати сина як старшого,а доньку як молодшу,бо різниця мала і вони на одному рівні ієрархії в родині.
А дистанційному було тісно бо обом дітям і чоловіку треба було окремо сидіти з ноутбуками. Дочка на кухні син в кімнаті дитячій, чоловік в нашій в мені доводилося тихенько сидіти десь в куточку
КаваЗМолоком
• 19 января 2024
Ответ дляА поговорить?
про травми дітей.
от ви ж про свою батькам не казали?
то звідки ця впевненість.
Щиро співчуваю вам, але щаслива родина і батьківські інтереси мають переважати дитячі інтереси. Це нормальна і здорова поведінка.
А переносити свій травматичний досвід на інших людей - не дуже.
от ви ж про свою батькам не казали?
то звідки ця впевненість.
Казала , я мамі все про це виказала. В дітей на разі нема жодних проблем , живуть на позитиві , відкриті до спілкування
КрестьянинДиор• 19 января 2024
Ответ дляСовбез
Моїм 12 і 14. Старший лягає рано, бо в школу на 8. Дочка з нами спить, то засинає десь о 12. Секс або вдень коли вони в школі, або гуляють. Вночі на кухні чи ванній, чекаємо поки заснуть точно.
Як людям не лінь чекати поки всі заснуть, вам спати не хочеться? Ви не працюєте?
Люблю ВалЄру• 19 января 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Сучасні діти в інтернеті бачать і чують таке, що вам і не снилось
И что из этого следует ?? Что можно заниматься сексом прям при них ? У вас точно есть дети ?
Угги_в_горошек• 19 января 2024
Ответ дляПроработник
В дитинствв я завжди чула коли батьки кохалися, це не зробило мені травму, але я не хочу, щоб мої діти таке чули.
А зачем прислушиваться, можно включить музыку, смотреть что-то, а не слушать каждый шорох из комнат
Люблю ВалЄру• 19 января 2024
Ответ дляА поговорить?
до речі - до психотерапевта з травмою. але дивно, коли дорослі люди все ще носяться з дитячими травмами.
У взрослых людей травм уже нет, вам про детей писали
Покращена• 19 января 2024
Я раніше вирубаюсь, ніж діти, але моїм 20 і 18, то старший після роботи валиться ввечері, а малий може зайти води попити, бо ми з чоловіком спимо в лоджії, а вона межує з кухнею. Тож ,якщо 2 рази на тиждень є секс, то це добре, але тихо в подушку.
Совбез• 19 января 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Я сама на себе. Чоловік на удаленке. Вночі секс рідко. Буває чоловік може прокинутися посеред ночі і підлізти,вся так само можу. Здебільшого секс вдень коли діти в школі, на гуртках, чи у вихідні гуляють з друзями
Мию вікна у мороз• 19 января 2024
Ответ дляСовбез
В нас циклами по два тижні навчаються очно-дистанційно. Коли два тижні обидва вдома на дистанційці,то я також тулюся по куточкам
Люблю ВалЄру• 19 января 2024
Ответ дляА поговорить?
Так працюйте з цією проблемою, а не живіть з нею.
Були, такі, яких нікому не побажати. Все можна пропрацювати.
Как можно проработать травму , которая была в прошлом ? Вот я ребенок который страдал от этих звуком , в детстве я плакала ночью , как можно вернуть время и сделать так, чтобы мне не было так неприятно ? Сейчас я понимаю, сто мои родители просто занимались сексом , если что , с психологом прорабатывать нечего )
Salsa-24da• 19 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
А вона вам шо у відповідь?
Правда цікаво
Люблю ВалЄру• 19 января 2024
Ответ дляА поговорить?
про травми дітей.
от ви ж про свою батькам не казали?
то звідки ця впевненість.
от ви ж про свою батькам не казали?
то звідки ця впевненість.
Не бывает счастливой семьи , где дети переживают психологический дискомфорт . Дети - это тоже семья , если что
Этожзвяздаяегообожаю• 19 января 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ні, не при дітях. Просто я не вважаю глобальною проблемою те, що батьки закриваються. І, якщо діти раптом щось почують, моральною травмою. І мамі виказувати, як автор пише - це теж для мене не нормально.
Единая страна!• 19 января 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
А что делать со звуками ?
мы тихонько, никто не орет...
КаваЗМолоком
• 19 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
А вона вам шо у відповідь?
Правда цікаво
Вона не бачила і не бачить в цьому проблеми, сказала, що колись всі так жили , конструктивної розмови в мене з нею ніколи не було в жодному питанні .
Единая страна!• 19 января 2024
Ответ дляAllein74999
Засыпаю раньше подростка))) поэтому муж ходит голодный)))
Подросток на приставке рубится в наушниках, вопли на всю хату. Не слышит никого и ничего, кроме корешей
не рискуйте, найдет ваш муж себе еду в другом месте.
Salsa-24da• 19 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Я от правда не знаю, щоб я на її місці і казала.
І вас розумію
І її.
Наче ж нічого не відбувалося страшного.
Чоловіків не водила. З вашим татом жила
І вас розумію
І її.
Наче ж нічого не відбувалося страшного.
Чоловіків не водила. З вашим татом жила
Salsa-24da• 19 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Може в цьому питання, а не в звуках вночі.
Що у вас образа через інше. Через газлайтинг і непорозуміння , а не через мамин секс.
КаваЗМолоком
• 19 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
І вас розумію
І її.
Наче ж нічого не відбувалося страшного.
Чоловіків не водила. З вашим татом жила
І вас розумію
І її.
Наче ж нічого не відбувалося страшного.
Чоловіків не водила. З вашим татом жила
Я цьому виправдання знайти не можу , неважливо з ким , я не повинна була цього бачити і чути
КаваЗМолоком
• 19 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Ні, в мене були лише серйозні сексуальні проблеми через це. Все інше дрібниці , які не відіграють жодної ролі в дорослому житті.
Salsa-24da• 19 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
А що дуже голосно?
Я теж наче чула.
Мені років 15 було. Але я якось забила на те.
Це був поодинокий випадок
Я теж наче чула.
Це був поодинокий випадок
Люблю ВалЄру• 19 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Автор, поддерживаю вам , очень грустно осознавать, сто и сейчас есть люди, которым плевать на детей и их психологический покой
Стервочка• 19 января 2024
Ответ дляСовбез
Уже вижу картину, ребенок захотел пить ночью, а там...
Совбез• 19 января 2024
Ответ дляСтервочка
А там двері на замок закриті.
Баба Йога• 19 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
У вас певно травм не було, це реально проблема, яка потім заважає жити
ну так разберитесь со своими травмами с психологом, и не проецируйте их на детей.)
Завжди мало• 19 января 2024
Установите график своим пидлиткам.
В 22-30 ,выключаем телефон, компьютер и спать .
Им это только на пользу пойдет
Баба Йога• 19 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Я над нею працювала багато років , своїм дітям такого не бажаю
шо ж ваши родители там делали такое?)))
работали-работали, и так и не смогли проработать?
КаваЗМолоком
• 19 января 2024
Ответ дляБаба Йога
шо ж ваши родители там делали такое?)))
Займалися сексом