Бува і таке• 22 января 2024

які у вас відносини з вашими воюючими чоловіками?

дякую
tetnes• 22 января 2024
Ответ длямладокошкина
Може, ви б путьку вбили? Ато нічні бомбьожки вас напевно теж нервують і призводять до заболєваній?
То італійська пані вже давно. Які бомбьожки.

Татьяна_М5• 22 января 2024
Ответ дляtetnes
Ладно, уговорили. Беру Вас своим конферансье
tetnes• 22 января 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Напуркуа мені то? Робота в мене є, навіть під бомбьожками. Залиште собі своє щастя)
Татьяна_М5• 22 января 2024
Ответ дляtetnes
Тю, я с добрыми намерениями, хотела, чтоб ваш труд и разъяснительная работа на данном ресурсе не остались без благодарности. Ну ладно, не хотите, как хотите.,,
Anita123-13ef• 22 января 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Дають всюди .
Вже дуже багато сімей розбили і волонтерки і ті хто теж воювати пішли і елементарно знайомляться всюди
То волонтери біля чоловіка треба чи як....
Lis• 22 января 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Почему не волнует? А вы ради одного больного жизнь 2 здоровых готовы принести в жертву?
У меня сын с аутизмом. Других... здоровых нет. Потому что гарантий нет, что они будут здоровыми.
Никаких жертв нет) Именно мой вот такой сын дал мне возможность построить карьеру, найти любимую профессию, да вообще много чего дал)
Ну и чтоб вас удивить прям совсем. Две мои знакомые с достаточно ’тяжелыми ’ детьми, только с их появлением очень успешно вышли замуж. Жизнь очень странная штука, правда)
lith_oops• 23 января 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Ограниченные возможности это и есть жертва.
Але вони обмежені не в партнера. Ви шось собі своє придумали. Все залежить від людей, від того, чи можемо ми нормально комунікувати. Якщо пам´ятати, що рішення приймає той, хто у підсумку несе відповідальність, то можна й без жертв обійтися.
В чомусь я з вами згодна - якщо людина сама приймає ризик і вчиняє дії, що приведуть її до обмежених можливостей, то чи залишатися з такою людиною - велике питання. А якщо доля вирішила, то як інакше? Якщо це твоя людина, звісно.
Бо ця ситуація, коли герой вирішив, а жінці все життя маятись - то не дуже справедливо. Геть несправедливо, якщо чесно. Але лише у випадку, коли це було його особисте рішення.
Kusyka• 23 января 2024
Ответ дляБолеИменее
К этому невозможно подготовиться, это такой себе экстрим на всю оставшуюся жизнь. Реально не все такого хотят и потому разводов очень много будет.
Я еще думаю, большое значение будут иметь отношения в семье До мобилизации мужа. Добровольной или нет. Если семья была хорошая, крепкая, муж реально опора и на фронте будучи о семье не забывал - то большая вероятность что все ПТСР и прочее с женой переживут вместе. А там где отношения еле держались непонятно на чем и муж потом возвращается еще более ненормальным чем был(и такие ведь есть) - то мало кому хватит терпения терпеть еще и посттравматические расстройства. Конечно, бывают чудеса из разряда что все наладилось когда на фронт ушел, все все поняли - но это редко.
Kusyka• 23 января 2024
Ответ дляВкусныйпончик
У вас все зводиться до фізичнох ноги, тут мова більше про псих розлади післявоєнні. Терпіти і жертвувати собою, коли п´є /б´є? Ногу можна пережить, але психологічний стан людини буде інший, особливо якщо йому не назбирають грошей на той американський протез.
В мого дядька проблеми з суглобами(один час було важко ходити, зараз ніби краще). Так ось, не дивлячись на те що рідня і що все життя гарно спілкувались - у нього страшно злетіла психіка на цьому фоні з-за стресу. Просто не витримуєш поруч, ні я, ні його дружина(й до цього добре не жили) ні моя тітка, його рідна сестра. При тому на фронті не був і не буде. Просто настільки поруч емоційно важко, що у самої потім відчуття що їде психіка, а йому ще 50 нема. ПТСР затягнувся. Не засуджую, в самої починались схожі проблеми, зупинила. Але важко надавати психологічну підтримку, та навіть фізичну, якщо її по суті топчуть, і морально тебе це все вимотує страшно.
Я приїжджала з дитиною, так син хотів надвір вже через 5 хвилин. Сама сильно допомогти не можу, у дитини є свої трабли по здоровью й розвитку.

Anna_kohana• 23 января 2024
Ответ длямладокошкина
Кинув по телефону?
Да. Сказав ’не дзвони мені, будь ласка, більше’