КаваЗМолоком• 19 января 2024
Інтим, коли в домі є підлітки
Як у вас з інтимом, коли в квартирі підліток, який ще не спить? Коли діти малі і швидко засинали, проблем з цим не було , а зараз не знаю як вирішувати питання
Результат:
вже голосів:
77 (45.03%)
Чекаємо поки всі заснуть
50 (29.24%)
Результати
23 (13.45%)
Не заважає
21 (12.28%)
Інше
Аноним с кешбеком• 19 января 2024
У меня ребенок маленький еще. Но. Подросток, значит все понимает уже. У вас в семье не принято стучаться в дверь чужой спальни?
Поліцейський патруль• 19 января 2024
Дверь в спальню закрывается на замок. Вот и решение проблемы
КаваЗМолоком
• 19 января 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Маленька дитина швидко засинає , це не проблема
КаваЗМолоком
• 19 января 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Я не можу розслабитися, психологічний блок
Спішу - перекидаюсь• 19 января 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
А что делать со звуками ?
Salsa-24da• 19 января 2024
Вмикаєте легеньку музичку і закриваєте на ключ кімнату
Підліток 100% сидить в компʼютері чи на созвонах з друзями і не бігає до мамки і татка, як першачок.
Луноликая Вика• 19 января 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Ви вважаєте, що підліток зайде до батьків у спальню?)
КаваЗМолоком
• 19 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Не бігає , але мені все одно не комфортно
Salsa-24da• 19 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
О! Це вам пощастило!
Поліцейський патруль• 19 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Ну, тогда проблема не в наличии подростка , а в вашей голове
Совбез• 19 января 2024
Моїм 12 і 14. Старший лягає рано, бо в школу на 8. Дочка з нами спить, то засинає десь о 12. Секс або вдень коли вони в школі, або гуляють. Вночі на кухні чи ванній, чекаємо поки заснуть точно.
Аноним с кешбеком• 19 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Так вопрос не в это ведь. Да и не все маленькие дети хорошо засыпают и крепко спят. Научите подростка стучаться в дверь. И сами делайте так же. И проблема решена 🤷🏼♀️
Мию вікна у мороз• 19 января 2024
Підлітки завантажені навчанням,прогулянками. В 23 вже валяться без задніх лапок. Ну,і кімната окрема,на ручці примітивний замочок можна провернути.
Allein74999• 19 января 2024
Засыпаю раньше подростка))) поэтому муж ходит голодный)))
Подросток на приставке рубится в наушниках, вопли на всю хату. Не слышит никого и ничего, кроме корешей
Поліцейський патруль• 19 января 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
А что делать со звуками ?
Просто не стонать/ не кричать/ не ломать мебель
Salsa-24da• 19 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Ліжко репить?
Злізайте не підлогу
постою_послушаю• 19 января 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
У нас принято. Но мы как-то так дружно живём, что посреди бела дня никто в своих комнатах не уединяется. Так что голосовала, что ждём, пока все заснут.
Автор, совсем недавно слово в слово тема была. Ваша?
Поліцейський патруль• 19 января 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Бывает и такое, и чтоб быть уверенным на 100%, пользуются замком
Аноним с кешбеком• 19 января 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Так посреди бело дня обычно все по работам, а дети в школах 😅
Совбез• 19 января 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Скучно так...
КаваЗМолоком
• 19 января 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Я часто засинаю раніше
постою_послушаю• 19 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Я Вас понимаю. Только ждать пока заснёт.
Совбез• 19 января 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Удаленка решает проблемы, плюс в выходные дети гуляют с друзьями на улице..
КаваЗМолоком
• 19 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Ліжко репить?
Злізайте не підлогу
Не рипить
Поліцейський патруль• 19 января 2024
Ответ дляСовбез
Скучно так...
Отселяйте подростка и живите весело