Пишу вірші, дорого• 04 февраля 2024
Психолог зіпсував стосунки
Є багато тем про те, як ніби-то психолог зіпсував стосунки клієнта з родичами. Давайте розкажу вам історію з іншого боку на основі узагальнюючого досвіду своїх клієнтів.
Дівчина 19 років має депресивний стан і самоушкоджуючу поведінку. Батьки не приймають стан своєї дитини, вважають, що треба просто вчитись і не забивати голову дурницями, які навіює психолог. Консультація психіатра - категоричне ні, ліки - ні за що, "ти не псих".
Жінка звикла догоджати всім в сім’ї (дуже негативний минулий досвід), віддати молодшій сестрі майже всю з/п - не питання, бо мама так сказала. Стосунки зіпсувались, "почала показувати свій характер". Тут вони просто ще не в курсі, що це психолог винен)
Соціальне оточення клієнта може або сприяти одужанню, або погіршувати стан. Як таких родичів залучити в ко-терапевти? Як думаєте таке можливо?
Жодних порад клієнтам я не даю, я завжди працюю з тим вибором, який робить сам клієнт. Працюю під супервізією психіатра і маю допуск до клінічної практики (тема не про мене).
Задолбулька• 04 февраля 2024
Ответ дляAnnetka_100
’Ваше убеждение, что говорить про себя это тщеславие и деструктивно возникло под влиянием церкви?’ - нет, вы истолковали не верно. Люди сейчас не глупее, чем 200 лет назад. Но они другие. Я лишь о том, что мода на психологов существует. Ну и тщеславие, уверенность в собственной исключительности это скорее дефекты личности, они мешают жить. Многим не мешало бы ’попуститься’, а психологи наоборот стараются ’повысить самооценку’. А ведь завышенная так же вредна, как и заниженная. Но сбить корону лопатой = потерять клиента. Потому что в этом случае помочь и исправить установки невозможно, одновременно не вызвав неприязнь. Много ли психологов идут на это? Психология это зачастую не медицина, а коммерция. Где цель лечить, а не вылечить.
Даже тут в темах видно, что вопросы чаще возникают у людей неуверенных в себе, беспокоящихся, что о них подумают. Люди с завышенной самооценкой значительно реже обращаются к психологам именно потому что считают, что им в себе менять ничего не нужно.
И кстати по данным исследований слегка завышенная самооценка наиболее благоприятна для жизни
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляAnnetka_100
у меня к вам один вопрос: У вас есть работа? Вы готовы ради денег действовать во вред? Юлить, манипулировать, притворяться, лишь бы вам больше платили или платили дольше?
ЧупакабраЗеБест• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Разве я написала, что работаю бесплатно? Я написала, что для клиента мои услуги бесплатны)
но люди читааааают жепоооой
ЧупакабраЗеБест• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
автор, возможно ли в киеве найти такую помощь?
Для драки• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
там є питання) Чи можливо таких родичів залучити до допомоги?
Ні, бо родичі вважають що у клієнта все добре.
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
да, конечно возможно. Это онлайн-консультации.
Их сейчас предоставляют разные фонды и неправительственные организации. В разных организациях разное количество бесплатных сессий - у кого-то 1-3, у кого-то 10.
Есть страницы фондов в ФБ и инсте. Загуглите. Это не секретная инфо)
Но чтобы не обвинили в корыстных рекламных целях, я не готова здесь давать ссылки)
ЧупакабраЗеБест• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
я онлайн пробовала, не смогла. офлайн ищу.
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а в чем именно были трудности?
У меня есть частные офлайн клиенты. Обычно первые 1-3 встречи очно для контакта и знакомства, а потом уже сами клиенты хотят онлайн.
Это в прошлом году невозможно было работать онлайн, одни нервы)
Крапипопка• 04 февраля 2024
Токсичных родственников как в истории2 не привлечёшь, они сознательно подавляли клиента, чтобы пользоваться им )
В истории один ещё возможно
Ушла и Пришла• 04 февраля 2024
Сучасні психологи це щось типу тарологів, ясновидців і т.д. Поговорити( попизд...ти) ні про що називається і забути...
рукиЖимолости• 04 февраля 2024
о, мої батьки теж думали, що після психолога я знов стану більш зручною для них. буду спілкуватись з їх друзями та всіма родичами, жити батьківськими інтересами та інше. але конфлікт у нас до психолога почався, бо я пожила сама та відчула певну свободу
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляКрапипопка
В истории один ещё возможно
Самое печальное, что в таких историях люди сами не понимают, что творят, потому что и с ними чаще всего поступали так же.
То есть для них это норма, так и должно быть.
Крапипопка• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Значит , в истории 2 выход- прекратить всякое общение с такими родственниками, потому что там уважением и любовью не пахнет.
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ длярукиЖимолости
Так, на відстані часто стає зрозуміліше, на чому саме тримались стосунки. Міцні стосунки не зможе зруйнувати ні один психолог. Але тема дуже делікатна.
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляКрапипопка
Це такий варіант трохи спотвореної любові.
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляУшла и Пришла
а раніше які були?))
Нашли в капусте• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
так, але ж це руйнує стосунки, які для людини важливі (навіть такі).
Тоді треба далі робити, як вам скажуть
Ушла и Пришла• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
а раніше які були?))
Раніше були спеціалісти з великої букви...
А не розповідати як зберегти сім´ю при цьому самій/самому бути кілька разів в розлученні
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляУшла и Пришла
а чому вони закінчились?)
Крапипопка• 04 февраля 2024
Ответ дляДля драки
Им пофиг на клиента ) у неизъясним хорошо )
Крапипопка• 04 февраля 2024
Ответ длярукиЖимолости
Родители хотят удобного послушного и в то же время успешного лидера, не понимая, что одно исключает другое
Крапипопка• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Любви нет- есть расчёт, использование клиента2 . От неё нужны только деньги. Заболей она или потеряй работу- родственники отвернуться.
Сірничок• 04 февраля 2024
Підкажіть будь ласка що думаєте на рахунок цієї історії
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3479771
Сірничок• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Можливо це дасть можливість побудувати нові, більш екологічні і підтримуючи для неї?
Сірничок• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
вибір - що робити зі стосунками.
Ви хочете, щоб психолог розказував клієнту, що йому робити? Розлучатись чи зберігати стосунки? Ігнорувати батьків чи продовжувати спілкуватись?
Наскільки розумію, клієнт повинен сам до цього прийти. Психолог не має права щось рекомендувати
Сірничок• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
вибір - що робити зі стосунками.
У вас же повинен бути супервізор для таких питань
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляСірничок
я думаю, що бити дітей неприпустимо ні для кого.
А якщо в загальному контексті, то виховувати дітей мають їх батьки.
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляСірничок
над цим і працюємо)
я завжди за збереження стосунків, але не ціною власного психічного здоров´я.
Сірничок• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ви тільки заголовок прочитали. Якщо відсортувати всі пости автора, там нова жінка, зробила все щоб дівчинка втратила любов і увагу батька і бабусі, залишилися тільки аліменти
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляСірничок
звичайно, не має права брати на себе відповідальність і вказувати клієнту, як йому жити.