Сарафанное радио• 23 января 2024
Пенсія у січні
Дівчата, підкажіть, будь ласка, у кого батьки отримують пенсію у Приваті. У цьому місяці всім вчасно прийшла пенсія, звичайна? У мами затримка виплати декілька днів, то думаємо, чи панікувати і звертатися у пенсійний, банк? Чи у всіх так зараз у січні
Кумася• 23 января 2024
На скільки днів затримка? Не панікувати, сказали пенсія в цьому році всім буде вчасно. В яких числах батьки отримують?
Кумася• 23 января 2024
До чого тут приват чи ощад. Пенсію не вони нараховують, і не тримають у себе на рахунках, а в той же день зараховують на карти.
Сарафанное радио
• 23 января 2024
Ответ дляКумася
21 і 22, дякую!
Кумася• 23 января 2024
Ответ дляСарафанное радио
21 і 22, дякую!
1 день? Автор, ну буде на цій неділі.
Свідок Перемоги• 23 января 2024
Сейчас, работа с большинством банков - испытание для нервной системы. Но, Приват. Он же известен не первый день, да и год. Большая часть проблем в основном Приват. Найдите другой банк, хоть как то получше. Сберегите свое здоровье и нервы.
Кумася• 23 января 2024
А ще ж у приваті не приходять смс повідомлення, якщо суми меньші за 2 тис. Або може мама смс не побачила,чи видалила. В неї є приват 24, хай зайде та подивиться.
Кумася• 23 января 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Банк не видає пенсій, і ніколи їх не затримував. Я як клієн декількох банків кажу, в приваті найменьше проблем, і саме зручне обслуговування. В мене проблеми з рейфазен банком, і з ощадом. Ощад взагалі відстій по всім пунктам.
Курочка-чубаточка• 23 января 2024
У мамы пенсия 7-го, а это воскресенье было, пришла 5-го. Приват.
ТаЕщеОптимистка• 23 января 2024
Мама получила 19 января - в пятницу, накануне даты выплаты, отец точно в срок 22 января. Приват
Тракторні війська• 23 января 2024
У мами 23 числа на приват приходить завжди. Сьогодні не прийшла
Ло Шарик• 23 января 2024
У меня 20-го выплаты: если день выплаты приходится на выходные, то зачисление пенсии идёт в пятницу накануне.
19-го пришли деньги