12 галюцинаций• 24 января 2024
У кого было много развивающих игрушек? Нужны советы для племянницы на 1 год
Проработник• 24 января 2024
Фишер прайс, у них всё классное и щенок, и пульт, и толкатор каталка-развивашка, у нас зебра была. С щенком до 4х лет носилась
Куколка-мяуколка• 24 января 2024
Фішер прайс і кіндерленд. А там вибираєте за вподобаннями чи за принципом: такого в них ще немає
ОдинРазНадетое• 24 января 2024
Розумне щеня від Fisher price. І зайшов Ковчег Ноя, хоча вік 3+
Котофон від Battat
Ермолайчик• 24 января 2024
Дивіться бренди Battat, Fisher-price.
Як варіант дитячий транспорт, перші ляльки, бізі-борд або бізі-куб